Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No já nevím, sice mě to láká, ale asi si to stejně nekoupím na svůj starý Xbox. Přijde mi, že pakliže bude velikost map skutečně tak obrovská, že limitní omezení současné generace konzolí je docela smutné. Když si vezmu v potaz největší mapy v Bf3 (berte s rezervou) a hraje tam třeba 128 hráčů a někdy i půl minuty nikoho nepotkám, tak se trochu bojím té velikosti a prázdnoty.....Asi stále doufám, že to vydají i na pc, protože, co si budeme nalhávat. Pc scéna dokázala udělat tolik skvělých věcí do herní série GTA, že bez ní by to nebylo ono. A o zaplacení se nebojím, když MP3 se zaplatil za měsíc prodeje na pc.
  • Veskoslav
    navíc jsme tam už rozdali i pár desítek kódů:)
  • lol
  • deridon
    jasně nasednu na svoji čtyřkolku se svýma 10ti kamošema, kteří se mnou bydlí v apartma a pojedu na kopec do lesa, pak z něho seskočíme s padákama a se samopalama postřílím sousedy
  • GTA jsem vždy bral a budu brát jako single, ale tohle vypadá prostě skvěle. Ani u třetího Maxe bych nevěřil, že půjde udělat velmi dobrý multiplayer. Po nemastné neslané čtyřce se na tohle začínám pomalu těšit. A na PC verzi si rád počkám. Času dost :)
  • Pete.palis
    takhle vypadá pravá online zábava na min. několik desítek hodin! *14*
  • Jestli chcete jeste vetsi realnost tak bezte ven!
  • Si to prosim precti znova a pomalu. Cely. p..... tvrdi ze v grafice neni rozdil. Mah... tvrdi ze tam rozdil je. Ty tvrdis at to neresi, ze gta se nehraje kvuli grafice a ze grafika se neresi. To ale nepasuje k tomu co psal Mah... on totiz grafiku resi. Ja upozornim na konflikt, tvarite se ze jste na stejne strane, ale kazdej s jinym nazorem. Uz to chapes? *7*
  • Méně je někdy více. Otázka je, jak to zvládne sítový kod, aby to nebyla katastrofa jako s modama pro MP ARMY2. Pokud se sejde parta kamarádů (po TS/Mumblu) to může být více, než dost.
    Aby to neskončilo tak, že budou městem běhat děcka s raketometem a střílet všechno okolo...
  • Miserius
    No, neustalym urazenim tu ze sebe blba zatim delas jen ty *15* *3*
    A zapomněl sis dát plus / jo tak už dobrý, hodnej
  • Co kdyby sis precetl co Mahcake pise nez zacnes tvrdit ze nic takovyho nepise. *7* Bys pak ze sebe nemusel delat blba. *3*
  • Miserius
    To bude omezení konzolema, na PC si budete moct za rok honit trička s vícero hráčema. 16 má i RDR nebo GTA4
  • 16 hráčů? to má být vtip? na tak ohromné mapě??
  • Miserius
    Tady se nekdo vzteka? Spis se ti snazi kazdej vysvetlit ze to nehraje zadnou roli... Ja nevim ze vas to trolleni bavi kdyz vam to ani nejde...
  • Já doufám, že to bude minimálně stejně „překomplikovaná” hra (v SP) jako San Andreas, které hraju doteď.
  • Mnohem větší a různorodější prostředí (s hromadou drobných zlepšení i v grafice) a na stejném železe jako před pěti lety, revoluci nikdo soudný čekat nemohl.
  • Aha, neni to o grafice. Proto se vztekate kdyz na ni ma nekdo narazku. *15* To dava smysl. Vic premyslet, min si s*at na hlavu. *12*
  • Miserius
    Radši je neřeš, tohle jsou většinou PC "hráči" a pokud někdo hraje hru jako GTA pro grafiku, tak stejně neni normální *1*
  • V tech 800x600 a 20 fps to stejne nepujde poznat. *6*
  • 16 hracu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit