Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle jsem už hrál jmenuje se to dawn of war 2 akorát je tam kamera vic vzdalena od hrdinu ale princip stejny.
    • (irony) Pravda,Commandos je vlastně taky takovej call of duty,akorát je tam jiná kamera. (/irony)
      • Black_Hand
        tak to je spatny porovnani, commandos jsou dobra hra :).
        • To ano, ale datadisk na první díl měl dodatek "Beyond the Call of Duty", takže... ;)
  • Black_Hand
    hmm, jsem docela zklamanej :(. cekal jsem od toho vic, to jak o tom mluvi, co vyzdvihuji. to mi neprijde jako zrovna to co jsem chtel.
  • P.S. ja v tejto hre vidím dosť veľky multiplayerový potenciál. Mozno sa bude dať hrať za rôznych hrdinov z rôznych rás a každý bude mať zvláštne schopnosti, a za určitý počet zabití sa možno budú dať odomykať rôzne dalsie veci napr. orbitálne bombardovanie, to všetko v plne zničitelnom prostredí.
    Videl by som tam aj priestor pre rpg prvky (vylepšovanie postavy), vizuálne vylepšovanie brnenia a pod.
    • nejsem si jistej, ale u tehle hry se MP myslím neplánuje
    • Takže z toho chceš Black LidOps. Zapomeň.
  • Sorry ale jediný co tam nevypadá jako GoW je grafika a prostředí....
    • A jsi si jistý i těmi položkami? Grafika a prostředí? Podívej se ještě jednou. *1* *5* Vtipálku *3*
      • Bliss
        Střelba přes rameno, kulomet jako v GoW, motorová pila jako v GoW, krev jako v GoW, akorát místo Locustů tu jsou orci....řekni mi spíš ty co je na tom jinýho, když seš tak chytrej.
        • ehmm.. jasne 20let chodej marinaci (nebo jak je W40K stary... Fantasy asi 26let) se stejnou vybavou a najednou se opicej po GoW? Sorry, ale na tohle se da opravdu rict jen: Kolik ti je?
          • Bliss
            Takže ted mi říkáš, že GoW se opičí po Warhammeru? Dík, že se můžu zasmát.
            • Kulomet jako v GoW? Pila jako v GoW? Chlapče, na čem jedeš? Jak můžeš srovnávat Boltery s obyčejnými "sranda puškami" z GoW? Nebo Chainsword s obyčejnou pilou? Jelikož GoW je inspirováno právě WH40K, tak je logické, že naprostému laikovi může TPS z tohoto universa připomínat GoW, ale už samotné zbraně, brnění či technika jsou úplně někde jinde. Je to to samé, jako když někdo přijde do diskuse o WH/WH40K a začne psát, že je to Warcraft/Starcraft...
  • Vyzerá to dobre. Warhammer ma dost silne dospele posolstvo a depresivnu atmosferu. Dufam ze to z toho bude citit a ze tam neurobia nejaky smiesny pribeh pre detičky. Mohli by tych marinakov zobrazit ako vymletych vrahov, pretože nimi aj su. jedina pozitivna strana konfliktu vo svete warhammer je možno tau empire.
  • To je DoW2 third person shooter! *4*
  • Ukazovat na podobnost GoW armoru a armoru marinaku je uplne smesne protoze vsichni vime co bylo driv (a to vcetne pily). Ve skutecnosti je GoW vykradenej WH40K a jakekoliv prirovnani techto dvou her muze vyvolat u modrych co jiz vedi jen velky usmev.

    Jinak video vypada skvele.
    • Spades
      No nerekl bych, ze GoW je vykradene WH40k, protoze ty universa maji asi tolik spolecneho co tolkien s rowlingovou :)

      motorovka sice byla prvni v WH, ale pochybuju, ze do GoW ji dali KVULI tomu, ze byla ve WH - spis to tam dali proste aby to bylo cool
  • Je zvláštní, že to vyjde i na PC. Vydělá to na této platformě jistě velký balík ( pokud to bude povedená hra ) a na konzolích minimálně 2x tolik, ale teď mi řekněte, kde jsou PR keci o tom, že na PC se pirátí a vůbec se nevyplatí vyvávat na PC. Viz. zpráva o Silent Hill z tohoto týdne. Pokud toto nevyvrací keci kravaťáků poslední doby, tak fakt nevím kde udělali soudruzi chybu.
    • Je to prostě hra s tématikou warhammeru, je jedno jak bude dobrá nebo blbá, ale lidi si to budou kupovat protže jsou fanoušci warhammeru. nechci tím nikoho urážet, sám jsem do wh dost zažranej.
      • To já taky! Jsem dost skeptický a opatrný, zvláště co se nových titulů týče, ale třeba mě to překvapí. Jen mi přijde divné, že u toho právě najednou chybí ty keci kolem, že to nevydají na PC kvůli pirátění a nízkým prodejům a cosi kdesi. Je vidět, že to jde, ale musí se chtít. Těším se a držím palce!
  • Zayl
    Teda mohli mu na tu palici plácnout alespoň Iron Halo, když už se jim nelíbí helma :). Space Marines možná jsou odolní, ale spoustu práce za ně dělá ceramite... Tenhle si říká o nepěkné zranění.

    Nevypadá to špatně no, otázka jak se to bude hrát.
  • Jak jako, ze ten boj je podle nejakyho GoW? Marinaci takhle bojujou uz tisice let... Co je to vlastne to GoW? Neni to nejake falesne uceni chaosu? Burn heretic...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit