Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč musí v W40 hrách poslední dobou tak propagovat marínu :( Já chci hrát za ORKY!!!!
    ORCS FTW!!!!
    • myslím že datadisky budú nasledovať a v nich budeš hrať za ine rasy
    • Pac marinaci su najpropagovanejsia rasa aj priamo od GW. A asi aj najoblubenejsia... Osobne by som radsej hral za Chaos, konkretne Thousand Sons ^_^
  • Spades
    Co furt mate s tim GoW?
    Od zacatku bylo receno maximalne to, ze to bude Third Person strilecka a hned ze to bude klon GoW? Takovou blbost mohlo napadnou jen nekoho z games.cz, protoze pred timto videem jsme videli tak maximalne nekolik obrazku, a z toho se neda styl hry vubec urcit.
    Nechapu jak si vubec nekdo mohl z nekolika obrazku vydedukovat, ze to bude kopie GoW....
  • Pecka! Pokud vyladi kombinaci boje na blizko a strelby, pak neni co resit. Warhammer 40k ma snad nejstylovejsi svet vubec takze o skvelou atmosferu myslim nebude nouze. Tesim!
  • To vyzera, ako by vzali World of Warcraft a Mass Effect a sparovali to....
    • Spíš někdo vzal svět Warhammeru a udělal z něj Warcraft, a to samé v případě Starcraftu (tam zase použil Warhammer 40K), tak nevím, kdo tady od koho kopíroval....nejdřív si o tom něco zjisti, než tady začneš tohle psát. *7*
    • Ne, to vyzera jak keby vzali Warhammer 40k a... well a urobili z toho hru z W40k univerza...
  • Nechapem jak niekdo moze dojst na zaver ze tato hra je uplny GOW omg GOW !!!!! len z Traileru ktoru ukazal cca 3-4 minuty gameplayu aj to sekaneho. To by ste to iste mohli povedat o Mass Effect 1,2 ze to je vykradacka Gow pretoze tam je 3tia postava a chodis a zabijas v zonach a mozes sa krit za prekazkami. Ale neni to tak ze ? Tak si nerobte unahlene zavery z trailerov.
  • Vypada to vskutku dobre. Svet WH je klasika a obzvlaste jeho 40k cast. Takovych akcnich TPS neni mnoho a obzvlaste ne na PC. GoW2 mne prislo naprosto uzasne takze at si to je klidne podobne.
    Ted by to chtelo aby nekdo udelal taky neco jako Uncharted protoze to je takova skvela akcni jizda ze jednoho zarazi ze to v podstate nema zadnou konkurenci a to ani mene kvalitni. Ikdyz treba se v tomto smeru vytahne pripravovany TR.
  • nechapu jak sem debilove muzou napsat ze to nenam nic spolecneho s GOW kdyz je to GOW ale ve stylu W40K akorat tam nedaly naschval si myslim to jak se ta postavicka kryje skoda mohla stoho byt dobra rezba pripada mi to aji na tyl God of war jak se ohani stim mecem ale nwm jak rikam klisicke GOW toto jenom se de strili a kryje GOW je blbost vsech blbosti bez deju a strasne nuda stereotypicka hra tak doufam ze tohle me prekvapi
    • Takhle bys ale mohl rict, ze kazda 3rd person akce ma neco spolecneho s GOW. Ano, ma - jsou to vsechno 3rd person akce. Ale tim to taky konci.
      • Tak tak - přesně si to vystihl. A GoW by bylo kopií Tomb Raidera s krytím se za překážky... Nelze vše brát jako kopii něčeho jiného jen proto, že daný exemplář používá prvky použité někde jinde. Kde by potom skončili takové (hollywoodské AAA) filmy?
    • a teraz tu o cervenej ciapocke .. btw skoda, ze neukazali aj Chaosov, ale vyzera to dobre a z Warhammer universiev vykrada vela inych, Warcraft, Starcraft......
  • MikeJay
    Nevím, jestli už vyšla hra ze světa W40k, která by byla stejného typu jako Space marines, nejsem znalec Warhammeru (jen okrajově), ale když se dívám na ty záběry v traileru, vidím s GoW podobností dost, ať už jde o 3rd person, podobného hlavního hrdinu (díky tomu brnění), podobný svět, podobné zbraně (pila) a pod...
    Je dost možné, že série GoW je vykrádačka W40k a spousty dalších, ale například mně osobně se do podvědomí vryla, vyšla dřív a měla dost velkej úspěch.
    Takže dovolím si s autorem nesouhlasit - nezačervenám se a přirovnání s GoW si do úst klidně znova vezmu *3*
    • MikeJay
      Koukám, že spousta lidí začne dřív psát, než aby se vůbec snažila pochopit, co měl dotyčnej na mysli, ono je to tak snazší... Neporovnávám svět W40k a GoW, jak tady pár lidí asi pochopilo, ale hru W40k:Space marines a GoW a jen reaguju na článek Petra Poláčka "Space Marine není Gears of War!". Neřekl jsem, že je...
      Že Warhammer existuje mnohem déle vim, znal jsem se s lidma, kteří hráli už deskové verze (což většina lidí ani nebude vědět, že je to na motivy deskových her) *3*
      PC hry z W40k univerza jsem některé taky zaregistroval, ale šlo vesměs o strategie, ne? Ale nevim o 3rd person střílečce ze světa W40k - bylo něco, co vypadalo takhle a vyšlo ještě před GoW?
      Řikal jsem, že nejsem znalec W40k, takže když jako laik vidim trailer Space marines, vidim dost podobností s GoW - z traileru těžko pochopim, že to brnění, co má, je "posvěcené keramitové brnění předků", že to "neni tak docela člověk" a další detaily, který bude znát jen geek, nebo člověk detailněji seznámenej s timhle světem - což, jak jsem řikal, nejsem.
      Když očešete veškerý pozadí obou her (v jakym vesmíru se co odehrává, o co komu jde), a soustředíte se JEN na akci, která je na videu vidět, grafické zpracování a styl hry (krom krytí a pár detailů) - sory, ale vypadá to dost PODOBNĚ (pro ty vzadu - neřikám, že je to to samé)...
      Kdo to nevidí a vidět nechce, bude dál mlít, že je to "úplně něco jiného, protože mouchy nad mrtvolama maj ve W40k úplně jinou barvu, než mouchy nad mrtvolama Gers of War" (pro ty pomalejší - tohle je sarkasmus) *3*
      • Promiň, ale tohle mi opravdu již připomíná komentáře "to je jako CoD" či "to je jako WoWko". Já v tom GoW nevidím, ať dělám co dělám. Hrál jsem oba GoW, WH40K miluji, ale prostě celý gameplay, co byl zatím vidět, je úplně někde jinde než ten z GoW. Předně, není tu krytí, na čemž GoW staví, boj s Rotomečem je brutální a nadělá v řadách Orků paseku, kdežto Marcus s řetězovou pilou takovou paseku nenadělá. Kopanec od Mariňáka (je to v tomto videu) nadělal z Orka sekanou, což opět Marcus nezvládá... V podstatě z těch pár videí je vidět obrovský rozdíl mezi oběma hrama.

        Jinak WH40K neměl TPS, měl pouze FPS (jednu "klasickou" a dvě takové netradiční).
        • MikeJay
          Díky za vysvětlení - opravdu, jsem rád, že odpověděl i někdo s mozkem. Chápu, že Ty to vidíš jinak, protože oba "světy" očividně dobře znáš a máš rád.
          Já hrál jen GoW1, proto si to "spojit" dokážu a tyhle rozdíly po jednom shlédnutí traileru těžko poznám - stejně jako spousta dalších lidí, co v životě nehráli/neznají Warhammer... Ti to dost pravděpodobně uvidějí stejně, jako já.
          • Nešlo by prostě uznat, že ty hry nejsou podobný, místo toho se tady neustále odvolávat na svojí neznalost tématu? To je jako kdybych se připojil do diskuse o typech hvězd, a nestále se hádal a trval na svém, že neutronová hvězda je to samé jako rudý obr, a kdyby někdo něco namítal, tak mu řekl, že o hvězdách vím úplný kulový a proto mi přijdou stejný. Vím, je to reductio ad absurdum, ale mě to tak připadá. Proč musí mít někteří vždycky pravdu, i když jim ostatní dodali důkazy, že to tak není?
    • "...vidím s GoW podobností dost, ať už jde o 3rd person..."

      Ahahaa, každá 3rd person hra je kopie Gow *1* Ty ses pták. Podobný hrdina? Pila?

      Můžu říct, že super mario se podobá Cod - taky se tam chodí, střílí a umírá...
    • Sorry, ale o víš o tom kulový. Já sice taky, ale říct, že W40k je podobný GoW? Ne, to se nedělá. GoW je skvělá série a tohle vypadá extrémně dobře, ale společnýho to nemá nic. Teda jednu věc ano, jsou to TPS akce.
    • Tak já nevím, v Gears of War mají vojáci obyčejnou výbavu, nějakou tu vestičku a jsou to normální lidi i ikdyž torchu přepráškování. Kdežto space marína wh40 přežije zásah kulkou běžnýho kalibru do hlavy, protože už nejsou tak docela lidi (silnější lebka, odolnost, zdvojené někdy i ztrojené orgány, genetický štěp apod.) a hlavně používají posvěcené keramitové brnění předků, které je normálním kalibrem prakticky nezničitelné, zároveň jim to brnění dává nadlidskou sílů, jsou v něm schopní přežít ve vakuu (s helmou samozřejmě, nejsem si vědom že by nějakej hvězdnej vlk zkoušel krátkej pobyt ve vakuu jen na nádech). Narozdíl od gears, nemají pušku s pilou. Mají rotomeč nebo nějakou jinou sečnou energetickou zbraň plus nějaký boltler. *1*
    • Warhammer 40.000 je tady od roku 1987 ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit