Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to nebude zlí rád si zahraju, ale battlefield to není. Asi jako fallout 3 - ta hry mě baví, ale fallout to není..
  • Omaha je kodovi nazev hry? Podle wiki to pojede na Frostbite 3. Takze hra se o moc neposune dopredu oproti BF4. A taky berte na vedomi ze BF4 je vemku uz hodne dlouho a multiplayer jeste nefunguje. On se MP da hrat ale je tak diravy ze tam jsou cheateri.
    • oktavius66
      A řekni mi jednu hru, kde ty hova*a nejsou ? *9*
  • Hrůza, serii BF mám rád, ale tohle je něco strašnýho.... Jde vidět, že to není od DICE.
  • Ani jsem to video nedokoukal... Dice poslali EA do riti s tim ze nechteji byt fabrika na hry, tak si EA nasla jiny opicky co to udelaj... A musim rict ze Battlefield bez Dice pekne smrdi! *12*
  • Toto nemá za cíl nic jiného, než sesadit CS. A podaří se to. Bez větších problémů.
    • Vrook
      Já už se v těch sarkastickejch a ironickejch komentářích ztrácim, vzhledem k tomu, že čim dál víc hovadin myslí čim dál víc lidí vážně. O co se jedná tentokrát?
  • R.I.P. Battlefield *10*
    • R.I.P. byl pro mě u Battlefieldu po Bad Company 2. :)
  • Krescz
    nekecej....Battlefield si asi snazi dokazat ze umi udelat i (ne)zajimavou kampan pro jednoho hrace....singl do BF her proste nepatri, kdy si toho konecne vyvojari vsimnou? *11* *7*
  • Kravina. *11*
  • EA už netuší co má udělat pro prachy vypadá to nudně a genericky a grafika vypadá dost zastarale prostředí vypadá jak špatná photoshop. Battlefield is Dead.
    • Omlouvám se za překlep...
  • Kedaro
    No EA to dojení peněz zřejmě nevychytalo tak jako Activision. Kámoš velký BF fanboy je zhnusen čtvrtým dílem a to už je co říct. Hardline bude mít s BF společný pouze engine, jak se na to tak dívám.
    • Menorri
      Jestli je tvůj kamarád velký BF fanboy tak toho o BF moc neví...spíš bych řekl, že začal BF hrát od Bad Company 2 což už Battlefield bohužel není...
      • Tushan
        a zrovna bad company 2 bylo hodně dobré a mě bavilo mnohem víc než ty megalomanské bf 3/4
        • Menorri
          Neříkám že ne...ale BC 2 ani 3jka a 4řka se nedá definovat jako Battlefield...jsou to pouhé pokusy konkurovat Call of Duty a samozřejmě nepovedené...pravá značka Battlefield se ukázala až ve 2jce a 2142....sám momentálně hraju Bad Company 2 ale neodvážim se říct, že je to dobré BFko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit