Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, někdo to říct musí - Je tu nějakej důvod, proč se to jmenuje Battlefield? Kromě toho zjevnýho prachytahajícího?
    • denis.tongel
      Je keby sa to volalo napr C.O.P.S a ukazali toto, tak si každy povie BF 5
    • Mato1987
      neurobili niečo podobné aj ubisoft v prípade nového splinter cell? veď tá hra sa mohla kľudne volať len Blacklist bez splinter cell názvu a nemusela tak kaziť dobré meno tejto hernej série.
      Takže zámer je jasný, podojiť značku čo najviac ako sa len dá.
    • Ne.
  • No je to slatanina CoD BF4 PayDay a SWAT 4...proste bez napadu ale az bude hra venku tak bude reklama kde bude zase padat barak a denenerovana herni komunita si strikne do trenek jako u BF4
  • Miserius
    Já jsem za změnu hodně rád! Akorát by nemuseli tolik žvatlat o singleplayeru, stejně bude kratší než celý tohle video
    • oktavius66
      Tak to jsme asi jenom dva na celým světě, kdo je rád za změnu... Taky si myslím že SP do takové hry nepatří. No ale když už jsme u té změny, tak ten singl by mohl stát i zato... Konečně se někdo odřízl od Modern War a zkouší vytvořit něco nového. Ono moc takových her, kde se chopíme roli detektiva, který vyšetřuje vraždy, drogy, ještě z pohledu první osoby vážně moc není. BF mám opravdu rád. Bugy překousnu, grafiku taky, ale hlavně že mě to baví a to je to hlavní. Nejsem žádný náročný člověk na hry.
    • Kozy
      Jakou změnu? Skinu hráčů a map?
      • Miserius
        No jasně, vždyť naposled nebylo ani to *1*
  • Marketing je svina, znacka predava hru.
    Tak miesto novej znacky, to schovaju pod overenu, Battlefielda :D
    A predpokladaju ze len koli tomu to bude mat vatsiu predavanost.
    ROFL

    Ale inak ved vizera to fajn, len sa proste smejem co si este EA nevymysli,
    len aby viac zarobili.
    • oktavius66
      Vždycky prodává značka... Tak je to s oblečením a jinými věcmi. Vem si: Tričko Nike se vyrábí ve vedlejší továrně, kde se vyrábí trička, které koupíš u Ťamanů. Na první pohled vypadají úplně stejně, nekvalitně. Tričko Nike koupíš za 500 Kč a u Ťamanů triko za 50 Kč. Nákupka je kolik.. 100 Kč ? Lidi pokaždé šáhnou potom dražším, protože je to Nike. Značka vyhrává vždycky. A proč ? Protože je tam pouze debilní fajfka s nějakým obrázkem. Tím ale nechci urazit firmu Nike... tak je to se vším.
  • Najprv som si myslel, ze to je nejaky bonus pre tych idiotov, co si kupili bf4 failium ale teraz pozeram, ze oni to myslia vazne ako hru :D Ved 99,9 % assetov je tam copy paste z BF3, BF4 a auta copy paste z NFS :D Je vidno, ze to robili typkovia z Dead Space, 100% recyklacia :D :D :D
    • JohnyTheZik
      Zrovna u Dead Space, kde je kazdej dil jinej, rict, ze Visceral = 100% recyklace, je pomerne odvazny tvrzeni.
      • oktavius66
        No... to je pravda. Každý díl Dead Space je opravdu jiný. Každý díl má v sobě něco nového. Lepší grafiku, lepší příběh, možnosti craftování, více zbraní a nevím co všechno...
  • cumpi3
    Mě se změna prostředí líbí, je to rozhodně lepší, než aby to opět bylo ve stejných kulisách jako BF3,4...teď jen, aby to nebyl BF3,4 v jenom jiných kulisách, a toho se právě bojím...celkově jsem mírný optimista
  • Docela nuda.
  • Mato1987
    Ach... veď to vyzerá ako mod pre bf3 pre boha, modely zbraní, postáv, animácie a všetko naokolo...keby tí krypli z dice uvolnili frostbite toolkit tak vám garantujem, že modéri by do pol roka vydali podobný mód, ktorý by bol lepší a hlavne zadarmo...je mi na grcanie a do plaču z tohto všetkého.BF4 bol posledný battlefield produkt do ktorého som investoval svoje peniaze.
    • cumpi3
      Odpoveděl sis sám...byl by hlavně zadarmo *3*
      Asi dvě hodiny před oficiálním oznámením tohoto BF jsem si přečetl na Battlelogu: Bronzové, stříbrné a zlaté sady budou k dostání na portálech Origin.com, Battlelog.com, v herním obchodě služby Xbox Live a v obchodě PlayStation Store. Cena je stanovena na 0,99 € za bronzovou sadu, 1,99 € za stříbrnou a 2,99 € za zlatou.... tak ještě aby vydávali editory, aby si hráči mohli tvořit samy *6* *9* *1*
      • Mato1987
        o akých sadoch/sadách to teraz rozprávaš ? :D
        • cumpi3
          Jsou to balíčky obsahující různé herní předměty jako například příslušenství, tvary emblémů, profilové obrázky, psí známky, bonusy ZK, nože a kamufláže.

          Pardon, má chyba *4*
          • Mato1987
            to akože už teraz sú na predaj tieto balíčky pre hardline? niečo ako bronzové, strieborné a zlaté battlepacky pre bf4? tak to teda s pánom bohom :D je mi celkom jasné kam tento spoplatnený mód smeruje, mikrotransakcie ... takže pápá battlefield.
  • cr8gg
    "Levolution" :D
  • Naprosto neomluvitelně otřesný netkód hru zničí. Lituju všechny kupující BF4 a předem i kupující Battlefield: Hardline.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit