Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chceme zpět Battlefield 1942 a jeho další návaznosti!!
  • to je novej Counter Strike ??
  • OMAHA = obama = OBABO
  • ta grafika vypada nejak divne vybledle teda *7*
  • oktavius66
    No... to je pravda. Každý díl Dead Space je opravdu jiný. Každý díl má v sobě něco nového. Lepší grafiku, lepší příběh, možnosti craftování, více zbraní a nevím co všechno...
  • oktavius66
    Vždycky prodává značka... Tak je to s oblečením a jinými věcmi. Vem si: Tričko Nike se vyrábí ve vedlejší továrně, kde se vyrábí trička, které koupíš u Ťamanů. Na první pohled vypadají úplně stejně, nekvalitně. Tričko Nike koupíš za 500 Kč a u Ťamanů triko za 50 Kč. Nákupka je kolik.. 100 Kč ? Lidi pokaždé šáhnou potom dražším, protože je to Nike. Značka vyhrává vždycky. A proč ? Protože je tam pouze debilní fajfka s nějakým obrázkem. Tím ale nechci urazit firmu Nike... tak je to se vším.
  • oktavius66
    Tak to jsme asi jenom dva na celým světě, kdo je rád za změnu... Taky si myslím že SP do takové hry nepatří. No ale když už jsme u té změny, tak ten singl by mohl stát i zato... Konečně se někdo odřízl od Modern War a zkouší vytvořit něco nového. Ono moc takových her, kde se chopíme roli detektiva, který vyšetřuje vraždy, drogy, ještě z pohledu první osoby vážně moc není. BF mám opravdu rád. Bugy překousnu, grafiku taky, ale hlavně že mě to baví a to je to hlavní. Nejsem žádný náročný člověk na hry.
  • oktavius66
    A řekni mi jednu hru, kde ty hova*a nejsou ? *9*
  • Mile deti co si to kupite uzite si hitboxi,netcode,bugy a podobne chutovky len za 59,99€....toto si fakt uz kupia po 3x len uplny retardi:D akoze cs 1.0 je natom technicky dalej ako tato parodia
  • Pete.palis
    *1*
  • čakal som junglu a mame gta režbu *13*
  • :D :D

    Zase novej skin pack a map pack co je prodavanej jako plna hra ? :D

    Ovce kupujte kupujte !
  • https://www.youtube.com/watch?v=OWCpuFCyQik just sayin
  • Nevíte jak je to s tou Visceral Star Wars hrou, jestli to pustili, nebo dělaj na obojím?
  • R.I.P. byl pro mě u Battlefieldu po Bad Company 2. :)
  • Menorri
    Neříkám že ne...ale BC 2 ani 3jka a 4řka se nedá definovat jako Battlefield...jsou to pouhé pokusy konkurovat Call of Duty a samozřejmě nepovedené...pravá značka Battlefield se ukázala až ve 2jce a 2142....sám momentálně hraju Bad Company 2 ale neodvážim se říct, že je to dobré BFko...
  • Pokud to nebude zlí rád si zahraju, ale battlefield to není. Asi jako fallout 3 - ta hry mě baví, ale fallout to není..
  • JohnyTheZik
    Zrovna u Dead Space, kde je kazdej dil jinej, rict, ze Visceral = 100% recyklace, je pomerne odvazny tvrzeni.
  • Omaha je kodovi nazev hry? Podle wiki to pojede na Frostbite 3. Takze hra se o moc neposune dopredu oproti BF4. A taky berte na vedomi ze BF4 je vemku uz hodne dlouho a multiplayer jeste nefunguje. On se MP da hrat ale je tak diravy ze tam jsou cheateri.
  • Vrook
    Já už se v těch sarkastickejch a ironickejch komentářích ztrácim, vzhledem k tomu, že čim dál víc hovadin myslí čim dál víc lidí vážně. O co se jedná tentokrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit