Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mile deti co si to kupite uzite si hitboxi,netcode,bugy a podobne chutovky len za 59,99€....toto si fakt uz kupia po 3x len uplny retardi:D akoze cs 1.0 je natom technicky dalej ako tato parodia
  • kennyB
    Vypadá to jako mix CoD a PayDay *7*
  • ta grafika vypada nejak divne vybledle teda *7*
  • Hrůza, serii BF mám rád, ale tohle je něco strašnýho.... Jde vidět, že to není od DICE.
  • Miserius
    Já jsem za změnu hodně rád! Akorát by nemuseli tolik žvatlat o singleplayeru, stejně bude kratší než celý tohle video
    • oktavius66
      Tak to jsme asi jenom dva na celým světě, kdo je rád za změnu... Taky si myslím že SP do takové hry nepatří. No ale když už jsme u té změny, tak ten singl by mohl stát i zato... Konečně se někdo odřízl od Modern War a zkouší vytvořit něco nového. Ono moc takových her, kde se chopíme roli detektiva, který vyšetřuje vraždy, drogy, ještě z pohledu první osoby vážně moc není. BF mám opravdu rád. Bugy překousnu, grafiku taky, ale hlavně že mě to baví a to je to hlavní. Nejsem žádný náročný člověk na hry.
    • Kozy
      Jakou změnu? Skinu hráčů a map?
      • Miserius
        No jasně, vždyť naposled nebylo ani to *1*
  • to je novej Counter Strike ??
  • Pete.palis
    *1*
  • EA už netuší co má udělat pro prachy vypadá to nudně a genericky a grafika vypadá dost zastarale prostředí vypadá jak špatná photoshop. Battlefield is Dead.
    • Omlouvám se za překlep...
  • OMAHA = obama = OBABO
  • BoB.2
    Luku Skywalkere ty ses vrátil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit