Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    To množství barevných grafický efektů v jediném traileru to je prostě... WOW *15* Nemůžu nevzpomenout na českého temného Inquisitora. Ale moje postava jim ukáže, jak se takový inkvizitor choval. Budou umírat vinní i ti nevinní.
    Jen nechápu, když fakt uvažuju, že za to ty peníze dám, proč se mě hra snaží s každým novým trailer odradit od koupě.
    • Prečo mám strach, že nás bude hra za takéto správanie trestať?
    • flash789
      To jsou věci ze? Trava je zelena, nebe modre kdo by to byl řekl ze to takhle muze byt:)
      Nevim no, ja nechapu lidi kteří jak vidi ze je hra barevna tak je to spatne. Kupodivu svet hyri barvami celkem dost, svet nejsou odstiny hnede a sede jak to mají mnozi radi..
      • Morraw
        Nevím, kde jsi přišel na to, že se bavím o trávě nebo o nebi.
  • Lukyz
    Hru nechci zatracovat dokud jí nevyzkouším, ale trailer na mě působím asi následovně: PR kecy, klišé, klišé, PR kecy, barvičky, klišé, barvičky, barvičky, klišé a PR kecy *1*
    • Barvicky? Tie maju ludia radi *1*
    • Asharak
      No vypadá to jako fail. Snad to tak nebude a překoná to jedničku :/
  • Keyz
    Takto má tedy vypadat inkvizice. V dějepise kecali!
    • To je tak těžký pochopit, že je to fantasy hra, která se nějaký reality očividně nedrží? .. Jsem myslel, že kouzla a osoby s rohama ti napoví, že nejde o realitu, tak by si to asi s realitou srovnávat neměl .. ale jo je to jednodušší něco zhejtovat takže gratuluju :)
      • Keyz
        Tak pro fantasy mohou použít jiný název a ne název pod kterým si lze představit události z historie. Copak se rovná fantasy = naprostá hovadina?

        Zaklínač je také fantasy a zvládá to dobře.
        • Proč furt porovnáváte dvě rozdílný hry ... ano obě jsou RPG ale obě maj naprosto jinou úroveň .. Zaklínač má počátek v knihách opírá se o ně ... něco co napsal zkušený spisovatel a napsal to evropan .. je jasná jiná kvalita něco co prostě pro nás bude přijatelnější takové fantasy které se drží ,,reality'' ... Dragon Age je jinej .. Dragon Age má základ v hrách .. Dragon Age píše hodně lidí a svět se dotvořuje jak jdou knihy a hry ... píšou to lidi z Kanady a hra má obrovský úspěch hlavně u nich (Kanada,Amerika,Británie a podobně) .. jiná kultura .. a jejich fantasy se prostě reality nedrží prakticky v ničem .. a u nás takový úspěch nemá a proto není ani oficiální čeština .. ale to už je od tématu ... jde o to že spisovatel si se svym světem může dělat co chce ... pak už je to jen o tom jestli je to propadák nebo ne .. každopádně nemyslim si že kluci z Biowaru dělaj špatnou hru .. a nemá cenu ji srovnávat s realitou .. ta hra má několik svejch knížek a velký lore, kde je vše popsaný co znamená co a jakou to má historii a proto nemá cenu to jakkoliv porovnávat s realitou v Dragon Age lore je to prostě jinak.. a pokud se to někomu nelíbí ano může to zhejtovat ale jen poukáže na svojí uzavřenost k tomu aby si o daný věci něco zjistil nebo se poučil :) .. ale to prostě na tiscali jede (neříkám že u všech)
  • Po té, co mi tento rok skvosty jako Shadowrun, Origina Sin a Wasteland 2 pripomenuly, jak mají vypadat spravné RPG hody, bude hodně dlouho trvat, než zas přesedlam na tuhle hědou univerzální omáčku, kterou serviruje Bioware.
    • Nazývat stereotypný Shadowrun, zabugovaný Original Sin a nedodělaný Wasteland 2 skovsty to chce velkou odvahu.
  • Rejsek
    A pujde tam napichovat na kul, lamat v kole, drtit pastelky palecnici, rezat lanem, narezavat kuzi, natahovat na skripec, tryznit nahratym kyblem s krysami, topit, palit, ctvrtit, namotavat streva na kolovrat, trhat konem a delat dalsi zabavne kratochvile vlastni inkvizici za starych dobrych casu?:-)
    • Inu, takto to chodí v businessu. :) Čím dražší a větší hra, tím větší musí mít trakci. Bohužel v Bioware musí několik nápadů obětovat, aby vyhověli "potřebám" trhu. Dny, kdy se dělaly hry pro hráče jsou pryč. Teď se hry dělají pro lidi :) Ale i tak věřím, že ta hra bude pecka a bude se skvěle hrát.
    • maros.goc
      Toto nema byt inkvizicia vychádzajuca z nasich dejin
      • tyjo a já myslel že jo *6*
      • Inkvizice je presne to - Inkvizice! Je naprosto normalni a prirozene, ze pokud teda uz pouziji slovo Inkvizice, tak by clovek cekal, ze budou mit tolik "slusnosti", ze se budou drzet toho, co to "slovo" znamena! Tohle je akorat pestrobarevna slatanina pro nevzdelane a tupe Americany. Uz se tesim, jak ti mali smradi se budou hadat pri hodinach dejepisu, ze neni preci mozne, aby byla pravda to, co se v knihach pise o Inkvizici, protoze Bioware preci jasne ukazalo, jak se vecy mely! Uz me to zk*rveny halo kolem DAI zacina pekne sr*t. Neni tyden, aby nemasirovali nejakym p*sranym PR videem.
        • No, technicky vzato:

          Inkvizice (lat. inquisitio; z inquaerere zjišťovat) byla právní instituce katolické církve či španělských a portugalských panovníků, která se měla vypořádávat s herezí (kacířstvím). Termín inkvizice ale označuje také i samotné vyšetřování v otázkách víry a mravů, které vykonávala příslušná církevní autorita, tj. biskup, osoba jím k vyšetřování pověřená (tj. inkvizitor) nebo později jednotlivé inkviziční instituce.

          Ale jinak souhlasím. DA je každým dílem teplejší a něžnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit