Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Boj krome efektnich skluzu ktere tedy budou taky ku prospechu veci pusobi celkem prirozene a rekl bych ze i lepe nez v DI, preskakovani prekazek a tak treba se vyhnuti boju je vitane a hra je hned dynamictejsi. No zatim to vypada celkem nadejne, tedy jeste je treba aby ukazali pouzivani strelnych zbrani a nejake ty lidske ai nezbyde nic jineho nez se tesit, verit ze to dopadne takjakto dopadnout ma. *4*
  • A nevíte někdo, jestli tam budou různě generovaný úkoly, nebo předem daná linie?
  • Dead Island byla vyhozena hodina casu a 900 stovek, na tohle jim uz kaslu.
    • Hm kupoval jsem za 500Kc a dobre se bavil.
    • Já to koupil za 450,- na PS store ve slevě, ještě že tak, koupit to za plnou cenu, tak se rozběhnu proti zdi, po necelé hodině jsem to vypnul.
    • BookerDeWitt
      900 stovek = 90 000. To byla dosti dráha hra teda. Kdes to kupoval?
  • prudislav
    hm tak denní gameplay nic moc, noční vypadá mnohem líp :-)
  • michaliuz18
    pekna onicom kopirka dead islandu a rovnako ako ten ani tento ma bavit bavit nebude lebo cele to zas bude o tom istom a stereotipne zabijanie s nulovym pribehom ja nepreferujem
    • Ne kazda dobra hra musi byt o pribehu. Dead Island se ke konci pravda stal trochu stereotypnim,ale ve vice lidech to byla dobra zabava. Jen naivka u toho mohl hledat intelektualni vyziti.
    • presne..ten stereotyp pochoval aj Dead island
  • Vidím, že ostatní čekali asi něco víc nebo jim vadí, že se na webu o hrách píše zase jen o hrách, což už je jejich problém ale... Mě se Dying Light jako nový nástupce po Dead Island líbí, nevidím tu žádnou CoDčkaci toho stejného dokola bez nových prvků, když je to nástupce je jasné, že to bude jednat o podobnou hru, ale ne o stejnou, to je hlavní. Všechny prvky vypadají fajn, je vidět posun a to se mi líbí, proto se těším...
  • Draken69CZ
    A čekal snad někdo něco jiného než DI ve městě? Fakt? Vy jste čekali něco jiného? *15*
    • Lawliet
      Diť je to 2x lepší a 2x vertikálnější, co mrčíš?

      Oprava. 3x vertikálnější.
  • jak uz sem psal - je to na urovni datadisku k Dead island. Chapu ze je to proste dneska moda mit jednu uspesnou hru a porad ji vysavat az zbyde jen vysusena zdechlina a tu ještě vyvarit a to prodat.Ale je to skoda
    • Můžeš být rád i za to "vyvařování", alespoň je toho více z čeho vybírat.... víc takových jelimanů a hráli bysme od každého titulu jen jeden kus :P *5*

      P.S.: Každý nový kus v sobě zahrnuje něco nového...
      • no to by bylo strasny co bysme si asi pocali kdyby bylo tolik originálních her z ruznejch prostředí? :O hruza pomyslet
        • Ty tady mluv něco o argumentech, vždyť sám nemáš žádné.. IQ houpacího koně. A když už, tak "bychom"...
    • Radioaktivni_surikata
      Je zajímavý, co všechno je dnes podle lidí na úrovni datadisku. Na tomhle budou pracovat alespoň 3 roky, dostaneme vylepšenej engine, parkour (což imho dodává bariérovýmu Dead Islandu novou perspektivu), cyklus dne a noci s různě reagujícíma zombíkama, novej příběh, postavy, věci... Dead Island fungoval. A Techland představil mezi dvěma hrama víc inovací, než na který si některý studia troufly za posledních 10 let, vy datadisci.
      • Tak promin tydle věci sou snad samozrejmosti. A to ze argumentujes ze jiny spolecnosti nedelaj nic tak techland dela minimum tak je to super? ooooo zombici sou tezsi v noci no tak to je jasnej must buy to je jasny.
        • Tom ty si retardovany alebo to len tak dobre hras? Toto a datadisk? Sa zobud prosim ta.
        • Radioaktivni_surikata
          No když nevíš, co to datadisk vůbec je, to je pak těžký. Běž si to, prosím tě, vygooglit. On už jen ten název "data" "disk"...
          • jezis marja, sémantika pokud me tady chces zkouset ze slovíček tak se opravdu nemame o cem bavit. Oba asi víme o co tady de a slovo datadisk to není.
            • Radioaktivni_surikata
              Ne, není to ani na úrovni datadisku ty slovíčko. Což ty pořád nedokážeš pochopit, protože sis to ještě nenašel a vymlouváš se. Já nevim, co bys chtěl, aby ti to přišlo jako nová hra. Aby tam běhaly tuříny a střílel si po nich čočkou? Už jen ten parkour zaručuje, že se to bude hrát jinak. Zombie maj bejt odolnější a co jsem viděl, tak se autoři snažej, aby se vyplatilo soubojům spíš vyhejbat, než se do nich bezhlavě vrhat. Další kontrast k původnímu Dead Islandu. Co je podle tebe Arma 3 ku Operaci Flashpoint? Witcher 3 ku Witcher 1? Borderlands 2 ku Borderlands 1? Těch her, co by splňovaly tvoje "na úrovni datadisku" bych našel tolik, že by ses nedopočítal. Schválně kolika lidem to připadá taky jako "na úrovni datadisku".
            • no jeste ze si tady a chranis ostatni pro tmarstvi nevedomosti.a pokud ctu dobre tak sme napsal ze je to na urovni datadisku ne ze to je datadisk. ale ty ses zasek jen na tom jednom slove pac zjevne nemas jak si obhajit ze ta hra za neco bude stat. Tak radsi tady saskujes se slovickama
            • Radioaktivni_surikata
              Tak jako sorry, ale když přirovnáváš tu hru k něčemu, o čem ani nevíš, co to znamená, to je pak těžký se nějak normálně bavit. A opravovat tě musím, protože si to tady pak někdo další přečte a bude ten nesmysl šířit dál. Jako samostatně spustitelnej datadisk by se dal ještě tak chápat Dead Island: Riptide. Ale ne Dying light.
  • V podstatě Dead Island . *Filthy console pesants* *1*
  • Pilgrim66
    Jak jsem byl natěšenej tak tohle mě docela zklamalo...

    Go... kill zombie... go kill zombie ... meet human... oh wait... kill human for no apparent reason...
    • Kallessin183
      A proč ne? Byl to den. Navíc mám pocit, že ostatní lidi, nepůjdou sundat tak lehce.
    • Go on web about games. Mock mainstream zombie game for being mainstream zombie game and use english for no apparent reason..,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit