Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Anglická recenze zde: http://imgur.com/a/uOT3b
    • Tohle ale není recenze.
  • To jim to teda trvalo na to, že je to jen reskinovaný Crap Souls. *6*
  • Ta ponurá atmosféra je skvělá ale o gameplayi už se to bohužel říct nedá.. *15*
    • a to si to este nehral *15*
      • A asi ani nebudu, vidět to ve videu mi stačilo *15*
        • nieze sa budes pred prvou sulozou divat na pokazene pcko az si vobec zapichas *1*
          • Neboj, tohle už mam za sebou *15*
            • A ty mě snad znáš? Takový dementy machrující v anonymních diskuzich fakt miluju *15* ..asi máš s těma lízátkama v prdeli nějaký osobní zkušenosti *1*
            • povedalo dieta plne snov a lizatiek v prdeli
  • dobry den mam konzolu uz dlho a dostal som pocitac a kde sa zapina poradi mi niekto? a na co je ta cudna vec do ruky co sa posuva hm ani na ovladaci xkom ani stvorcekom nejde ja uz neviem.
    • jozko nehul lebo budes sprosty
    • Dost chabý pokus. Zkus to příště a lépe.. *3*
  • Vojta_Ilavsky
    Tak konečně má Sony možnost napravit reputaci svých exkluzivek a uchvátit pro sebe Q1 2015. :)
  • Další hra pro konzolisty na ojebání ze zadu do prdele, jen tak dál *4*
    • kennyB
      Doufám, že tenhle komentář uvidí uživatel, který tu nedávno prohlásil, že pcčkáři tu jen vyjadřují svůj neurážlivej názor...
      • jasně, protože jeden, to už je přeci komunita (ano je mi jasné, že rýpalů je víc, ale to platí pro oba "tábory")
      • Tak pardon pánové, že se snažím zachránit vaše love.
        • radsej zachran seba pred trapnymi komenarmi *1* *1*
        • kennyB
          Naše love ti můžou být ukradený, mimoto tahle hra se bude držet v žebříčkách hodně vysoko a hodně dlouho...
          • Nejsou mi ukradený, tomu se říká empatie víš... Nechcu ani pomyslet na to, jak pak budete smutně koukat na tu hru, když ji budete hrát *13*
    • Kek ked ti budu ruzovi kamarati cistit ruru my ostatny budeme parit bloodborne
    • Ak si bukvicar a mas rad kakaove slonko tak nam to tu nemusis pisat nechaj si to pre seba a svojho priatela kek
    • Ty si ocas
  • Průjem je hotov, připravte papír!
    • jan ty si prujem mozem sa na teba vysr,,,t
    • *15* *15* *15*
  • proc vsechny servry pisou o gotice kdyz je to viktorianske?
    • Protože všechny rozumné servery píší o "gotickém hororu", který vznikl v 18. století v Anglii, což je shodou okolností Viktoriánské období. ;-)
  • Jack1947
    Tam ta da dam, wait a moment rubačka? no HC? *7* *12* WTF.

    Hc to bude... jen možná přístupnější, to by fanoušky moc nepotěšilo.
  • Popravdě dost hrozný video. Předchozí byly o dost lepší, tohle je jak kdyby to zpatlali za 10 minut ve Windows Movie Makeru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit