Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Právě to "mnohem líp" mi tam přijde dost podstatný. Neřikám AC a Batmany miluju, ale každý kvůli něčemu jinému a na tohle jsem minimálně zvědavej. Tak doufám, že si to něco vezmou spíš z Batmana.
  • Taky záleží co od toho doopravdy očekáváš. Já v tom vidím arkádovou jednohubku na odreagování a vůbec neřeším, jestli je to Lotr nebo AC. Až to bude na steamu za 15 euro na vánoce tak to koupím.
  • věřím že pokud je někomu 10-13 let, od Tolkiena nikdy nic nečetl a jeho nejoblíbenější herní série je Assasin´s Creed, tak si tu hru zamiluje *4*
  • koudja
    Tipuju, že to bude totální sračička...(slovo sra**a nemůžu v diskuzi použít :D škoda no...)
  • https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • Lord of Creed: Shadow of Assassins.

    To zase bude hovadina.
  • Čert ví proč.
  • Mato1987
    Čo sa týka grafických náležitostí tak to vyzerá fakt brutálne, len mám obavu z toho herného prejavu, že to bude otrasný grind ako väčšina akčných rpg plus tie quick time eventy a celkový súbojový systém alá batman hry a assasins creed hry.
  • Když už, tak otáčet v hrobě.
  • Brzy zase uvidíš... *1* *1*
  • Proc by tam davali tak zastarale animace?
  • I kdyby to byla vykradacka, tak je to moc dobra vykradacka. Vic takovich vykradacek :D
  • Konecne poradne brutalni mlaty. Presne na tohle cekam. Je me fuk jestli to je lotr, nebo sw, nebo pat a mat. Hlavne ze budu kosit. Posledni vychytana mlaticka pro me byl wolverine a ted lotr. Fuck yea!!
  • Malleth
    Vsak Arkham City je v podstatě Assassins Creed jen bez crowdu a mnohem líp vymyšlenej a zpracovanej.
  • h0p3
    Já pořád doufám, že se s tim AC všichni pletete a bude to spíš jako Batmani. Aspoň ten combat system.
  • Lawliet
    První knížka je téměř totožná s první serii ano to mohu potvrdit.
  • flash789
    a ja uz myslel ze tahle lotrovska moda uz je pryc..tak asi ne..

    PS:takhle me znechutili star wars, když jsme videl yodu na sušenkách v samosce tak jsem si řekl ze stacilo..
  • Lawliet
    Mě by zajímalo proč má Boromir vždy tak málo HP. Mě přišel vždy jako tankovací postava.
  • Jam97
    V tuhle hru mám nulovou důvěru. Pokud někdo chce výbornou LOTR hru, ať si pustí Battle for Middle Earth 1 a 2, ty jsou stále boží :)
  • Seriál GoT je konverze. Kvůli přepisu do jiného formátu se musí dělat kompromisy, nad kterými má Martin dohled.
    Shadow of Mordor není konverze, je to využití universa. Není důvod si myslet, že chce nějak rozvádět tolkienovo universum. Mnohem víc to vypadá, že licence má zviditelnit hru, která by se úúúplně v klidu mohla odehrávat v třebas autonomním světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit