Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Zajímalo by mě kolik měl Aragorn epických run
    • Lawliet
      Mě by zajímalo proč má Boromir vždy tak málo HP. Mě přišel vždy jako tankovací postava.
    • VergiliusGrey
      Ten s nima má osázený celý Andúril *1*
      • Cim vic run, tim vic Anduril :)
  • Přestaňte prosím pořád dokola oplakávat to, že to nemá se Středozemí nic společného. Mějte trochu nadhled pro pána boha.
    • BoB.2
      Jasně ve Středozemi se nic jinýho neděje jen všichni čekají jestli nepůjde okolo Pytlík.
    • PS: Seriál taky do určité míry przní Píseň ledu a ohně a co na to autor? Myslim, že se mu to moc líbí.
      • Seriál GoT je konverze. Kvůli přepisu do jiného formátu se musí dělat kompromisy, nad kterými má Martin dohled.
        Shadow of Mordor není konverze, je to využití universa. Není důvod si myslet, že chce nějak rozvádět tolkienovo universum. Mnohem víc to vypadá, že licence má zviditelnit hru, která by se úúúplně v klidu mohla odehrávat v třebas autonomním světě.
      • G. R. R. Martyn o show Game of thrones, a jak se podařil casting.
        I think the look of the show is great. There was a bit of an adjustment for me. I had been living with these characters and this world since 1991, so I had close to twenty years of pictures in my head of what these characters looked like, and the banners and the castles, and of course it doesn’t look like that. But that’s fine. It does take a bit of adjustment on the writer’s part but I’m not one of these writers who go crazy and says, “I described six buttons on the jacket and you put eight buttons on the jacket, you Hollywood idiots!” I’ve seen too many writers like that when I was on the other side, in Hollywood. When you work in television or film, it is a collaborative medium, and you have to allow the other collaborators to bring their own creative impulse to it, too.
      • yenda1
        Líbí se mu to proto, že seriál zvedl povědomí o něm a jeho tvorbě asi o milion procent.
      • VergiliusGrey
        No zrovna GoT bych řekl jde docela dost přesně podle knížek.
        • v tom případě jsi Ice and Fire nečetl :) Jinak souhlasím s tebou, že tohle má pramálo společného se Středozemí, Vypadá to jako Warhammer
          • VergiliusGrey
            Zatím jsem stihl jenom první knížku a první serie mi přišla docela přesná, s určitou tolerancí samozřejmě. Nevím jak další díly.
            • Lawliet
              První knížka je téměř totožná s první serii ano to mohu potvrdit.
  • Na shadow of mordor je nejzajímavější, jak ve všech probouzí emoce k assassins creedu. Herní sérii, které leckdo nadává do CoD od Ubisoftu, a které trvalo dva datadisky a jednu plnou hru (s pověstí nejnudnější Assasins creed série), než přišla s něčím novým. A za tu novinku, jí půlka hráčské obce vynáší do nebes a ta druhá jí chce přejmenovat na Pirates Creed. A teď má vyjít Union, jehož jedinou novinkou je pořádné velkoměsta s historickými budovami.
    Mám rád assassins creed. Obzvlášť dvojku.A myslím, že se mi pohled na ty nepraktické kapuce nikdy neomrzí. Mám taky rád Středozemi. V podstatě jsem vyrostl na Pánovi prstenů, od Petera Jacksona, aniž bych jen jednou otevřel jednu z knih, kterou se inspiruje každá fantasy kniha, hra, film přes sedmdesát let ( fantasy bez špičatých uší a "ultra temnou" hrozbou za horami není pořádný fantasy). A teď má týden před mými narozeniny vyjít hra, které kombinuje dvě věci, které jsem si vždycky užil, a vypadá slibně.
    Tenhle troll začíná být nuda. Nechcete raději mluvit o tom slibovaném systému Nemesis? Mám pocit, že tenhle herní prvek tu ještě nebyl a mohl by přinést nový zážitek do hraní, ne-li do herní průmyslu vůbec.
    • Myslím, že problém většiny lidí je, že je to hra s licencí LotRa. Mě třeba tahle hra absolutně nevzrušuje ani co do hratelnosti, ani co do světa, ale chápu, že to nějakým skalním fandům zvedá žluč. Buďme upřímní, není důvod, aby se tahle hra odehrávala ve středozemi a tipuju, že je mnohem větší šance, že má onu licenci jen proto, aby se zviditelnila, a ne proto, že by autoři chtěli rozvádět tolkienovo universum.
  • koudja
    Tipuju, že to bude totální sračička...(slovo sra**a nemůžu v diskuzi použít :D škoda no...)
    • věřím že pokud je někomu 10-13 let, od Tolkiena nikdy nic nečetl a jeho nejoblíbenější herní série je Assasin´s Creed, tak si tu hru zamiluje *4*
      • Taky záleží co od toho doopravdy očekáváš. Já v tom vidím arkádovou jednohubku na odreagování a vůbec neřeším, jestli je to Lotr nebo AC. Až to bude na steamu za 15 euro na vánoce tak to koupím.
  • Lord of Creed: Shadow of Assassins.

    To zase bude hovadina.
  • Jam97
    V tuhle hru mám nulovou důvěru. Pokud někdo chce výbornou LOTR hru, ať si pustí Battle for Middle Earth 1 a 2, ty jsou stále boží :)
  • Mato1987
    Čo sa týka grafických náležitostí tak to vyzerá fakt brutálne, len mám obavu z toho herného prejavu, že to bude otrasný grind ako väčšina akčných rpg plus tie quick time eventy a celkový súbojový systém alá batman hry a assasins creed hry.
  • flash789
    a ja uz myslel ze tahle lotrovska moda uz je pryc..tak asi ne..

    PS:takhle me znechutili star wars, když jsme videl yodu na sušenkách v samosce tak jsem si řekl ze stacilo..
    • Brzy zase uvidíš... *1* *1*
  • BoB.2
    Je to vohraný ,ale na tohle se fakt těším.
  • kennyB
    Tak na tuhle hru se fakt sakra těším *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit