Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • Zdá se mi to anebo skutečně zrecyklovali animace z Assassins Creed?
    • Proc by tam davali tak zastarale animace?
      • Čert ví proč.
  • RangerCZ
    Toto je vykrádání značky.
    Tolkien musí teď plakat a říkat ,,CO MI TO UDĚLALI SE STŘEDOZEMÍ ? ´´
    • Když už, tak otáčet v hrobě.
    • I kdyby to byla vykradacka, tak je to moc dobra vykradacka. Vic takovich vykradacek :D
    • BoB.2
      Tolkien plakat a nic říkat nemůže protože už je po smrti víc jak 40 let.
      • RangerCZ
        Nepovídej, jak si to zjistil bleskovko *7* .
  • VergiliusGrey
    Tak vypadá to zajímavě. Ale se Středozemí to má společného fakt hodně málo. Se asi pořádnýho RPG ze Středozemě ani nedožiju.
  • Konecne poradne brutalni mlaty. Presne na tohle cekam. Je me fuk jestli to je lotr, nebo sw, nebo pat a mat. Hlavne ze budu kosit. Posledni vychytana mlaticka pro me byl wolverine a ted lotr. Fuck yea!!
  • maros.goc
    vyzerá to neskutočne priemerne a neoriginálne
    • Malleth
      Ten systém hierarchie nepřátel, kterej demonstrovali v předchozím videu mi přijde dost originální a zajímavej pro takovou hru.
      Ale i kdyby nakonec nebyl, pokud to bude jak Assassins Creed, jenom zábavný a bez všech nesmyslů okolo, rád si to zahraju.
      • h0p3
        Já pořád doufám, že se s tim AC všichni pletete a bude to spíš jako Batmani. Aspoň ten combat system.
        • Malleth
          Vsak Arkham City je v podstatě Assassins Creed jen bez crowdu a mnohem líp vymyšlenej a zpracovanej.
          • h0p3
            Právě to "mnohem líp" mi tam přijde dost podstatný. Neřikám AC a Batmany miluju, ale každý kvůli něčemu jinému a na tohle jsem minimálně zvědavej. Tak doufám, že si to něco vezmou spíš z Batmana.
  • TheGGG
    Zatraceně, vypadá to pěkně. Fantasy rubanic je sice dost, ale klidně jich může vyjít ještě hodně.
  • Raději bych normální systém se získáváním nových zbraní. Rvát všude ten ultra moderní systém s perky je škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit