Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Chtělo by to porovnání bez těch efektů a s efektama. Takto to lidem kteří se v tom nevyznají moc neřekne.

    Navíc u volného světa s auty je spíše zajímavá fyzika.
  • Mato1987
    má tu niekto z vás predobjednanú tú zberateľskú dedsec edíciu alebo lacnejšiu vigilante edíciu?
    • Lukyz
      Já mám na Xzonu předobjednávku na Dedsec edici *2*

      http://xzone.cz/download/wd1.jpg
      • Mato1987
        pekne ja tiež akurát v inom obchode :) uvažoval som aj nad tou uplay dedsec edíciou, kedže tam je ten balík 5 skinov, ale doručenie by trvalo asi podstatne dlhšie ....
        • Lukyz
          Já ty speciálky raději kupuju kvůli fyzickým předmětům než ingame, ale sto lidí...
          Co ale fakt nechápu proč do toho cpou "bonusy" typu lepší hackovaní bankomatů, vlastnost expert na vozidla nebo něco jako rychlejší šplhání u Tomb Raideru nebo co to bylo. *13*
          Usnadnění hry jako "bonus" WTF? *16*
          • Mato1987
            no práve tie ingame bonusy typu vylepšené hackovanie a podobne ma moc netrápia , naopak tie celkom pekné skiny hlavného hrdinu sú celkom šmak, ale asi sa na to vykadím a zoberem to z tradičného kamenného obchodu, však tie skiny budú pravdepodobne dostupné v season pass, ktorý vychádza spolu s hrou :)
            v dedsec edícií ma zaujal najmä artbook, ktorých mám už asi tucet z rôznych hier a samozrejme tak zaujímavá soška :) ja som tiež uprednostňoval fyzické veci ponad digitálne :)
          • vidis? o dovod viac nevyhadzovat prachy za hovadiny :D
        • Mám dedsec na WiiU a Vigilante na PC. Doufám tedy, že to na WiiU využije gamepad. Jinak to budou vyhozené peníze..
          • Mato1987
            Hmm kupovať to na WiiU čo ja viem .....no ale zase ak máš tú konzolu a dobre sa ti hraje s gamepadom tak prečo nie
  • Lukyz
    No já se fakt těším *14* "You are being watched" *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=HLUac2JAtHI
  • NVIDIA je proste budoucnost, pochopte to *5*
    • wenceslaus
      Skynet je budoucnost...
    • Nech mluvit výkon ne Hype.
    • Mato1987
      tak koncom minulého roku a začiatkom tohto fakt ukázali kto je na poli grafických čipov jednotka :)
      Len tak ďalej nvidia
      • :D tyvole pan se vyzna nvidia ukazala akorat tak ze jim to pekne pece na mozek s cenama kto je pri smyslech si od gtx770 vis nekoupi, AMD scela vede cena/vykon a dualni titan za 73 000(vtip roka) korun se muze jit schovat do kouta pred R9 295X2 ktera ma stat zatim kolem 1500 dolaru takse prosim pekne zobutde z tech mokrych Nyolovidia snu.
        • Co to je za češtinu pane bože...
        • Za to ty se zrejme moc nevyznas. Titan nikdy nebyla karta urcena primarne pro hrace, ale jako levnejsi alternativa pro profi vyuziti, proto taky tak velka videopamet ve srovnani s beznymi kartami.
          Proto taky ta cena. To, ze sveho casu to byla nejvykonejsi karta na trhu a tudiz si ji kupovali i hraci je vec druha.
          A taky si uvedom, ze ta karta nemela pres pul roku zadnou konkurenci, tak je prece logicke, ze si mohli dovolit nasadit premiovou cenu.
          A ze je nvidia celkove zpravidla drazsi? Ano je, ale taky ma mnohem lepsi provozni vlastnosti. Nekomu to za ty penize navic stoji, jinemu ne.
          Ale tvrdit o lidech, kterym na tom zalezi, ze nejsou pri smyslech? To snad ne hele. *1*
          Ja osobne mel 2 gpu od ati/amd a s obema jsem mel porad nejake problemy. Mozna, ze jsem mel proste smulu na kus, ale po dvou ATI kartach sem se zase vratil k nvidii a jsem spokojeny.
          A vysmivat se nekomu za to, jakeho vyrobce GPU si vybral je stejne hloupe, jako se dohadovat jestli je lepsi xbox, PS nebo PC. A presto to dela takove mnozstvi lidi. *1*
          • kazdy predsa vie ze PC je top o tom neni co diskutovat *12*
          • Mato1987
            myslím, že po tomto snáď ani nemá zmysel aby som mu aj ja niečo na ten jeho neštastný komentár napísal, myslím, že si to zhrnul veľmi pekne :)
          • dobre chytnul ses titanu kterej sem pouzil jako priklad demence nvidie, akorat to nebyla pointa spis ses mel vzit k srdci co sem napsal o pomeru cena/vykon od 770 nahoru to je tady ta podstatna vec a nvidie ma kulovy a ne lepsi provozni vlastnosti a ty famy s ovladaci a podporou sou taky peknej ulet ano kto si ted koupi gtx780 nedejboze 780TI neni pri smyslech nebo sdili tvy pochybny nazory o provoznich vlastnostech a podobny vymysli *16*
            • ja vlastnim GTX 780 a som pri zmysloch a rad som priplatil tych par euro za tuto kartu, nez 290X, ten rozdiel v cene zase tak velky neni, tak neviem, co to tu meles o cene stale, navyse je tichsia a ma nizsiu spotrebu a co s tyka vykonu? noo..popravde moja 780 ma v priemere o zdibec vyssi vykon, ako 290X, je to sice Lightning verzia, ktora je vyrazne pretaktovana od vyrobcu (ja som ju viac netaktoval, zatial bohato staci s vykonom) ale ked som to skusal, tak bola o par percent nad 290X...Nvidia bola u mna jasna volba a ty sa zamysli nad sebou a prestan byt fanboy sasek, je to trapne.
            • Lol moje vymysly, pochybny nazory? Ty posmesky co kolovali kolem 290x s referencnim chladicem si asi taky vsichni vycucali z prstu ne? S prichodem nereferencnich verzi 290x se situace zlepsila, ale fakt, ze ta karta hrozne topi neni zadny vymysl. *1*
              http://www.youtube.com/watch?v=u5YJsMaT_AE aneb tohle video by nikdy nevzniklo, kdyby to byly jen vymysly. *3*
              A ja netvrdim, ze jsou to spatny karty, to vubec a pomer/ceny vykon hraje v jejich prospech o tom zadna.
              A Titan jako demence nvidie? Jedinou demenci, kterou jsi tim ukazal, je tva vlastni. *3*
              Ale co tady budu vysvetlovat zjevnemu zaslepenci, ktery bude hajit tu svou znacku za kazdou cenu. *1*
  • Že by konečně po 7 letech přišla hra, co by nakopla vývoj HW? Bojím se, aby ze hry nebyl Assassin Creed s mobilem, ale grafika vypadá úžasně. Naposledy jsem byl takhle "baf", když jsem viděl první záběry z GTA III
    • Mart9
      Jen ať nic nenakopává, se svym PC jedu 4 roky a rád bych ještě 4 roky vydržel.
  • Mato1987
    Vyzerá to fakt k svetu, už sa neviem dočkať, tentoročný máj je zatial plný skvelých noviniek ako watch dogs a wolfenstein new order, ešte v lete nech výjde tlou pre ps4 a budem spokojný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit