Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslis ten next-gen?
  • V prvni rade je dulezite hratelnost. Nakolik bude hackovani zabavné vyplyne z toho, jak moc komplexne jim pujde ovlivnovat cely herni svet. Spatnou hratelnost zadny pribeh nezachrani.
  • To neni video pro normalni hrace, ale herni sektu pc master race, tu to potesi a oslovi. :-)
  • mirekdusinojc
    No naposledy, co sem viděl nějaké propagační video nVidie, tak alespoň ukázali jak že ten rozdíl vypadá. Třeba s částicemi v jejich PhysiX. Jenže tohle neukazuje nic, je to jen povídání o nějakých minoritních vylepšeních, ale tváří se to, jako kdyby všechny možné efekty, které v těch záběrech jsou, fungovali jenom na nVidii. A to mě nasralo.
  • četl sem že pro konzole tam tohle nebude a nebude to ani pro warhorse. To sem uvedl jenom příklad. Ono toho bude vice.
  • Tak jsem to pustil svému psovi a vůbec ho to video nezaujalo, přitom videa s kočkama na youtube přímo miluje, tohle bude pěkný propadák
  • Toto robí každá firma v každom odvetví, je to úplne prirodzene, sú to hovadiny, ktoré každá konkurenčná firma rada prezentuje, ako super vec, len ty sa nad tým moc zamýšľaš a úplne zbytočne.
  • C-BEAM
    na vystrelenie zbrane z ruky alebo kulhanie predsa žiadne fyzikálne výpočty nepotrebuješ. To bolo v hrách už pred 15 rokmi.
  • deridon
    kdyby více vývojářů využívalo Euphoria fyzikální engine, tak je všude, to co popisuješ.. GTAIV, GTAV, Max Payne 3, SW:Force Unleashed 1/2.. ve všech těchto hrách reagují postavy na fyzikální podněty, chytají se objektů, kulhají, když je střelíš do nohy atd. a je to i na konzole.. výpočetně to nebude tak náročné
  • mirekdusinojc
    Sice nikdo v životě nepozná rozdíl mezi WatchDogs běžící na normální grafické kartě a WatchDogs běžící na nVidii, ale museli jsme v rámci naší družby udělat tohle cool 3 minuty dlouhé video, kde za naprosto nekonkrétních záběrů představíme jaké že to technologie nVidie používáme. A ano, ani jedna ze zmíněných technologií na videu není vidět.
  • wd bude zajimava hra hlavne co se tyka fyziky (POZOR KONZOLISTI, TOHLE PRO VÁS NEPLATÍ, na konzolich žádná pokročilá fyzika nebude), třebas když střelíte nepřítele do ruky tak mu vypadne zbran nebo kdyz do nohy tak bude kulhat. Celkově tam toho bude více, což na dnešních konzolí nejde a stejný to bude i s warhorse, tam té fyziky na konzoli také moc nebude. Na mafii 1 mam nahrano celekm dost hodin, uvidime jak to bude u tohodle.
  • hehe tj, v Arma 3 mas SSAO low mid high ultra a to samy u HBAO... jinak ten efekt muze vypadat i docela pekne, jde o to jak je presne nastavenej. Když je to udelany dobre tak to podle me dodá geometrii vetsi hloubku a prostorovej pocit. Nejlíp je ten efekt videt na bílý geometrii, treba tady http://en.wikipedia.org/wiki/File:Screen_space_ambient_occlusion.jpg U nejakejch her je ale lepsi to vypnout, fakt záleží...

    Jinak HBAO je kvalitnejsi verze SSAO, a HBAO je lepsi pro nVidie a HDAO pro ATi, ale oboje dělaj v zasade to samy.
  • Tak uvidime.Az bude uncharted 4.A take neco aspon na Un4 engine,pak zacne next gen.
  • ok to beru :) Mě to méno učarovalo hned jak sem ho slyšel...
  • deridon
    já ten efekt, taky moc nechápu, už jen když se podívám kolem sebe, tak nevidím, že by pod každým objektem či v rohu místnosti, byl stín.. hra stínů a světel fungovala fantasticky už v roce 2004 bez těchto líných "fake" stínů.. a to TXAA to samé, já osobně mám nejlepší zkušenosti s SMAA, jak kvalitou obrazu, tak skoro nulovou náročností oproti TXAA, tak nevim, asi otázka hardwaru a vkusu
  • To jsem zvědav na FPS. Když optimalizuje Nvidia a Ubisoft, já mám vždycky 15-18 FPS a snižováni detailu absolutně nepomáhá. Jinak barvy jsou jak z nějaké sci-fi Země, kde obíhají dvě Slunce.
  • minusy mas protoze si proste pančůrák
  • Jo ale znamená to jedno a to samí.

    Ps: Ty seš asi hodně vynervovanej člověk se dokážeš naštvat kvůli takové blbosti *1*
  • Abych řekl pravdu, tak jsem včera po dlouhý době zapnul Farcry 3 a koukám HBAO, HDAO, SSAO wtf... Vím toho o počítačích dost, ale v tomhle už mám bordel a ani nevím, který má být nejlepší. I když mi to černý halo kolem předmětů přijde divný skoro všude.
  • owny
    Tyhle technické srandičky jsou sice hezké, ale naprosto irelevantní, pokud to nebude i dobrá hra. Stejně to na nejvyšší detaily bude hrát jen malé procento hráčů (pokud budou brutální nároky) a taky je otázka, jestli to bude na vyšší detaily opravdu vypadat znatelně lépe nebo to budou klasicky jen kosmetické změny žeroucí 20 FPS. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit