Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehledal bych rozdíly v grafice, na nVidii se bude akorát víc vlnit kabát *7*
  • Mě se pekelně líbí ten vítr v tý hře :)
  • HBAO+ a AA.... hm tak to je ofšem masakr!!! bezim pro nvidii a 8core i7... "nexgen" nečeká!!!
  • Já si udělal radost k vánocům a za dvacku upgradoval železo....a od těch dob hraji akorát Excell. Ale je výbornej.
    • Mato1987
      to je ale hňup ten kája *1*
      • Nejsmutnější na tom je, že je to všechno pravda.
  • mirekdusinojc
    Sice nikdo v životě nepozná rozdíl mezi WatchDogs běžící na normální grafické kartě a WatchDogs běžící na nVidii, ale museli jsme v rámci naší družby udělat tohle cool 3 minuty dlouhé video, kde za naprosto nekonkrétních záběrů představíme jaké že to technologie nVidie používáme. A ano, ani jedna ze zmíněných technologií na videu není vidět.
    • To neni video pro normalni hrace, ale herni sektu pc master race, tu to potesi a oslovi. :-)
    • Toto robí každá firma v každom odvetví, je to úplne prirodzene, sú to hovadiny, ktoré každá konkurenčná firma rada prezentuje, ako super vec, len ty sa nad tým moc zamýšľaš a úplne zbytočne.
      • mirekdusinojc
        No naposledy, co sem viděl nějaké propagační video nVidie, tak alespoň ukázali jak že ten rozdíl vypadá. Třeba s částicemi v jejich PhysiX. Jenže tohle neukazuje nic, je to jen povídání o nějakých minoritních vylepšeních, ale tváří se to, jako kdyby všechny možné efekty, které v těch záběrech jsou, fungovali jenom na nVidii. A to mě nasralo.
  • tak kluci a teď ten next-gen
    • myslis ten next-gen?
    • A co je dle tebe ten nextgen?
      • no prece sosialni funkce a TV kanaly na herni konzoli *3*
      • Nechápu dislike na odpovědi tohoto typu.
        To chcou říct že příští generace je teď ? Nemá to být přístě ?
        Podle mě je to Now-gen (nynější generace) páč se o tom nespekuluje ba naopak,
        ONO SE TO PRODÁVÁ.
        • Kriste pane, "now-gen". Když už tak current-gen.
          • Jo ale znamená to jedno a to samí.

            Ps: Ty seš asi hodně vynervovanej člověk se dokážeš naštvat kvůli takové blbosti *1*
    • Next-gen ?
      Není to náhodou Now-gen ?
      Next-gen už by mělo být PS 5 a nový XboX
      • Keyz
        To jsou ty nízké standarty. Pak to nikdy nemůže být nějaký pokrok, když se musí vejít do ceny kolem 10.000 Kč.

        Spíš to má být wow-gen *15* . Máš si "wow" ale nějak to nefunguje.
        • Tak uvidime.Az bude uncharted 4.A take neco aspon na Un4 engine,pak zacne next gen.
      • když to bereš takhle :)
  • NVIDIA je proste budoucnost, pochopte to *5*
    • wenceslaus
      Skynet je budoucnost...
    • Nech mluvit výkon ne Hype.
    • Mato1987
      tak koncom minulého roku a začiatkom tohto fakt ukázali kto je na poli grafických čipov jednotka :)
      Len tak ďalej nvidia
      • :D tyvole pan se vyzna nvidia ukazala akorat tak ze jim to pekne pece na mozek s cenama kto je pri smyslech si od gtx770 vis nekoupi, AMD scela vede cena/vykon a dualni titan za 73 000(vtip roka) korun se muze jit schovat do kouta pred R9 295X2 ktera ma stat zatim kolem 1500 dolaru takse prosim pekne zobutde z tech mokrych Nyolovidia snu.
        • Co to je za češtinu pane bože...
        • Za to ty se zrejme moc nevyznas. Titan nikdy nebyla karta urcena primarne pro hrace, ale jako levnejsi alternativa pro profi vyuziti, proto taky tak velka videopamet ve srovnani s beznymi kartami.
          Proto taky ta cena. To, ze sveho casu to byla nejvykonejsi karta na trhu a tudiz si ji kupovali i hraci je vec druha.
          A taky si uvedom, ze ta karta nemela pres pul roku zadnou konkurenci, tak je prece logicke, ze si mohli dovolit nasadit premiovou cenu.
          A ze je nvidia celkove zpravidla drazsi? Ano je, ale taky ma mnohem lepsi provozni vlastnosti. Nekomu to za ty penize navic stoji, jinemu ne.
          Ale tvrdit o lidech, kterym na tom zalezi, ze nejsou pri smyslech? To snad ne hele. *1*
          Ja osobne mel 2 gpu od ati/amd a s obema jsem mel porad nejake problemy. Mozna, ze jsem mel proste smulu na kus, ale po dvou ATI kartach sem se zase vratil k nvidii a jsem spokojeny.
          A vysmivat se nekomu za to, jakeho vyrobce GPU si vybral je stejne hloupe, jako se dohadovat jestli je lepsi xbox, PS nebo PC. A presto to dela takove mnozstvi lidi. *1*
          • kazdy predsa vie ze PC je top o tom neni co diskutovat *12*
          • Mato1987
            myslím, že po tomto snáď ani nemá zmysel aby som mu aj ja niečo na ten jeho neštastný komentár napísal, myslím, že si to zhrnul veľmi pekne :)
          • dobre chytnul ses titanu kterej sem pouzil jako priklad demence nvidie, akorat to nebyla pointa spis ses mel vzit k srdci co sem napsal o pomeru cena/vykon od 770 nahoru to je tady ta podstatna vec a nvidie ma kulovy a ne lepsi provozni vlastnosti a ty famy s ovladaci a podporou sou taky peknej ulet ano kto si ted koupi gtx780 nedejboze 780TI neni pri smyslech nebo sdili tvy pochybny nazory o provoznich vlastnostech a podobny vymysli *16*
            • ja vlastnim GTX 780 a som pri zmysloch a rad som priplatil tych par euro za tuto kartu, nez 290X, ten rozdiel v cene zase tak velky neni, tak neviem, co to tu meles o cene stale, navyse je tichsia a ma nizsiu spotrebu a co s tyka vykonu? noo..popravde moja 780 ma v priemere o zdibec vyssi vykon, ako 290X, je to sice Lightning verzia, ktora je vyrazne pretaktovana od vyrobcu (ja som ju viac netaktoval, zatial bohato staci s vykonom) ale ked som to skusal, tak bola o par percent nad 290X...Nvidia bola u mna jasna volba a ty sa zamysli nad sebou a prestan byt fanboy sasek, je to trapne.
            • Lol moje vymysly, pochybny nazory? Ty posmesky co kolovali kolem 290x s referencnim chladicem si asi taky vsichni vycucali z prstu ne? S prichodem nereferencnich verzi 290x se situace zlepsila, ale fakt, ze ta karta hrozne topi neni zadny vymysl. *1*
              http://www.youtube.com/watch?v=u5YJsMaT_AE aneb tohle video by nikdy nevzniklo, kdyby to byly jen vymysly. *3*
              A ja netvrdim, ze jsou to spatny karty, to vubec a pomer/ceny vykon hraje v jejich prospech o tom zadna.
              A Titan jako demence nvidie? Jedinou demenci, kterou jsi tim ukazal, je tva vlastni. *3*
              Ale co tady budu vysvetlovat zjevnemu zaslepenci, ktery bude hajit tu svou znacku za kazdou cenu. *1*
  • owny
    Tyhle technické srandičky jsou sice hezké, ale naprosto irelevantní, pokud to nebude i dobrá hra. Stejně to na nejvyšší detaily bude hrát jen malé procento hráčů (pokud budou brutální nároky) a taky je otázka, jestli to bude na vyšší detaily opravdu vypadat znatelně lépe nebo to budou klasicky jen kosmetické změny žeroucí 20 FPS. *1*
  • 0:46 - odlesk slunce na silnici, když na obzoru není žádné slunce ale panelák? :-D

    To mi připomíná hru světel, stínů a odlesků v halflife 2 :-D

    Prostě "lightmapy" na shaderech, žádný realtime..
  • Mne spis zajima jak to pojede na AMD grafice nejlepe kdyby udelali video AMD vs. Nvidia at je JASNE zda to stoji za to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit