Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    No je mi jasný že na svým železe si to nezahraju, ale vypadá to moooooc pěkně ! Hlavně aby nepo*rali optimalizaci !
  • Lukyz
    No já se fakt těším *14* "You are being watched" *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=HLUac2JAtHI
  • To jsem zvědav na FPS. Když optimalizuje Nvidia a Ubisoft, já mám vždycky 15-18 FPS a snižováni detailu absolutně nepomáhá. Jinak barvy jsou jak z nějaké sci-fi Země, kde obíhají dvě Slunce.
  • Tak jsem to pustil svému psovi a vůbec ho to video nezaujalo, přitom videa s kočkama na youtube přímo miluje, tohle bude pěkný propadák
  • Keyz
    Chtělo by to porovnání bez těch efektů a s efektama. Takto to lidem kteří se v tom nevyznají moc neřekne.

    Navíc u volného světa s auty je spíše zajímavá fyzika.
  • residentevilfans
    Minuly mesic jsem koupil gtx670 4gb za 5500kc! Takze jsem zvedav no. *5*
    • nebolo rozumnejsie kupit 760 za tie prachy...
  • Jestli pojebou optimalizaci, tak přijdu pány v Ubi rád navštívit.
    • Mato1987
      uvidíme, každopádne moje dva black titani sa už nevedia dočkať *2*
      • Keyz
        To se ani nedočkají. Podle požadavků je nevyužiješ ale CPU ti asi vybouchne jak se bude namáhat *15*
    • Podělají. To je samosebou jisté.
  • O super grafice slyším u každé druhé hry mě spíš ale zajímá hratelnost *8*
  • mimonaut : to slunko je tesne nad obrazem :) a jde videt v kaluzi :) takze je vysoko :)
  • wd bude zajimava hra hlavne co se tyka fyziky (POZOR KONZOLISTI, TOHLE PRO VÁS NEPLATÍ, na konzolich žádná pokročilá fyzika nebude), třebas když střelíte nepřítele do ruky tak mu vypadne zbran nebo kdyz do nohy tak bude kulhat. Celkově tam toho bude více, což na dnešních konzolí nejde a stejný to bude i s warhorse, tam té fyziky na konzoli také moc nebude. Na mafii 1 mam nahrano celekm dost hodin, uvidime jak to bude u tohodle.
    • C-BEAM
      na vystrelenie zbrane z ruky alebo kulhanie predsa žiadne fyzikálne výpočty nepotrebuješ. To bolo v hrách už pred 15 rokmi.
    • deridon
      kdyby více vývojářů využívalo Euphoria fyzikální engine, tak je všude, to co popisuješ.. GTAIV, GTAV, Max Payne 3, SW:Force Unleashed 1/2.. ve všech těchto hrách reagují postavy na fyzikální podněty, chytají se objektů, kulhají, když je střelíš do nohy atd. a je to i na konzole.. výpočetně to nebude tak náročné
      • četl sem že pro konzole tam tohle nebude a nebude to ani pro warhorse. To sem uvedl jenom příklad. Ono toho bude vice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit