Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Vyzerá to fakt k svetu, už sa neviem dočkať, tentoročný máj je zatial plný skvelých noviniek ako watch dogs a wolfenstein new order, ešte v lete nech výjde tlou pre ps4 a budem spokojný :)
  • Že by konečně po 7 letech přišla hra, co by nakopla vývoj HW? Bojím se, aby ze hry nebyl Assassin Creed s mobilem, ale grafika vypadá úžasně. Naposledy jsem byl takhle "baf", když jsem viděl první záběry z GTA III
    • Mart9
      Jen ať nic nenakopává, se svym PC jedu 4 roky a rád bych ještě 4 roky vydržel.
  • Mato1987
    má tu niekto z vás predobjednanú tú zberateľskú dedsec edíciu alebo lacnejšiu vigilante edíciu?
    • Lukyz
      Já mám na Xzonu předobjednávku na Dedsec edici *2*

      http://xzone.cz/download/wd1.jpg
      • Mato1987
        pekne ja tiež akurát v inom obchode :) uvažoval som aj nad tou uplay dedsec edíciou, kedže tam je ten balík 5 skinov, ale doručenie by trvalo asi podstatne dlhšie ....
        • Lukyz
          Já ty speciálky raději kupuju kvůli fyzickým předmětům než ingame, ale sto lidí...
          Co ale fakt nechápu proč do toho cpou "bonusy" typu lepší hackovaní bankomatů, vlastnost expert na vozidla nebo něco jako rychlejší šplhání u Tomb Raideru nebo co to bylo. *13*
          Usnadnění hry jako "bonus" WTF? *16*
          • Mato1987
            no práve tie ingame bonusy typu vylepšené hackovanie a podobne ma moc netrápia , naopak tie celkom pekné skiny hlavného hrdinu sú celkom šmak, ale asi sa na to vykadím a zoberem to z tradičného kamenného obchodu, však tie skiny budú pravdepodobne dostupné v season pass, ktorý vychádza spolu s hrou :)
            v dedsec edícií ma zaujal najmä artbook, ktorých mám už asi tucet z rôznych hier a samozrejme tak zaujímavá soška :) ja som tiež uprednostňoval fyzické veci ponad digitálne :)
          • vidis? o dovod viac nevyhadzovat prachy za hovadiny :D
        • Mám dedsec na WiiU a Vigilante na PC. Doufám tedy, že to na WiiU využije gamepad. Jinak to budou vyhozené peníze..
          • Mato1987
            Hmm kupovať to na WiiU čo ja viem .....no ale zase ak máš tú konzolu a dobre sa ti hraje s gamepadom tak prečo nie
  • frag.ment
    Mně jen zajímá, jak to bude vypadat na PS4 a hlavně jestli to po dvou hodinách nebude těžká nuda, což mi bohužel z posledních videí tak připadá :-(
    • Mart9
      Jen hackování telefonem na dlouhodobou zábavu stačit nebude, to je jasné. Pokud ta hra nenabídne i velmi kvalitní příběh, tak to bude hodně špatné, protože v tom městě se pravděpodobně nijak vyblbnout alá GTA nedá, což ani nechtěli.
      • V prvni rade je dulezite hratelnost. Nakolik bude hackovani zabavné vyplyne z toho, jak moc komplexne jim pujde ovlivnovat cely herni svet. Spatnou hratelnost zadny pribeh nezachrani.
  • Jack1947
    Konecne hra co za neco bude letos stat, no jo je to zatim az na par vyjimek Bída s nouzí ani ten mák tu není. *9* Takze se docela i vice tesim. Doufam ze to neodlozim tak rychle a hlavne ze se ten mensi "zoubek" casu na hre podstatne nepodepise. *4*
    • Mato1987
      z časti máš aj pravdu, zatiaľ tento rok náramne potešil snáď len South Park :)
      • A Shadowrun: Dragonfall.
      • Jack1947
        Prave, z docela velke casti. South park (jeste jsem nedohral) fakt prijemne prekvapeni. Jinak se fakt ceka na nakou parbu - a tahle by prave mohla rozcisnout ridke stavy/rady. *3*
  • tonnymontana
    Tak je mi jasne jak to dopadne, grafika hold bude stejne o fous horsi aby to bezelo rozume nas konzolce. coz ovsem nemusi byt spatne. kdyby byla dobra hratelnost tak pro me za me at tam zadne slunce neni.
    Ale chlub se videjkem kde je chodnik i silnice ze skla nevim nevim. Eket slunce kde nic nevidim..dekuji nechci to se rovnou muzete divat do slunicka a hrat maria:) ale tak ja od tehle hry nextgen urcite necekam dela se na ni uz dlouho. Pokud bych se ridil ciste grafikou tak urcite zaklinac3 vede:) ale tak ten me laka i lore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit