Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LamacJoysticku
    Nejaky zabery zevnitr by neskodily. Nacerpat atmosku. Nemate povoleni nebo co?
    • Ne namaj, Alzbeta obtezovala hosty a tak ji vyrazili na ulicu *1*
    • janchor
      Povolení netřeba, jen kluci zatím točí spíš rozhovory, který se tu od zítra začnou objevovat.
  • Eugen Korda televízia Nova Bratislava *1*
  • E3 nějaký ten rok sleduji, letos jsem měl velká očekávání. Nový Resident Evil, Tomb Raider, FarCry3, Assassins Creed III, Halo 4. Výsledkem je však jisté zklamání, včera tedy pro IGN ty prezentace nic moc. Pamatuji si jak byl prezentován RE5, tehdy nám bylo ukázáno podstatně více hraní nežli nyní. Snad uvidíme něco alespoň z toho Dead or Alive 5
  • BLADIA-AMNESIA
    Pak tam ukázali trošičku toho Haló :D
  • mirekdusinojc
    Fajn, jen ta znělka. Déle by trvat nemohla? A foukací harmonika Jack Jaga mi asociuje úplně jinej pořad. Chápu, že ste tim chtěli navodit atmosféru E3, ale všeho s Mírou.
  • ten váš opening je BOŽÍ! *5*
    • btw, mluvit na stroj? proč ne? neviděli jste Demoliton Man? říká se tomu inteligentní bytový rozvod a ten business celkem frčí, tyhle rozvody zahrnujou spoustu vychytávek, takže to bohužel není úplně levná záležitost, typickej šetřivej čech řekne pí*ovin, já osobně preferuju víc ovládání hlasem než hledání a mačkání tlačítek, samozřejmě záleží na situaci - sám doma na gauči - rozhodně hlasem
      • A pak se ti pos*re centralni procesni jednotka a nerozsvitis si ani svetlo *1* .
        Ale ted vazne,urcite to je fajn vec,ale pro bezneho cloveka to ma smysl,az se to stane beznou zalezitosti a ceny klesnou.
        Zatim si dokazu predstavit jine veci,do kterych investovat penize,nez podporovat svou lenost *3*
        • co je život bez rozmařilosti :)
  • Vidlec
    Alžběta se snaží, ale nějak mám vnitřně pocit, že jí ty hry moc netankujou.
    • ja si myslím že by o tom nedělala reportáže kdyby ne.. *15*
    • Tak já se osobně považuju za hráče (minimálně deset hodin týdně), ale mám prostě nějakej svůj vkus a celkem dost takovejch těch velkejch her celkem ignoruju a nehraju je, protože to prostě není můj šálek kávy. Já bejt na E3 tak mě netankuje tak 80% věcí co tam předváděj, takže bych to nějak neřešil.
      • zdeeneek
        Tak ty ale nedelas herniho zurnalistu. Pokud by herniho novinare netankovalo 80% veci tak by to asi nebylo dobry ( tim nerikam, ze tohle plati pro tu slecnu )
        • Ok, point taken
  • Mato1987
    skvelé , profesionálne a stručné, okrem teda tej slečny ktorej som nerozumel ani slovo :D
  • Paráda :-) Víc takových vstupů...!!! Myslím, že nejen já bych si rád poslechl víc vašich postřehů a názorů přímo z E3!!! A (bohužel pro mě *7* ) si radši pustím takovéhle krátké video než abych četl článek... *2*
  • Celá E3 uplně k ničemu, jako každý rok. Zbytečně vyhozené peníze za letenky kluci :) Jediný světlý okamžik byl Watch Dogs. Zbytek byl dopředu dávno oznámen, nebo to byly uplné blbosti. Lituju, že jsem si koupil xbox :S

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit