Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Um ... Hejlo by byla správná počeštěna výslovnost ...
  • gert
    jeden "smajlík" mrká a druhej se směje *3* *1* *1*
  • Ne namaj, Alzbeta obtezovala hosty a tak ji vyrazili na ulicu *1*
  • janchor
    Povolení netřeba, jen kluci zatím točí spíš rozhovory, který se tu od zítra začnou objevovat.
  • LamacJoysticku
    Nejaky zabery zevnitr by neskodily. Nacerpat atmosku. Nemate povoleni nebo co?
  • Eugen Korda televízia Nova Bratislava *1*
  • dobre v pohode ved kludne pis nazor :D ja som dal svoj.
  • stratego
    jiste a Vavra pry prehodnotil nazor na skyrim
  • stratego
    prijde mi to komicke, ze to rekne cesky ale jinak tam ma pojmy jako military fps atd. to propojeni a tvorba ceskoanglickych paskvilu je strasny humus
  • stratego
    hlavne, ze ty tam vidis neco co tam neni :)
  • E3 nějaký ten rok sleduji, letos jsem měl velká očekávání. Nový Resident Evil, Tomb Raider, FarCry3, Assassins Creed III, Halo 4. Výsledkem je však jisté zklamání, včera tedy pro IGN ty prezentace nic moc. Pamatuji si jak byl prezentován RE5, tehdy nám bylo ukázáno podstatně více hraní nežli nyní. Snad uvidíme něco alespoň z toho Dead or Alive 5
  • BLADIA-AMNESIA
    Pak tam ukázali trošičku toho Haló :D
  • mirekdusinojc
    Fajn, jen ta znělka. Déle by trvat nemohla? A foukací harmonika Jack Jaga mi asociuje úplně jinej pořad. Chápu, že ste tim chtěli navodit atmosféru E3, ale všeho s Mírou.
  • a dělohu má vykřápanou jak se sluší a patří :D
  • co je život bez rozmařilosti :)
  • to je snad jedno kdyz zacnes s velkym H tak musi veta koncit teckou a on nekonci takze ji ma i tak blbe :D
  • ja si myslím že by o tom nedělala reportáže kdyby ne.. *15*
  • A pak se ti pos*re centralni procesni jednotka a nerozsvitis si ani svetlo *1* .
    Ale ted vazne,urcite to je fajn vec,ale pro bezneho cloveka to ma smysl,az se to stane beznou zalezitosti a ceny klesnou.
    Zatim si dokazu predstavit jine veci,do kterych investovat penize,nez podporovat svou lenost *3*
  • btw, mluvit na stroj? proč ne? neviděli jste Demoliton Man? říká se tomu inteligentní bytový rozvod a ten business celkem frčí, tyhle rozvody zahrnujou spoustu vychytávek, takže to bohužel není úplně levná záležitost, typickej šetřivej čech řekne pí*ovin, já osobně preferuju víc ovládání hlasem než hledání a mačkání tlačítek, samozřejmě záleží na situaci - sám doma na gauči - rozhodně hlasem
  • Co to ma spolecneho s minuskama? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit