Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezká blondýnka *3*
  • Vidlec
    Alžběta se snaží, ale nějak mám vnitřně pocit, že jí ty hry moc netankujou.
    • ja si myslím že by o tom nedělala reportáže kdyby ne.. *15*
    • Tak já se osobně považuju za hráče (minimálně deset hodin týdně), ale mám prostě nějakej svůj vkus a celkem dost takovejch těch velkejch her celkem ignoruju a nehraju je, protože to prostě není můj šálek kávy. Já bejt na E3 tak mě netankuje tak 80% věcí co tam předváděj, takže bych to nějak neřešil.
      • zdeeneek
        Tak ty ale nedelas herniho zurnalistu. Pokud by herniho novinare netankovalo 80% veci tak by to asi nebylo dobry ( tim nerikam, ze tohle plati pro tu slecnu )
        • Ok, point taken
  • Hairy_Ass
    No jo, MS se letos moc nevytáhnul. *15*
    • letos? heh....
  • BLADIA-AMNESIA
    Pak tam ukázali trošičku toho Haló :D
  • Paráda :-) Víc takových vstupů...!!! Myslím, že nejen já bych si rád poslechl víc vašich postřehů a názorů přímo z E3!!! A (bohužel pro mě *7* ) si radši pustím takovéhle krátké video než abych četl článek... *2*
  • mirekdusinojc
    Fajn, jen ta znělka. Déle by trvat nemohla? A foukací harmonika Jack Jaga mi asociuje úplně jinej pořad. Chápu, že ste tim chtěli navodit atmosféru E3, ale všeho s Mírou.
  • Dobry, ale jediny na co sem se mohl u Alzbety soustredit bylo to jeji "jako" za kazdym druhym slovem :)
  • Eugen Korda televízia Nova Bratislava *1*
  • Re-Play ma lepsie vlogy ako games... maju to take uvolnenejsie a aj ked alzbeta povie na nieco ze je to pi****** tak to nevystrihnu (lebo tak je :D) ale ak to spravili naschval tak kreativita sa ceni... *3*
  • Celá E3 uplně k ničemu, jako každý rok. Zbytečně vyhozené peníze za letenky kluci :) Jediný světlý okamžik byl Watch Dogs. Zbytek byl dopředu dávno oznámen, nebo to byly uplné blbosti. Lituju, že jsem si koupil xbox :S

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit