Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re-Play ma lepsie vlogy ako games... maju to take uvolnenejsie a aj ked alzbeta povie na nieco ze je to pi****** tak to nevystrihnu (lebo tak je :D) ale ak to spravili naschval tak kreativita sa ceni... *3*
  • Hairy_Ass
    No jo, MS se letos moc nevytáhnul. *15*
    • letos? heh....
  • stratego
    s tim mluvenim tam ma pravdu, kdyz sama neumi ani spravne rict nazev hry "Halo" tak pak tezko muze mluvit na nejakou masinku v anglictine :D (profesionalita jak hrom)
    • Ty si asi nepochopil ten sarkasmus, ty vědátere *3*
      • stratego
        hlavne, ze ty tam vidis neco co tam neni :)
    • xixixao
      Tak přísnej bych nebyl, vyslovila to česky, pořád lepší než kdyby to byl nějakej paskvil ve stylu "Halou" nebo "Hejlo"...
      • Um ... Hejlo by byla správná počeštěna výslovnost ...
      • stratego
        prijde mi to komicke, ze to rekne cesky ale jinak tam ma pojmy jako military fps atd. to propojeni a tvorba ceskoanglickych paskvilu je strasny humus
    • Black_Hand
      mozna to byl vtip :P.
      • stratego
        jiste a Vavra pry prehodnotil nazor na skyrim
  • kotty
    Mate to moc formalni. Pripomina mi to reportaz z vecernich zprav, spis nez blog (zvlast pak ten konec, i kdyz to byla snad nadsazka). Ale Petr vystihl to podstatny, jako vzdy.
    • a co si chcel aby si jebli na hlavu siraky a farebne kruzky a natrtkani tam behali dokolecka ? podla mna su to popici reporty a konecne v HD. ten koniec nemusel byt, ale budis.
      • kotty
        Vubec, jen jsem mel na mysli, ze je to pusobi vic odmerene nez napr. minule, kdy tam byl Petr s Lukasem. Podivej se napr. na videoblog Mikolase s Alzbetou (na youtube). Neco takovyho mam na mysli (z formalniho hlediska, ne obsahoveho). A HD kvalita je samozrejme plus. Ale hadam, ze jsem si dovolil az prilis, vyjadrit tu svuj nazor, ktery hned vsechno nechvali. Cau.
        • dobre v pohode ved kludne pis nazor :D ja som dal svoj.
  • Hezká blondýnka *3*
  • hezká blondýnka *4*
    • gert
      jeden "smajlík" mrká a druhej se směje *3* *1* *1*
    • ted jsem nepochopil proc toto ma minuska a uplne stejna ma pluska :D
      • Protože v tom druhym je na začátku velký "H" *1* *1*
        • to je snad jedno kdyz zacnes s velkym H tak musi veta koncit teckou a on nekonci takze ji ma i tak blbe :D
        • a víte kdo ji brousí? Můj syn :D
          • Co to ma spolecneho s minuskama? *1*
            • a dělohu má vykřápanou jak se sluší a patří :D
  • Dobry, ale jediny na co sem se mohl u Alzbety soustredit bylo to jeji "jako" za kazdym druhym slovem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit