Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    o miloin ze v hre bude Eziov oblek z AC !!! :D *3*
  • hosi ten vas prehravac je totalne nepouzitelnej jak na telefona tak na PC, proc to nedate radsi na YT omg!!!!
    • uz to tu kolikrat vysvetlovali YT jsou kkoti a ucet s videama jim vzdy zablokuji kvuli autorkym pravum a musi to snima resit a trva vzdy dlouho nez to odblokuji.... ikdyz mozna ze kdyby tam nepouzivali reklamy nic by jim neblokli...
  • Vy jste fakt ubrecenci. Kdyz vas ty reklamy tak PRISERNE obtezujou tak si nainstalujete adblock plus a koukejte se na youtube. A HLE ZAZRAK ZADNY REKLAMY!! Web se asi nejak zaplatit musi. A laskave argument typu: Videt jednu reklamu porad dokola je unavujici si strcte s prominutim nekam. Vzdyt je to 7 podelanejch vterin!! Delate jako kdyby jste meli tolik veci na praci ze 7 vterin je prilis.
    • klidne at je vedle videa baner, ale ne at se cpe reklama do videa to je zrudnost!
  • vas.prehravac je na mobilu nepouzitelny reklamu prehraje jak ma ale pri dalsim videu jede jen audio bez zvuku nejde s.tim nic delat. ztracim duveru....
  • Zajimave... vyhrozuje nozikem, a pak strili pri uteku? Si tu pistol asi vytahl z prd*le. :-)
    • Daniell605
      Proč by na ženskou tahal pistoli chytráku?
  • thatguy
    Vy všichni co si tady tak stěžujete, hlavně se kvůli tomu přehrávači nerozbrečte.

    Mám chrome a přehrávač mi běží v pohodě, ani si nepamatuju, kdy mi naposledy nefungoval. Zadruhé, to že nejste schopni překousnout fakt, že vás VAŠE chuť shlédnou video přinutí z důvodů důležitých pro přežití games.cz kouknout na reklamu, kterou můžete mimochodem po pár vteřinách přeskočit, nechápu. Buďte rádi, že games.cz máte a že si stále drží stejně vysokou kvalitu nejlepšího tuzemskýho herního webu.

    Zadruhé bych snad jen dodal, že se na Watch Dogs moc těším. To město vypadá neuvěřitelně živě a možnost hrát si s nejrůznějšími hi-tech hračkama, popřípadě jimi ovlivňovat svý okolí, je kráásná *4*
    • taky mam chrome a brecim pokazdy kdyz chci neco prehrat. samy errory fuck fuck
    • Grifus
      Ono videt tu samou reklamu dokola u kazdeho videa s nemoznosti preskocit prvnich 7 sekund, je mirne receno otravne. Zacalo to milionem banneru, nasledovala vyskakujici reklama pres celou obrazovku, az sme nakonec skoncili u problemoveho prehravace ktery porad i po odkliknuti vyhazuje banner a ted navic na zacatku prehrava dokola otravnou reklamu. Ke vsemu na hru, co mne nezajima a ani si ji nikdy nezahraji, kdyz nevlastnim PS. Co je moc je moc proste. Ze ty si extremne tolerantni, neznamena ze i my ostatni musime byt ticho a nechat si vse libit...
      Nastesti lze rucne upravit AdBlock jak tu psal kolega a je klid.
  • Tohle je svinarna spravte si ten zasra*** přehravač
    • Adblock Plus pro Chrome -> zalozka Prizpusobeni -> odstavec Ručně upravit vlastní filtry: Upravit -> do textoveho pole pridat ||data.itiscali.cz/video/ -> Ulozit

      Osetruje to v tuto chvili jak reklamni video v playlistu, tak reklamni overlay pres video nebot oboje je pres json referencovano z teto domeny.

      Samozrejme me take stve, ze reklamni system nezohlednuje nejaky interval od posledniho shlednuti a pouziva se vzdy.
      • Grifus
        Diky za navod, funguje i pro Operu - aneb:
        "Nastroje -> Rozsireni -> Spravce rozsireni -> AdBlock prizpusobeni -> rucne upravit vlastni filtry -> ||data.itiscali.cz/video/ -> ulozit"
        A je svatej pokoj a klid...
    • takže ja zrušite tu malou reklamu tak tam znovu naskočí ten kratos. tohle už je na mně moc jdu zapnout addblock
      • sirWallace
        Mam ho zapnutej... reklama mi ale stejne vyskoci.. i kdyz hne zaleze... Nechapu.. to nedela ani youtube...
        Kvuli podelanejm reklamam mam i odpojenou TV a nekoukam na ni.. proste jsem typ cloveka, kteryho to vytaci... Myslel jsem, ze addblock pomuze... Za chvili budu proste muset prestat koukat i na videa...
        • A nebo se s tou reklamou smířit. Já ji přežiju i když by se nemusela zobrazovat u každého videa, ale třeba jen jednou za půl hodiny nebo za hodinu. Jo a když je v TV reklama, tak během ní projedu jiný kanály, takže mi taky nevadi :-)
  • Ten druhej chlápek mě se svou dikcí bude strašit ve snech
  • trapny tohle video uz tu bylo pred mesicem ted k tomu pridali komentar a maj novy video preview *13*
    • jesusek
      Všichni už se samozřejmě tešíme na tvoje videopreview.
      • drz p.c.! ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit