Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Kratos nebo jak se jmenuje. Přijít takhle o rodinu. Pak jsem to už vypnul. Protože to důležité, tedy reklamu, jsem viděl jenom po 14cté. Nebo ono je něco za tím?
    • MidnighT91
      Je zajímavé že já tu reklamu neviděl celou ještě ani jednou ona jde totiž přeskočit na konec hned jak se načte což trvá asi 2 vteřiny...
    • Grifus
      Beztak neni, tipuju ze pak jede pouze znova ta sama reklama => rodina umira a tak porad dokolecka dokola. Pani redaktori ti povedi onu pravdu, jak je web ziv jen z reklamy, takze je to nutnost nas*at to do kazdyho videa s nemoznosti preskocit XX sekund...
      Uz aby byla aktualizace adblocku co i tuto prasarnu zakryje a zase bude najkou chvili klid.
      • RakeW
        Já reklamu přeskakuji tlačítek vlevo dole, na která časomíra v horní části videa vůbec nemá vliv. A je fuk, jestli ji vidím ten den poprvé. To to takhle funguje jen mně?
  • life28
    Už som myslel že vo videu nebude reklama, vďaka za dennú dávku
    btw, Aiden Pierce, nie Adam.
  • Honze
    Stojí mě to vždycky tak 19 pokusů, něž si mohu video shlédnout ve fullscreenu, pořád to hází errory. Když to hodím na velkou už při reklamě, tak ji zase nemůžu přeskočit a musím minimalizovat, když minimalizuju, přeskočím reklamu a dám zpět celý obraz tak se video sekne. A takhle pořád dokola. Novej přehrávač je pěknej, ale chtělo by ho doladit :)
    • mam operu a vše mi jede bez problému
    • Mě zase ve chromu nejde přehrát vůbec. Liška to ale jistí *4*
      • Honze
        Tak to zkusím taky na jiným prohlížeči :)
        • Mně to v chromu jede bez potíží, když napočítám nastavování hlasitosti ve fullscreenu :)
  • no ... doufam ze ukazky jsou z old gen verze pac jako to co se mi zprvu zdalo fantasticky, tak nyni po prozreni me to prijde graficky na soucasne konzole, uz jen prvni vec to auto jak naboura .... to zrovna nepusobi jako nejaky pokrok po tom co jsem videl ty tech dema v unreal enginu nebo cry enginu jak tam ukazovali realisticke destrukce aut..
    • taky jsem si sliboval od novy generace vic(i kdyz spatne to rozhodne nevypada). Ale ber to jako hranicni hru PS3 a PS4, pozdejsi tituly na tom budou graficky urcite lip *3*
    • Není to pokrok po tom co jsi viděl zpracování realisticky vypadajících destrukcí aut? Co je pokrok oproti realistickému zpracování? Hyperrealistické zpracování?
  • Když jsem ten nový gameplay trailer viděl poprvé, hodně mi to připomělo seriál "Person of Interest", který teď běží (a imho je to nejlepší věc ze současných hraných seriálů). A to je jen dobře...:)
    Propojení s iPhony atd. se sice trochu děsím, ale i to by mohlo být v takové hře zajímavé.
    • Jj presne prve co ma napadlo ked som davnejsie videl ten gameplay, kde zachranoval tu zenu. Najlepsi serial to neni, ale je to jeden z top momentalne.
      Cize budeme zachranovat nevinnych hmm zaujimave. Tesim sa.
    • nekromant33
      pravda a hlavní hrdina WD kombinuje jak johna tak harolda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit