Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím že hoši se na veci dokaží podivat i strizlive. treba fallout new vegas vzali na milost a myslím ho i pochválili
  • na otazku proč ted - asi protože vyšel ten ve videu zminovaný patch. Otázka je k čemu vubec tyhle videa. proste tam jsou nejaký hejbátka a kzdyž mate silnej komp a posunete všechno napravo, bude to vypadat líp.
    taky si myslím že aby lukáš delal tyhle vide je neco jako zabít F16 sousedovho psa. proste promarnenej potenciál.
  • Tilwaen
    Mám na věc bohužel stejný názor. Nerada bych, aby to vyznělo nevděčně, protože cokoliv, co alespoň trochu zavání návratem videorecenzí, kvituju s povděkem, ale vydat video s rozborem nastavení téměř půl roku po vydání hry mi přijde... zvláštní. Video je pěkně zpracované, muselo dát hrozné práce, ale (kromě vydání Far Harbor) - proč?
  • Tilwaen
    MikeR: Hehe, tak jsem dočetla tvůj komentář, začala jako obvykle scrollovat dál, dolů, dolů, ... počkat, co to tam napsal za slovo? *1*

    Teď už místní diskuze, potažmo články, nikdy nebudou jako dřív.
  • njn, pravda
  • Víceméně se asi nedá nesouhlasit. Je těžké objevovat něco speciálního, když si vyrostl na takových masterpiece hrách jako byly první Fallouty...
  • Řekl velký fanda Fallblivionu... *15*
  • takze se jedna o subjektivni hodnoceni.. jen se snim stotoznujes :D
  • Lukyz
    Pokud můžu přispět svým názorem, tak i když oceňuji vaši snahu, přijde mi vesměs zbytečná.
    Porovnání nastavení popř. srovnání s konzolemi najdeme většinou už v den vydání na YT kanálu Candy Land, zatímco rozbor hry a vliv nastavení detailů vychází cca do 14 dnů od vydání (není pravidlem, ale nejsme na EG, abychom to nějak extra řešili, ne?) na PC Tuningu.
  • MikeR
    No dík. Dodneška jsem to ignoroval, lépe řečeno ani jsem si toho nevšimnul. Odteď mi to bezpečně začne vadit. Zvlášť jestli v tom jede celá redakce Games, potažmo Levelu.
  • Paulcz
    F3 a F4 není Fallout
  • I pak ale budou starší díly lepší...
  • tak jestli se na strankach venovane falloutu rozhodli F4 vubec nerecenzovat a nezabyvat se jim tak to skutecne bude enklava pitomcu a ty stranky by meli zrusit protoze jsou k nicemu:)
  • veci se maji jinak, mas zastarale informace. je treba hrat hru na novou survival obtiznost, ono te to hrat jako strilecku rychle prejde:)
  • tak ty už máš visty ?? : O
  • Doby, kdy se vyplatilo chodit na madbrahminu, jsou dávno pryč. Co s názorem party kultistů zamilovaných do vlastních vzpomínek?
  • Ona ta jista nevzhlednost hry je taky dana tim ze postapo proste moc pekny neni, a ani by byt nemelo. - Solidní výplod
  • Hezký info, sám bych to ani nepostřehl a mám tedy důvod víc to znovu zapnout a hrýt si s nastavením, ikdyž tedy asi počkám až na příchod Far Harbor.
  • Tento díl Falloutu je jednoznačně nejhorší z celé série, moźná by pomohlo, kdyby to vzali po vzoru Fallout Tactics jako spinoff a nazvali to Fallout Shooter
  • Bohužel musím tě zklamat GTX 760 s win 7 64bit už dnes ale opravdu neni standartni vybava...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit