Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Brahmině krátce po vydání F4 hráli a rozhodli, že nestojí za recenzi. Protože to prostě není Fallout, ale střílečka z prostředí Falloutu. Tak asi tak.
  • Tam maji stejny vkus jako ja takze se na ne muzu spolehnout. Ono hrat hru a pak zjistit ze je to blbost je ztrata casu a penez. Od toho jsou recenze
  • nekdy si zkus udelat nazor sam, ale jestli hrajes podle toho co ti nakukaj ostatni....proc ne *7*
  • Na objektivni recenzi f4 treba jit na madbrahminu. Jestli to tam "posvetili" tak si to mozna nekdy zahraju.
  • Mě to video přišlo v pohodě, co se ti nezdálo?
  • Grygar se vyzná v HW a ve fungování různých efektů a jejich vlivů na vzhled i náročnost? *15*

    Aha...Schválně porovnejte tyhle články s články lidi kteří se určitě vyznají. Třeba na anadtech nebo více pro nováčky techspot. I když i tam umí vysvětlit proč zrovna tahle hra, měla velký nárůst FPS při rychlejších pamětí a které CPU to využijí.

    Ale +1 za videa v 60FPS. Standard se dostávat i do ČR.
  • Ta nevzhlednost hry spíš vychází z toho, že ty textury vypadají jak z Half Life 2, i když mají lehce vyšší rozlišení.
  • MickeyMutant
    Potažmo se nekontrolovaně šíří napříč redakcí, ale bacilonosič zřejmě sedí v šéfovském křesle.
  • Nene, Lukáš Grygar. Potažmo je kdo? Pavel? Nebo taky Lukáš?
  • MickeyMutant
    To se nechám poddat. Naslepo tipuju blixu.
  • Já zase zvedám slechy na "chlupy". Jak se někde píše "o chlup lepší" nebo "na chlup stejná", tak mám taky hned jasno. Víš, kdo z redakce má tak rád chlupy? *4*
  • Jedná se o hru ze stejné série
  • MickeyMutant
    Nesouhlas! Předoomováno.
  • a jakou to má relevanci k novince?
  • MickeyMutant
    Když se v textu článku objeví aspoň dvakrát "potažmo", tak mám odhadem 90% jistotu, kdo je autorem.

    Opakuju námět synchronizace obrazu na rozpůlené obrazovce při srovnání nejnižších a nejvyšších detailů. Pokud by obě poloviny ukazovaly identickou scénu, jako třeba tady, oko by rozdíly odhalilo mnohem snáz.
  • jamar28
    Tos hrál jenom prolog nebo co?
  • vindalooo
    Já taky. Už vidím ty negativní reakce typu "je to pořád dokola". Je, ale o to je to lepší a víc DOOM
  • Zde to je:
    http://www.pcgameshardware.de/Doom-2016-Spiel-56369/Specials/Benchmark-Test-1195242/
  • jestli ti ty domy tam prijdou novy tak mas zrejme nejaky zvraceny predstavy o tom jak vypada novy dum:)
  • Tohle mi to delalo taky, ale kdyz jsem dal borderless window, v ini vypnul v sync (ipresetinterval) a zamknul to na 60 fps pres nvidia inspector hra bezi naprosto plynule bez sebemensiho zacukani. Problem je zapnutej v sync a na 60 fps to je treba zamknout pac nad 60 fps zacne hra delat kraviny a rozbiji se fyzika atd, borderlees window castecne odstrani tearing pri vypnutym vsyncu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit