Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspoň je vidieť priemerný vek konzolistu
    • kennyB
      Ano, kozolisti jsou malé děti a tak se tu vzájemně uráží u hry, na kterou se těší *1* *1*
    • hlavne že máš doma xbox....
      • Primárne hrajem na PC... s konzolou mám len podloženú skriňu aby sa nekývala...
  • Na GTA V se opravdu těším, mám z toho ten správnej pocit, takový to co mi připomělo doby trojky, vice city a san andreas. takový to kouzlo gta :)

    jen doufám že PC verze bude venku co nevidět a nebude trpět díky konzolím
    (no hate.....ať si konzolisté hrají co chtějí ja proti konzolím nic nemám ale na hry bych si to nekoupil, potřebuji svoje nastavení a myš s klávesnicí...sem prostě PCčkář :)

    ale aby to prostě nebyl jen odfláklý port, z čehož mám trochu schýzy. zároveň si stále dokola namlouvám, že přece po právě né moc povedené 4ce to Rockstar doráhne do konce a naservíruje nám herní námrsk na dlouhé zimní večery :)
  • Takovejch tragédů jsem snad vživotě pohromadě neviděl.. *15* *15*
    • Radioaktivni_surikata
      Ono by úplně stačilo na ty blbečky vůbec nereagovat a dali by pokoj. Ty dlouhosáhlý příspěvky obhajující jednu krabičku před druhou jsou stejně dojemný jako zvratky malejch faganů. Je to prašť jak uhoď. Třeba se to trochu zlepší, až hra vyjde, a bude v tý hromadě smetí i pár zajímavejch postřehů. A jestli to vyjde na PC, budu rád. A když ne? Tak si půjčím od kámoše Xbox, má dva...
  • TheGGG
    PETICE proti vzniku PC verze podepsána. Podpisy se shromažďují rychle. Pokud rockstar nechce krachnout na PC verzi se vykvákne.
    • Petice proti vzniku PC verze? To se dneska řeší tyhle ho*na?? Šašku...Tvoje starosti bych chtěl mít.
    • Rockstar nakonec ještě bude spěchat, aby PC verzi vydali co nejrychlejc, když to na konzole uniklo tak rychle *3* . Mimochodem někdo tu psal, že tu petici podepisují jen idioti - vidím, že měl pravdu *3*
      • Lawliet
        Mají asi 10k podpisů.. Nopak podpisů pro PC verzi je asi 0,5kk..
        • právě, člověk s mozkem se takovým nesmyslem vůbec nebude zabývat
  • TheGGG
    Diskuze opět hrůza. Zajímalo by mě kdo rozdává mínuska nám ze hry se radujícím konzolistům. Asi někdo kdo si hru hned tak nezahraje. *3*
    • fakt sa musis pýtat na to kto?:D presne rovnaký ludia ktorý zvýšili predajnosť kapesníkov v posledných dňoch...
      • honiči?
  • Mužu se zeptat, jestli je nutná instalace na Xboxu360 nebo se dá hrát i bez instalace. Mám malý hadr tak proto se ptám. Díky.
    • Takže kdybych si pořídil 4GB Xbox, GTA si nezahraju?
      • Lol, na PC nás tyhle problémy snad nikdy netrápily, no to jste se daleko na těch konzolích nedostali, když řešíte pár giga. *1* *1*
        • TheGGG
          Mr*ka s krtka, když se vydáváš za jiné zchlupatí ti záda.
        • zdeeneek
          Asi nepamatujes doby, kdy i PCcka mely jen 40MB hadr (odhadem cca rok 1990), polovinu z toho zabiraly vidle a clovek furt resil, ze na neco nema misto.
          Xbox360 s 4GB si normalni hrac, ktery se zajima o "velky hry" nekoupi - protoze by si pak nemohl stahovat hry z xbox marketu, dokupovat DLCcka atd.
          • Jack1947
            A kdo to resi lol, ja koupil hned po roce nebo tak nejak 120gb HDD, (2008-2009) a mnel sem pokoj, jestli jweste nekdo hraje z DVD , tak je mi lito nejen jeho ale i te konzole, tudis to je vice nez nenasnade tenhle prispevek, a jestli ja nepamatuji ? Ano , nepamatuji, bohuzel jsem se nezajimal driv, o PC atp nez pred rokem 2004 nebo tak (2003) , a to aktivne do te doby jsem pc nemel, nevyrostl jsem na pc a nevadi mi to, jen kdyby nekdo namitl - Jsem konzolak, jsem na to patricne hrdy *15* .
            • zdeeneek
              Mozna by nebylo od veci se divat, na ktery prispevek jsem reagoval. Reagoval jsem na GGG a jeho vetu "na PC nas tyhle problemy snad nikdy netrapily".
        • Jack1947
          Nojo, no v porovnani s pc hrami kde , si clovek navaly do kompu tunu balastu aby pak nakonec vyuzil (crackle verze) jsou to vazne prkotiny to jest pravda no.
      • Miserius
        Tak tak, leda ze bys mel externi disk
      • Jack1947
        Presne tak, *15* .
    • Odulin
      Instalace je povinná. Připrav si 8 gb. DVD1 se nainstaluje, z DVD2 se hraje. V připadě instalace i DVD2, hra sežere cca 14gb.
      • Děkuji za info.
  • Shenkster
    Nechápu co tu většina má proti GTA IV...vždyť to je parádní a zábavná hra, jen si holt nějaký individua neuměli (nebo nechtěli) zvyknout na nový fyzikální model a zezačátku trochu krkolomné ovládání. Jinak jsem u toho strávil hodně hodin a hra mě bavila. Tady ten fyzikální model bude snad vychytanější, uvidíme. Model poškození je ale prý pěkně odfláknutý. Kamarád mi říkal že se zkutálel s autem z kopce a vymlátili se mu jen okna *7*
    • Mně na čtyřce vadilo, že ořezala strašně moc věcí ze San Andreas (venkov, letadla, kupování nemovitostí atd.), dobrejch věcí, který byly super. A pak mi vadilo, že se hra brala příliš vážně. Humoru bylo pořád dost, ale byl spíš ve světě kolem. Postavy byly celkem na vážno a stalo se z toho... hm... prostě hraní za vrahy, kteří nebyli skoro vůbec sympatičtí.

      Ale pořád to bylo GTA, čili skvělá hra.
    • mě se u GTA IV strašně líbí jak je udělaný to město, ale moc mě nebavily mise co byly z 80% nějak dojet a někoho zastřelit, připadně někam dojet a s někým si dát závod nebo kombinace těchle dvou a pak samozřejmě otravné randící mezihry s věčným vyzváněním mobilu co nešlo vypnout. Když mi uprostřed honičky s policajty zavolala po stopadesáté Michelle aby si postěžovala že na ní kašlu, případně Roman jestli nechci jít na bowling, měl jsem chuť ten mobil vyhodit z okýnka jako nikdy *1*
      • Mobil samozřejmě vypnout šel...
  • GTA nehraju od Vice City, ale ty videa z novějších dílů jsou opravdu parádní.Rock* umí navnadit.
  • PC hraci si rádi počkaji protože tyhle mody stoji zato

    http://www.youtube.com/watch?v=Ynxg0xnrLZ0

    Takže takhle jsem zvedav kdy tohle budou mít konzole asi nikdy.
    • spoock
      jediný slušné módy, co se po grafické stránce týče, které do značné míry zlepšily pocit ze hry si pamatuju v Mafii 1
    • Ja len dodám jednu doležitu informáciu ... predtým nez cele GTA V omodujete predtým musíte ešte počkat na vydanie na PC... viem, že o tom hovoríte ako o samozrejmosti... no len aby ste sa nedivili...
    • Nechci teď shazovat ty módy, protože to je opravdu jako nebe a dudy oproti originálu, ale...

      Na 00:35 toho videa je vidět slunce, které sice zajímavě září a mezi budovami to vypadá pěkně, ale jakmile se vyjede mimo, je to strašně přesvícené, že celá obloha je jak bílej papír, což je dobře vidět od 3:29 (vím, že jde o jiný mód, ale ono to vychází ze stejného základu a čim více to přiblíží realitě, tim více to je přesvícené).

      Takže i když mody suprově vylepší grafiku, tak přes den (v GTA samozřejmě) to strašně pere do očí a prakticky se na to nedá koukat, což mě mrzí *9*

      Proto jsem vždy používal jen nějaké decentnější módy, někomu to slunce možná nevadí, mě ale ano, vypadá to divně.

      Kdyby někdo věděl o modu, který suprově vylepší grafiku bez toho vedlejšího účinku, byl bych rád, já jich zkusil hodně a žádný jsem nenašel.
      • to zapadající slunce je přehnaný to máš pravdu, v určitých momentech to vypadá jako by za Manhattanem vybuchle atomová bomba, ale není to zas tak častý úkaz aby mi to zkazilo dojem, jen má člověk nutkání nasadit si před monitorem sluneční brýle, protože to fakt působí jak kdyby si koukal do slunce *4*
    • mě teda daleko víc baví modifikace alá LCpdfr.com a podobně než njěaký přeefektovaný kekel který ani nejde rozumně, na normálním pc hrát... mám dvě kopie GTA IV (orig, ale jednu vanilla druhou zmodovanou jako hodně) + episody (orig) a to namodovany GTA IV vypadá daleko líp než to co bylo v tom videu.. fuj
    • Aha a kolik hracu to bude mit v takovy grafice? :D ty a 100 dalsich?
      • já to zrovna hraju abych se zabavil než vyjde GTA V, 2560x1600 všechno na full a icEnhancer a vypadá to fakt 100x líp než na PS3 *4*
        • TheGGG
          a běží ti to na 10FPS to musí být libový hraní
          • kdepak, seká se to míň než na PS3 *1*
            • PSP? To je něco jako Gameboy?
            • TheGGG
              Něco mi říká že nemáš ani PC ani PS3 a seš rád když ti kámoš ve škole pučí PSP *3*
            • jasný to je vidět že se něco naučili když člověk srovná co vyrazej ze stejnýho hardwaru s GTA IV a GTA V, nextgen GTA na příští generaci konzolí bude každopádně neskutečný nářez, ještě by to mohli zasadit do Vice City a lidi jim utrhaj ruce *4*
            • No jo GTA IV je na PC lepsi :D ale byla to jejich prvni hra na PS3 a jak uz jsem nekde psal co bylo s GTA IV nebude s GTA V protoze narozdil od GTA IV vyuziva celej vykon Konzoli.
            • no to jsem asi dostal sám sebe, protože jsem celou čtyřku dohrál na PSku a propady fps byly místama dost hrozný, takže na PC to vypadá líp a ještě se to míň škube, to je co? Holt můžu porovnávat tak vidím, srovnávat GTA IV na PC a konzolích je jak srovnávat Ferrari se Škodovkou, snad s vydáním PS4 se konzole aspon trochu dotáhnou
            • Ej, ted jsi nas PS3 hrace dostal..
        • UU uz jste 2 :D
        • TheGGG
          Tak určitě, aby se ti ten kompl nepřipekl. *14* GTA V na pc vůbec nevyjde, tak si alespoň můžete modovat lamskou čtyřku.
          • však nejsem socka, zahraju si to na PSku hned jak to vyjde, časem holt v pořádné grafice na PC za 200k v pohodlném křesle u kvalitního monitoru, zatím se holt budu krčit na hrozném gauči a kazit si oči na plazmě *1*
            • já mám tenkýma ololed displayema vytapetovaný WC, vždy při vykonávání potřeby zapnu wallpaper "Mount Everest" a připadám si jako král světa. na to sou docela dobrý
            • TheGGG
              Plazma je šunt, já mám doma OLED. je mi líto že jsou mezi námi i takoví socíci.
            • PS líbilo se mi jak jsi mi vykal, proč jsi přestal?
            • u-mejt? počkej chvilku prosím, najdu si to ve slovníku *7*
            • Lurok
              Chudaku tu musis mit hroznej zivot. Vsadim se ze mas doma sice kompa za 200k ale kdyz se chces jit umejt tak musis k sousedum.
        • Lurok
          Tak jeste ze mate ty mody kdyz si GTA 5 nezahrajete *14*
          • Hele jediný co rockstar neportnul byla Red Dead Redemption,Takže neprovokuj nikdo tu nechce flamewar.
            • sakra to bylo na luroka
          • které části věty "hraju abych se zabavil než vyjde GTA V" jsi přesně nerozuměl? *3*
  • :D:D a stále tu pribuda viac a viac ufnukaných príspevkov:D ešte vydržte 2 dni a nebudete sa mat s kým hádat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit