Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych si naopak nechtěl zkazit zážitek hraním na konzolích. Raději si to zahraju v lepší grafice a s featurami navíc až to vyjde na PC. Jinak nic proti konzolím.
    • Čo iné ti aj zostáva že :D
      • To je v pohodě. GTA IV mě nepřestalo bavit do teď, takže si myslím, že to s tím čekáním nebude horké.
    • Asi tak, co jsem sledoval streamy, tak někdy to má textury jak ze San Andreas, což bych i překousl, pokud by hra byla dobrá, ale framerate byl příšerný skoro vždycky.
    • spoock
      záleží hru od hry, některé hry jsou na konzolích a PC 1:1
      • vlastik.plaminek
        To už je levost nebo zdechlost vývojářů. Z PC se dá vždycky vymáčknout víc.
    • Kravicka
      http://i.imgur.com/tjLLodh.jpg
      • Hulvat
        za dvě minuty v malování...
        http://imageshack.us/a/img203/1545/3qd7.jpg

        strčte si PC za klobouk
      • Chvíli jsem myslel, že to je fotka...
        • Jack1947
          Neni ale ten mod ma pres 14gb nebo kolik, je hw narocny jeste vice nez ouvodni GTA IV. bez patchu .
          • Jaký že má název ten mod?
            • Kravicka
              http://www.youtube.com/watch?v=QIMHT51C1f0 jinak scena toho screenu 2:31
            • Napiš na Youtubko GTA IV enb series a to je to první video co ti naskočí.
    • A bez auto-aimu.
      • Jojo taky budu hrat na PS3 bez Auto Aimu....
  • Preed
    Zas raz musim vyjadrit smutok nad (ne)kvalitou (nie len tejto) diskusie na mojej oblubenej hernej stranke,pravdupovediac az sa hanbim,ze to takto vyzera,lepsie by bolo keby bola cela diskusia zamknuta.

    On topic,na GTA sa celkom tesim ale obavam sa,ze som z podobnych hier asi tak trochu vyrastol,San Andreas som hral vela ale GTA IV som raz presiel a uz nikdy nezapol,takze uvidime.
    • jindra.veliky
      U gta 4 se ti nedivim
  • když se tak koukám na to video, je to muj beznej vikend. vsechno se da delat v realu, stačí vstát od pc
    • Hory85
      už stojíš?
  • Hory85
    ----
  • Tak jak je to teda? Je to lepšie, ako to príšerne nudné GTA IV???
    • Hory85
      Ti povim až příští týden. *1* Jestli si ale hrál GTA:SA tak si to představ v nový generaci o trochu lepší.
      • Jack1947
        Vetsi... propracovanejsi a atp...zabavnejsi protoze tam (je) bude spoustu veldejsich aktivit coz GTA krom baru a honicky s policii nemnelo vubec.
  • Jack1947
    Tohle je jedna z mala chvil , kdy jsem hrdej ze jsem Konzolista, pac si muzu uzit to co si na pc, uziji ale az nekdy buhvikdy a taky v jakem stavu ze. (GTAIV). *3*
    • Hory85
      To víš že jo kámo, užij si tu radost a neboj se to dát najevo, jen ať brečí. Palec nahoru !!! *3*
      • Jack1947
        Dyt jo ne , o tom to preci je ( ne vazne ) ja to myslel jinak , ze jsem rad ze si to zahraji a nechci zde zbytecne vyvolavat , dalsi nesmyslne wars a flamy , tak to nezkousej podnecovat.
        • Hory85
          Dobro kámo nebudu tě do toho tahat.... Ale stejně, si rád že si to můžeš zahrát hned a ne až v příštím století kdy už bude běžnej matrix, je to tak ne? *1*
          • Jack1947
            Ja bych tim spise chtel, dat najevo ze konzoly jak uz zde bylo psano , muze mit kazdy a ten kdo chce hrat , ji uz davno ma - zadna priviligeia zde jiz nejsou, neni jen pro vyvolene atp... a tahat mne do neceho? prosimte , jen nemam rad nesmyslne flamy tot vse. ( neznamena ze si tu nemuzem chatovat az treba do zemdleni.)
  • Hmmm ....a asi si koupím GTAIV z PSstore a taky v pondělí stylově zapařím ;)
    • God-of-War
      Dáme slezinu, až pustí online? Miserius by se taky mohl přidat a dáme pořádnej co-op. *5*
      • Miserius
        Něco bysme mohli uspořádat no, o něco líp než v Last of us *1* (ale je fakt že tam ten multiplayer tak žhavej neni- až ted ten novej mod me fakt bavi)
        Nějaký bojovník za svobodu by nas tu minuskoval i kdybysme rozdavali peníze *15*
        • God-of-War
          To taky musím zapařit.. sakra. Tolik her a tak málo času. *9*
    • Miserius
      Tam je to zbytecne predrazeny ne? A budes moct parit az v utery
  • Když se tak koukám na ten obrázek .... safra cell shading by GTA nevýslovně pomohl ....
  • Omlouvam se zaooftopic, ale tuhle recenzi delal sleeples a ja bych rad vedel jestli hral crossfire. Ja si to stahnul na Win8 a je to k hovnu furt to pada. Na netu sem nenasel odpoved. Petre hrajes to? Co radis?
    • Miserius
      Padá to jen když máš otevřený střešní okno, stači očesat strom a bude vše v pořádku...
    • Hory85
      ehmm, nepotřebuješ mapu nebo tak něco?
  • Tyhle diskuse klesly pod úroveň novinek.cz. Chlapci, udělali jste z toho slušnou žumpu... Místo toho, abychom se tu radovali z nového GTA V tak se tu hádáte jak pitomci, protože nevim, asi je to cool.
    • Hory85
      počkej, já mám radost, a dávám to patřičně najevo, čti příspěvek níže. *1*
      • Radost lze projevit i normálně, ne že budeš psát jako blbeček. Už to opravdu neni vtipné.
        • Hory85
          Ale popravdě (POZOR CHVILKA PROZŘENÍ): koukni na ty diskuze, myslíš že tomu můžu ještě víc přitížit? Spíš svým sarkasmem (pokud je to poznat) bych rád poukázal jak je tahle (možná nejen tahle) směšná a zbytečná, která už dávno ztratila smysl.
          • Hory85
            V tom případě děkuju za pokec, pobavil si mě a dobrou noc. Ale jestli se ti bude zdát o GTA V je to předzvěst že si koupíš konzoli bach na to! *1*
            • Hory85
              Ty si fanda vid? Takhle ale podpis nedostaneš...
            • ne nejsi sarkastickýguru a ani nejsi vtipnej , pokud si vtom žiješ
        • Hory85
          kapesnik?
          • Kapesník u sebe nosím denně (alergie), takže díky za nabídku ale ne. A opravdu myslíš, že sarkasmem a tím, že přileješ do ohně něčemu pomůžeš? Pokud ano, klidně pokračuj, máš pravdu v tom, že se to tu stejně ztratí. Ale dělat ze sebe dobrovolně hlupáka... no nic.
            • Tě nepotřebuju dojímat, mě jsi ukradenej :D Troluj si dál, já jdu spát.
            • Hory85
              V tom případě si připraven na pořádnej vodopád slz pokud patříš k těm bůhůůů pisatelům.
              Ale ještě si nepřipadám jako hlupák dokud mě někdo pořádně nesejme, tys přišel po návštěvě wiki/google (hledej: kdo nejvíce potřebuje kapesník) s alergii, která mě moc nedojímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit