Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tam je Kenny Fucki!n Powers!!! PC playerz, consoles are fuckin in and you are fuckin out! Presne takhle by to zahlasil *1*
  • Docela mě i zajímá, jestli Games.cz dá neřízenou chválu a 10/10 a nebo strhne body dolů za nedostatky, které hra má už na první pohled, zvláště ty techického rázu.

    A nebo zlatá střední cesta, tedy dáme 10/10, protože jinak by to spousta lidí nakrmená hypem ze všech stran neunesla, ale do textu zmíníme chybky, neboť text stejně každej kašle?

    Bude to zajímavý.
  • Kde je nasa PC verzia kurwa ??? *16* Nefer *10*
    • spoock
      kup si konzoli a přestaň brečet
      • Konzoli bych nikdy nekoupil *3*
        • A to je koho chyba?:D myslís ze daš zmuracieho smajlika ze tým niekoho dostanes?:D Jedine tvoja blbost nic viac ti nepoviem.
          • No tyyyy vole, tys mi to ted nandal :-O (spokojeny se smailikem??) A blbost? Blbost by byla si koupit konzoli :-) Radsi zivot v celibatu *3* (ano, opet ten smailik)
    • Kurwa se neříká, kurwa se platí!
  • Tak a teď by byla sranda,kdyby v pondělí Rock Star oznámil,že Gta 5 17 května.
    • kennyB
      To se asi nestane, protože hra je už i v obchodech, jen se bude prodávat až úderem půlnoci z 16 na 17 září.
    • Rockstar už oznámil v srpnu že je hra připravená k distribuci. Takže tohle je dost nepravděpodobné.
    • Co tím chtěl básník říci? Piráti se postarali o únik, takže R* neR*. Já mám předobjednanou speciální edici a počkám si na úterý. Jsem hodně zvědavej. Škoda chybějící češtiny. Jestli to vyjde i na PC, tak si to sosnu z torrentů kvůli tomu, že jsou líný to přeložit!!! *10*
  • Samozřejmě, že i na konzolích je warez :) Vždyť ta hra se hraje už od předvčerejška, jen platiči čekají na pondělí/úterý...

    Dokud to nebude na pc, nezájem.
    • TheGGG
      A proč to sem píšeš, zase snaha o flame a urážku konzolí?
      • Zase má "úžasnej" argument proti konzolím, tak se musí pochlubit....
  • Dnes jsem to hral...Atmosfera je fakt naprosto jedinecna..Miluju Gta a miluju ho na pc..Pokud nebude neva...crackla konzole to jisti *16*
    • TheGGG
      Ty jsi asi bývalí pcčkář co? Mno něco mě říká že ty bys necracknul ani toustovač, natož konzoli. Takže se vrať někam do své pc pirátské komunity a neotravuj poctivé konzolisty. *6*
    • Proč ten devil face na konci?
      • proste kupuju hry jen na pc..Proste to vypada jako hra a ne jako nahrazka hry..Ale to je jen muj osobni nazor *1* Nikomu ho nevnucuji a nikomu ho nevyvracim...Proste a jednduse sjem ochoten zaplatit ale ne na konzoli *5*
        • Dej tam ještě jedno "prostě", máš jich tam málo.
        • Ty seš ale pitomec.
        • To je rozumnej pristup, hry na PC je treba podporovat, na ukor konzoli. Kdyz jsem mival flashlej X360, tak jsem vse taky jen palil, jedinou originalku jsem nekoupil. Na PC jich mam desitky a snazim se vsechny dobry hry, kdyz ne rovnou, tak aspon casem (v akcich) koupit.
      • protoze si to VYPALIL *5*
        • Vypálil konzoli ale to je škoda. *1* Dělám si srandu je mi to jasný.
          • jooo to neres..neni to "vypaleny" ale sosly na HDD..Proste FlashBoard Xka..
        • jj super--a prej ze se nakonzlose neWArezuje
          • Nikdo neříká, že se na konzolích newarezuje.
            Ale warez je na konzolích naprosto zanedbatelná věc, na rozdíl od PC, kde to tvoří většinu *1*
            • ano vsetcia mate genialne uvahy co takto is kuknut globalne predaje pc vs xbox alebo ps3 ?
            • genialna uvaha.
              na pc mam hier kupenych kopu, desiatky. na konzolu ziadnu (konzolu mam).
              nesedi ti vzorec :)
            • jj,,,to me jako osobu nezajima mam na pc koupene desitky her mozna i stovku na konte...ale na konzloi ani jednu,,Proste na ten gamepad si nejdesnad ani zvyknout *15*
      • to jako krasne vypaleny-...hhh
  • z uniklých gameplay videí je krásně vidět jak photoshopem upravují screeny. Textury jsou vyblité.
    • tdy je krasne videt ta uzasna grafika :D:D http://www.at7addak.com/data/news/2013/9/13/Shanklish/pc/-3CVJ3.jpg
      • Tak bud tam takova textura bohuzel je a nebo to muze byt textura ktera se jeste nenacetla treba kdyz se obevil u nenocnice tak se ta textura nemusela nacist.Tak jako u MW3 kdyz se zacina tak nektere textury nejsou jeste nactene teda aspon na PS3
      • Asi za těch X století vývoje nebyl čas na hezčí textury a grafiku obecně. Proč to nemá absolutně žádnej styl? Sterilní syrová grafika, jasněm, že herní zážitek na tom nestojí, ale u hry, kolem který se dělá roky tolik humbuku mi tohle přijde kapku trpaný.

        Asi nejsem cílová skupina ;) No nic, jdu si zahrát starý GTA, to si na nic nehraje a hezky se hraje :)
    • Screeny jsou totiž z neohlášené PC verze. San Andreas mělo hnusnou grafiku, ale zábavy bylo spousty! Co si od staré PS3 očekával???
      • Libi se mi jak pisete ze screene gameplaye a vse je z neohlasene PC verze jakobys nemohl uverit ze proste na te 7-8 let stare Konzoli to vypada skvele myslim si ze 7-8 let stary PC by si nevrzl bez nakych uprav.
  • No to že vydavatelé nadávají na to že se PC hry pirátí a nikdo je nekupuje ale to že před vydáním hry je na netu 2x GTA5 pro xBox360 a jedenkrát pro PS3, to podle mě lidi zkusí tu zpirátěnou verzi než za 2 klacky kupovat DVD které se poškrábe a jsou v ... . Snad PC verze vyjde do vánoc jestli vůbec kvůli zpirátěným konzolovím verzím.
    • TheGGG
      Už se těšíš až je budeš moc upirátit na PC co? Mno vysoké prodeje na konzolích rockstars přesvědčí o tom že PC je mrtvá platforma a nemá cenu se na ni nějak zaměřovat.
      • Nové konzole jsou jen průměrný dnešní herní PC a pokud bude trvat zase nástupce xbox one a PS4 tak PC bude úplně jinde, už to není že konzole byli lepší než PC teď jsou průměrné herní PC které je upravené jen na hraní. Kdyby nebylo PC tak chci vidět jak Rockstar programuji na Gamepadu na PS4 nebo jiné konzoli. PC lze upravit v konzolích můžeš vyměnit jen mechaniku a HDD ale vyššího výkonu nedosáhneš hardwarem ale jen lehce software. Konzole jsou upravené pro hraní ale na Gamepadu bez myši a klávesnice si MMORPG nezahraješ aspoň u tera přes gamepad neotočíš obrazovku (by mě zajímalo jak míříš s lučišníkem nebo mágem). Osobně jsem hrál jen na PS ty novodobé konzole jako PS2 a spol se mě úplně minuli.
    • spoock
      jde spíše o to, že se pár lidí dostalo ke GTA V dřív a je to žádané zboží, nedivil bych se, kdyby to pirátili i ti, co to mají předobjednané origo
      těch pár, co si GTA zpirátí je nic, proti tomu, kolik lidí si tohle koupí origo
    • Lorde Helleno, běž si poplakat k mamce, tady to nikoho nezajímá. Jdi si sosnout Kobru 11 a společně s tatkou se podívejte jakej je Simir borec.
    • kennyB
      2 klacky nestojí už žádná hra na konzole, možná tak nějaká spešl edice. A tahle hra se ani nemusí zkoušet, to bude bomba. Na e-shopech je už předobjednávka vyprodaná *3*
    • o pirateni vicemene nejde, jde jim o ty joudy, co sou ochotny platit prepaleny ceny pri launchi, no a to shodou nahod jsou ti, co jim konzoli koupila maminka... *5*
    • Jooo podle me vyyyjde sicce za roka ale zato v plne krase...Na xku sice fakt super..ale na pc proste to nikdy mit nebude..ted neresim ovladani toj e naprosto precizni..
  • Sakra já těm konzolistům až nechutně závidím!
    • Mato1987
      Pred niečo viacej ako rokom som bol na tom rovnako, kúpil som si ps3 aj so zopár hrami a RDR som prešiel rovno 3 krát :D
      • spoock
        jo, já přešel na konzole, protože jednou dobou bylo PC strašně přehlížené a i dneska je mraky her, které tam nikdy nedorazí, což by bylo pro člověka jako já tragédie, MMO, strategie ani jiné věci, co teď na PC vychází mě moc neberou, ale to není kritika, to tak prostě je, navíc třeba mám lepší HW v PC, než je v PS3 a AC3 se mi tam seká a na PS3 pohoda
    • neboj tky se casem dockas *3*. jeste ze sem ten xbox pred lety neprodal, ted uz je pripravenej na gta *14*
  • hra super..ale poloprazdne mesta a krajina, miestami hnusne textury, doskakovanie..ano..aj na toto sa tešte :)
    • jaaaaaaaaaaaj ta závist:D ked to tu čitam tak ju doslova citim:D neskutočné
    • Souhlas ale vypadá tak zajímavě že i toto jí snad odpustím. Jinak to rozhodně není katastrofa pokrok oproti GTA IV je obrovský!
      • Presne..tohle je o dooost vyladenejsi..
    • doskakovani sem tam je...Jinak prazdne to opravdu NENI...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit