Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mozno by nebolo od veci keby tento eshop pouvazoval o zmene systemu dodavok ..
    predsa len toto postovne nema daleko od vysmechu.. a mozno by dokonca mohli zasielat aj na slovensko
    .. ono ked sa to neposiela cez trasu cina--->kuba--->mexico--->ilegalne cey hranicu usa--->ceska republika, tak sa dost usetri...
    len takz navrh bokom *3*
  • Aneb "tyhle hry nikdo nekupuje, tak je musíme slevnit a udělat z toho akci".
    • ucho
      to neznamená, že si s nimi někdo neužije několik hodin zábavy... nemůžou rozdávat hry zadarmo, každá snaha o rozhýbání prodeje s hrami se cení a ve finále by měla být výhodná pro obě strany...
  • když zkevníte Fallout New Vegas aspon za polovinu cenu sem váš *1* i stim postovnym
    • nj :D ale aj nemam moznost nakupovat z Anglie a je to blbi ta hra neni nejnovejsi a vsude stoji minimalně 999,- *7*
      • ucho
        k nakupování v Anglii ti stačí internet, karta a nějaké peníze na ní... :) (tedy to samé jako při nakupování u nás), za 570,- až do domu...
        • Pochop že moc dětí kartu nemá a z anglie mu to na dobírku nepošlou *7*
          • ucho
            Fallout New Vegas není hra pro děti, je od 18 let... :)
            • To je pouze informativni, koupit si to muze kazdy a tady nikdo pri prodeji nekontroluje kolik je zakaznikovi let *5*
    • ucho
      v anglii stojí včetně poštovného 570,-
      • Paulcz
        taky nechápu jak může stát poštovný z Anglie 1 libru za položku letecky a u nás lokálně přes kilo pomocí normální dopravy :) Na druhou stranu jsem si objednal 5 titulů a dorazili jen tři, za zbylé dva se mi ale vrátili peníze (asi po třech měsících)
        • S tim postovnym to take nechapu. Nejdrazsi postovne objednavam za 2.5libry, ale vlezou se do toho 2-3 hry, takze parada, tady za postovne 90-120kc *7* Co se tyce, ze ti neco nedolali, musela to byt vyjimka, me vzdy vse prislo a pokud to nebylo, nestrhli mi penize nebo mi je ihned vratili!
      • Erien
        pošli prosím odkaz na shop v zahraničí kde kupuješ?
        • za 500 na gameplay.co.uk, nebo 550 na zavvi.com
        • ucho
          rád mám thehut (odkaz raději nedám, kvůli případným pravidlům zde), tam mají poštovné 1 libru na položku (tedy za každou věc platíš 1 libru navíc).
          • Do konce února navíc bez poštovného pro všechny.
            • Erien
              už vím kde budu kupovat :)
  • ucho
    najde se tady někdo z Brna? že bychom dali poštovné napůl... :D (čekat budu tak do 15:00)
    • Pozdě už jsem objednal škoda
      • ucho
        nevadí, dyžtak holt zkusím najít víc věcí, aby se to trochu kompenzovalo. ale tak ještě tomu dám čas.
  • To poštovné je opravdu vtipné, díky ale už z principu nechci!!!
  • Pro ty, kteří trápí poštovné -> počkejte si na slevy na steamu, vy darmožrouti :)
    • ucho
      napriklad zminovany fear 2 na steamu neni... a 99,- je proste dobra cena, i lepsi nez v zahranici :) (coz se prakticky nikdy nevidi u zadne akce ceskych obchodu... :) )
      • Nejenom FEAR 2 zmizel ze steamu, ale i Sacred 2 GRRR
      • Ja vim, byl to pouze vtip :)
  • Už aby vymysleli jak posílat hry přes email a bylo by to OK *4*
    • Za co ty mínuska ?
  • Z popisu Arcanie jsem dostal záchvat smíchu: "Hlavní děj stále zachovává tempo – neustále přináší nová překvapení, napětí i nádherné animované scény"; " Vychutnejte si naprostou svobodu a téměř nekonečné možnosti, jak je znáte ze série Gothic." atd atp, boha jeho, to jsou kecy :D
    • Erien
      Asi tak. Jsem příznivec serie Gothic vlastně serii Gothic miluju. První druhý díl s datadiskem úžasné rpg, které si zahraji i teď s chuťí. Trojka už tak extra nebyla, ale dala se hrát. Po odchodů Pyraní jsem od toho nečekal nic moc, ale tohle? Hrůza děs běs s původní hrou to má společného jen název ostuda téhle hře. A myslím že tak to vidí snad každý fanoušek Gothicu.
      • trolo
        arcaniu uz ani nekomentujem, totalne vyhodene 40€ a nikdy viac nic podobne nekupim srat im na hlavu
  • Pekne akce ale stale to neni konkurence schopne vuci UK shopum. Jak dole nekdo psal, postovne gratis nebo libru, cena mnohdy nizsi a jeste k tomu bez tech hororovych cz mutaci.
  • Přitom by stačila možnost volby hrát v originále, anglicky, která z nepochopitelných důvodů u mnoha česky lokalizovaných her chybí.
    • Hádej proč? Jinak by si přece nemohli za mizerné české titulky účtovat těch 700 Kč NAVÍC
      *1*
    • Teda nevím jak ostatní ,kteří nakupujou v zahraničí ,ale já bych si tady u nás hry nekupoval i kdyby anglická verze u té české byla.Rozhodně ne za ceny za které hry nabízejí.
    • Pan_Klobouk
      Ale ony ty duvody nejsou az tak nepochopitelne. Vydavatel vetsinou prikazuje anglictinu z ceske verze vyhodit, aby predesel dalsimu vyvozu hry do (pro nas) zahranici. Tim ze se hra (vetsinou) domrvi cestinou, prestava byt pro ostatni zajimava.
    • Reakce na CroX.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit