Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten FEAR vypadá zajímavě
  • ucho
    fear zajímavě vypadá, ale s poštovným už ne :) škoda.
    • Cosi
      i když se to sečte tak je to 220 kč za fear 2 to je pořád nejlevnější na celym českym internetu
    • Presne tak. Platit k tomu kilo nebo kolik postovny tak to ne, skoda ze neni moznost osobniho odberu..
      • ucho
        je, v Berouně... :)
        • Trochu z "ruky".
          • ucho
            jop, to každopádně :) proto jsem psal, že s Prahou a Brnem by to bylo veselejší. takhle člověk musí koupit víc věcí, aby se to vyplatilo. problém je, když v dané chvíli víc věcí nezaujme nebo to, co člověk chce, už má... pak leda najít víc lidí ze stejného města a koupit na jednoho, ale to taky není sranda domluvit, protože ruku na srdce, kolik má kdo kamarádů, kteří si hry opravdu kupuje. takhle je to prostě těžký :D
            • On vlastne spada pod Surtep, uz chapu ten Beroun, kdyby bylo pekne tak si tam treba i sjedu, ale takhle..
    • Jn, hned bych do něj šel, ale když je poštovné dražší než samotná hra? Ne, děkuji. :(
  • Já bych šel do Warbandu, kdyby poštovný bylo 50-60 kč při platbě převodem, takhle se mi to už o tolik nevyplatí, paušálně 120 kč za poštovný, to je trochu moc za bublinkovou folii a 26 kč za odeslání, to si někdo účtuje za to, že dojde na poštu 80 kč za hru?
    • Posta si za dobirku uctuje cca 80 Kc. Proto je takovy rozdil ve vysi postovneho pri platbe kartou (plati se jen balik) a pri dobirce (plati se balik a pekny poplatek za dobirecne).
      • Já vím, ale právě já chci platit převodem, ale stejně to mám za 120 kč :-(
    • ucho
      no tuhle cenu si účtuje bohužel pošta, s tím ten shop nic neudělá. to by museli posílat ručně vše sami a s tím je moře práce... stačily by většinou nějaká další místa na osobní odběr, například praha, brno... takhle je to těžké.
      • to jestli udělají ručně nebo si to nechají udělat je zákazníkům jedno, oni nechtějí platit za to, že obchod je líný
        • ucho
          nejde o to, jestli je líný, ale o to, zda by to zvládli. ještě tam patrně figuruje jiné pojištění. každopádně taková je realita českých eshopů a české pošty. prostě něco to stojí a nevyplatí se kupovat jednu věc (což tak trochu hraje do karet daného eshopu, méně práce a větší páka na zákazníka. i když samozřejmě některé zákazníky ztratí a výhodu mají ty, kde je rozumný osobní odběr)
      • V jednom internetovém knihkupectví mají poštovné s platbou převodem 40 kč, pošta si účtuje za odeslání něčeho tak malého max. 26 kč, bublinková obálka nestojí víc než 15 kč, tudíž zbytek musí jít na člověka co to na poštu odnese a zabalí.... poštovný kolem 50-60 kč je normální snad u všech běžnějších internetových obchodů....
        • ucho
          ano, pošta si účtuje 26,- za doporučený balíček v bublinkách, když ho tam zaneseš, avšak když si jako firma dojednáš zasílání s poštou, dostaneš se na těch 120,- mrknutím oka. tolik si česká pošta jednoduše účtuje klasicky. aby tě to stálo 26,-, musel bys vše jako podnikatel řešit sám, a to je další práce navíc, nepohodlné, s dlouhodobého hlediska nevyhovující a při větších obratech šílené...
          a pokud se podíváš podrobněji u českých internetových obchodů a na většinu eshopů s hrami, prostě tam mají stejnou částku, což je velký kámen úrazu těchto obchodů. (týká se to i eshopů s dvd)
          • Xzone má 60, JRC (Game) 65, Gameexpres 80, Megahry taky, takže proč tady 120?
            Eshop u Games podle mě nemá takový počty objednávek, aby to nešlo, minimálně zatím, ručně....
            • ucho
              megahry měly svého času 40,-, co si pamatuji xzone, tak 120,-. jelikož jsem toto poštovné nedávno řešil s jedním obchodem s dvd, možnosti jsou dvě:
              - větší obrat, tedy dostanou u české pošty nižší cenu (v tomhle jsem ale nezjišťoval detaily, ale věřím, že je to možné)
              - musí být s cenou za poštovné ztrátoví, ale na tom se zahojí na ceně za zboží, ještě tam od nákupky malý prostor je.

              nemění to ale ten fakt, že česká pošta si jednoduše kolem těch 120,- za tuto službu účtuje...
  • bohuzel jak Fear tak Gotika uz mam ale docel by se hodila sleva na DoWII Chaos priste snad *3*
  • Muhu se zeptat,zda FEAR 2 je v normální,klasické edici?Dnes už se prodává snad jen pouze v platinove edici nebo tak něco,potrpím si na tom mít vše v původním originál obalu.Některé stránky to totiž vůbec neuvádějí,např TS edice,BG atd atd.Díky za odpovědi.
  • Za poštovný 120 Kč? Oblíbené WTF!!!!
  • Přitom by stačila možnost volby hrát v originále, anglicky, která z nepochopitelných důvodů u mnoha česky lokalizovaných her chybí.
    • Hádej proč? Jinak by si přece nemohli za mizerné české titulky účtovat těch 700 Kč NAVÍC
      *1*
    • Teda nevím jak ostatní ,kteří nakupujou v zahraničí ,ale já bych si tady u nás hry nekupoval i kdyby anglická verze u té české byla.Rozhodně ne za ceny za které hry nabízejí.
    • Pan_Klobouk
      Ale ony ty duvody nejsou az tak nepochopitelne. Vydavatel vetsinou prikazuje anglictinu z ceske verze vyhodit, aby predesel dalsimu vyvozu hry do (pro nas) zahranici. Tim ze se hra (vetsinou) domrvi cestinou, prestava byt pro ostatni zajimava.
    • Reakce na CroX.
  • Z popisu Arcanie jsem dostal záchvat smíchu: "Hlavní děj stále zachovává tempo – neustále přináší nová překvapení, napětí i nádherné animované scény"; " Vychutnejte si naprostou svobodu a téměř nekonečné možnosti, jak je znáte ze série Gothic." atd atp, boha jeho, to jsou kecy :D
    • Erien
      Asi tak. Jsem příznivec serie Gothic vlastně serii Gothic miluju. První druhý díl s datadiskem úžasné rpg, které si zahraji i teď s chuťí. Trojka už tak extra nebyla, ale dala se hrát. Po odchodů Pyraní jsem od toho nečekal nic moc, ale tohle? Hrůza děs běs s původní hrou to má společného jen název ostuda téhle hře. A myslím že tak to vidí snad každý fanoušek Gothicu.
      • trolo
        arcaniu uz ani nekomentujem, totalne vyhodene 40€ a nikdy viac nic podobne nekupim srat im na hlavu
  • To poštovné je opravdu vtipné, díky ale už z principu nechci!!!
  • Mount & Blade za 299 je dobrá cena, bohužel hra má českou lokalizaci takže si ji může tiscali shop strčit někam. bohužel kdo nemá zájem o lokalizace musí většinu her objednávat ze zahraničí ... a pak distributoři u nás skuhrají jak se hry špatně prodávají.

    o poštovným radši ani nemluvit ... z anglie poštovný zadarmo nebo kolem jedný libry, u nás poštovný stovka minimálně. tohle sice tiscali asi moc neovlivní, ale pro mě další důvod proč v ČR hry nekupovat
    • A v cem je problem?, pokud ti nejde nebo dokonce nechces cz lokalizaci objednavej ze zahranici nebo kupuj na steamu v ruznych akcich, muzes na tom jenom vydelat (usetrit), a to dost vyrazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit