Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za 500 na gameplay.co.uk, nebo 550 na zavvi.com
  • mozno by nebolo od veci keby tento eshop pouvazoval o zmene systemu dodavok ..
    predsa len toto postovne nema daleko od vysmechu.. a mozno by dokonca mohli zasielat aj na slovensko
    .. ono ked sa to neposiela cez trasu cina--->kuba--->mexico--->ilegalne cey hranicu usa--->ceska republika, tak sa dost usetri...
    len takz navrh bokom *3*
  • S tim postovnym to take nechapu. Nejdrazsi postovne objednavam za 2.5libry, ale vlezou se do toho 2-3 hry, takze parada, tady za postovne 90-120kc *7* Co se tyce, ze ti neco nedolali, musela to byt vyjimka, me vzdy vse prislo a pokud to nebylo, nestrhli mi penize nebo mi je ihned vratili!
  • Erien
    už vím kde budu kupovat :)
  • Za co ty mínuska ?
  • ucho
    to neznamená, že si s nimi někdo neužije několik hodin zábavy... nemůžou rozdávat hry zadarmo, každá snaha o rozhýbání prodeje s hrami se cení a ve finále by měla být výhodná pro obě strany...
  • To je pouze informativni, koupit si to muze kazdy a tady nikdo pri prodeji nekontroluje kolik je zakaznikovi let *5*
  • Aneb "tyhle hry nikdo nekupuje, tak je musíme slevnit a udělat z toho akci".
  • Do konce února navíc bez poštovného pro všechny.
  • Paulcz
    taky nechápu jak může stát poštovný z Anglie 1 libru za položku letecky a u nás lokálně přes kilo pomocí normální dopravy :) Na druhou stranu jsem si objednal 5 titulů a dorazili jen tři, za zbylé dva se mi ale vrátili peníze (asi po třech měsících)
  • ucho
    rád mám thehut (odkaz raději nedám, kvůli případným pravidlům zde), tam mají poštovné 1 libru na položku (tedy za každou věc platíš 1 libru navíc).
  • Erien
    pošli prosím odkaz na shop v zahraničí kde kupuješ?
  • ucho
    Fallout New Vegas není hra pro děti, je od 18 let... :)
  • Pochop že moc dětí kartu nemá a z anglie mu to na dobírku nepošlou *7*
  • Nejenom FEAR 2 zmizel ze steamu, ale i Sacred 2 GRRR
  • ucho
    nevadí, dyžtak holt zkusím najít víc věcí, aby se to trochu kompenzovalo. ale tak ještě tomu dám čas.
  • Pozdě už jsem objednal škoda
  • ucho
    k nakupování v Anglii ti stačí internet, karta a nějaké peníze na ní... :) (tedy to samé jako při nakupování u nás), za 570,- až do domu...
  • nj :D ale aj nemam moznost nakupovat z Anglie a je to blbi ta hra neni nejnovejsi a vsude stoji minimalně 999,- *7*
  • ucho
    v anglii stojí včetně poštovného 570,-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit