Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me by tedy zajimalo, kdy se objevi recenze na Torchlight na games.cz?
    • blixak
      Recenzovat takhle starsi hry uz asi nebudeme. To ze je nezrecenzovala byvala redakce je nam samozrejme lito, ale kdybychom meli dohanet vsechny takove resty, nezbylo by dost casu a prostoru na nove hry.
      • Jako kdyby ted vychazelo tolik her k recenzovani ze nevite kterou hrat driv *2*
        • Pan_Klobouk
          Jen vymluvy, hra vysla nekdy v rijnu, vetsina CZ recenzi je az z listopadu... no a od kdy ze jede nove Tiscali?
          • Drom
            sice v rijnu, ale o rok driv :)
            • Pan_Klobouk
              A sakra, tak to mam nejaky zpomaleny matrix. ;D Prisahal bych, jak to vyslo nedavno. A ze tyhle "kresleny Diablo klony" jsou ted v kurzu, Torchlight, Magicka... nj, leti to leti.
              OK, ale vytka trva. S novou redakci tech recenzi neni tolik co driv, coz se da na zacatku roku chapat, ale oni jeli na pul plynu i na podzim a zrecenzovali toho jen polovinu.
      • Tak co treba vynechat recenzi na HALO 5;6 , COD XXX... atd.? To jsou hry, ktery vsichni znaji, nepromenuji se a nove a nove recenze nepotrebuji (staci precist jednu, libovolneho cisla, pak uz to je a bude bez rozzdilu to samy) :) a je trochu casu na resty...
  • pěkný pěkný, ale nebudu dávat poštovný za 120,- ...
  • Mount&Blade: Ohnem a mecem -> Mate tam screeny z verzie ktora bola oznamena pred par dnami (remake). Povodna ohnom a mecom bola vydana skor, teda tie screeny su z buducej Warband verzie hry, nie povodnej, ktoru predavate (iba zeby ste predavali v akcii nevydanu hru)
    • blixak
      Tohle je chybka tady na Games, ne v obchodě.. Hned to opravime. Diky za upozorneni.
  • Sorry, ale to jsou ubohé slevy. Dawn of War 2 jsem už před půl rokem koupil za 5 euro na steamu. To samé platí i o Mount and Blade.
    • To je fakt, ale zrovna Dawn of War 2 chci mít krabicovku. Nicméně aj tak do toho nepůjdu, doufám, že až budou venku všechny datadisky, vydají celou kompilaci i s původní hrou, jak tomu bylo u prvního dílu (Dawn of War Uniwersum). A že bych to nevydržel nehrát se taky říct nedá, teda né že by mě to nebavilo, ale zkusil jsem kopii z netu jaké to je a můj crapoidní comp to zvládá plynule už jenom na nižší detaily a po tom, co jsem shlédl pár replayů na Youtube, kde byla hra na nejvyšší, už se mně to na LOW hrát moc nechce. *1*
      • už je dávno venku gold edice - DoW 2 + datadisk Chaos rising, jen u nás se neprodává z pochybných důvodů. V akci se to dalo sehant za 8 euro.
        • To je možné, ale já myslím úplně všechny datadisky. Takhle bych si stejně musel dokoupit Retribution + jestli bude ještě nějaký další.
          • Další datadisk už asi nebude, pokud vím tak už bylo oznámeno, že se pracuje na pokračování. Pokud chceš DoW 2 + Chaos Rising + Retribution, tak jsem našel toto: http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/warhammer-40-000-dawn-of-war-ii-retribution-complete-edition/10300967.html - osobně o tom uvažuji, je to pěkná cena za celý komplet.
            • To je škoda, Nekroni a Tau mně docela chybí. Tahle nabídka vypadá dobře, ale jak říkám, klidně si ještě počkám.
    • Mopped
      Jdi se Steamem do ...! Teď tam stojí Warhammer 500 a není česky. Pro toho kdo to ještě nemá a chce to lokalizované je to dobrá cena o proti ostatním eshopům.
      • Jo a zrovna před pár dny tam skončila akce, kde byl za kolik? Za 200? Ty jsi taky chytrý, jak rádio, co? :)
        • Mopped
          Tak to je sakra rozdíl 200 a 299. To kdybych věděl, tak hned kupuju. Ten Steam bude asi uplně boží. Škoda, že uživatelé a fanoušci Steamu píší své super příspěvky jen sporadicky.
      • Bohuzel DoW 2 je steamová hra a na steamu je taky čeština, sežeň si fakta a pak něco povídej hloupý chlapečku.
        • Mopped
          Děkuji za upozornění chytrý chlapečku.
    • Umazání slovíčka "Super" by nebylo od věci (:
    • Jn, já taky, ale zase někdo má rád krabičky tak ho tahle nabídka zaujme taky
  • Uvítal bych nabídku pro konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit