Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.facebook.com/pages/Half-Life-3-cz/329398877075937 sledujte half life 3 *5*
  • So, wake up, mr. Freeman, wake up...and...smell the ashes!
  • Cajk
    létající mrchy? Myslíš manhacks:)? S těma je naopak hrozná sranda:)
    No my sme těm čtyřnohejm říkali v tom 98. "písklata":)
  • Tito cerni headcraps me taky lezou na nervy a jeste ty letajici mrchy co te rezou, si to mohli odpustit. To je neco jako ty ctyrnohe potvory v HL1 (nazval sem si je prasopes) co vydavali nechutnej zvuk. Ale takove prvni setkani se sdriderem je mooc pekne
  • Cajk
    No já si musim dávat pauzy protože mám asi trochu fobii z těch zasranejch černejch toxickejch sviní co tě daj na jeden kous a samozřejmě jejich nositelů.. Brr:).. I tak sem svoji oblíbenou sérii již párkrát prošel a nakonec je docela sranda bojovat s vlastním strachem:)
  • Ja mam ale strach kliknout na ikony HL2 co mam na plose, pac to zavani nekolikadeni nonstop parbou :-O Zrejme neodolam...
  • Cajk
    Jo HL2 před pár lety prošel menším faceliftem:) Stejně tak postupně upravovali epizody prostřednictvím těch patchů:)
  • Promiňte dal jsem reagovat na určitý příspěvek ale nějak se to zase potento *1*
  • Nový engin beru , ale aby to mělo stále ten nádech HL2 apod. *2*
  • Buk si pred napsanim asi dal radneho speka a je z teho ted puk :-)
  • Jenom doufám že to byl sarkasmus
  • Jestli neznáš Half-Life, tak nevim co děláš na herním webu :)
  • Portal 2 jsem dohral vcera a zadny propojeni se nekona bohuzel.
    A to jsem zarytej fanousek HL2 a vsim bych si kazdy drobnosti.
    Na youtube nekdo nahral video celej pruchod hrou, muzes se presvedcit sam.
  • Pokud se ti zaklad zamlouval, tak velika prevelika...
  • ucho
    vlastne jde o takový klon CoD: BO :)
  • Amylee.Anderson
    Možná nemá budoucnost, ale minulost má :)
  • co je to ta half life? naka adventůra mysli, ze? takovy hry nemaj budůcnost.. zlata moje vr helma. *1*
  • Konecne zprava, ktera me donuti zapnout zase HL2 (sem asi 30min pred koncem) a zaparit epizody, ktere sem si setril :-) A muzu rict, ze source engine je porad peknej a to hraju bez nejakych texture packu a podobne. Jen mam pocit, ze pridali nejake stinovani navic, co tam pred lety nebylo, ale mozna se pletu. Hlavne s tou natesenosti musime setrit, protoze jak je u Valve znamo bude to jeste na dlouho
  • ja nehrál ani episode 1 a 2 je to chyba?
  • Cajk
    Přesně tak, říkaj to tak celou dobu probůh..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit