Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • So, wake up, mr. Freeman, wake up...and...smell the ashes!
  • kostejnesmrtelny
    Počkejte, až se tohle doslechne AmyLee Anderson *1*
  • Já bych si velmi přál Half-Life 3 na novém enginu a pokud možno s herní dobou kolem 15-20 hodin.
  • Konecne zprava, ktera me donuti zapnout zase HL2 (sem asi 30min pred koncem) a zaparit epizody, ktere sem si setril :-) A muzu rict, ze source engine je porad peknej a to hraju bez nejakych texture packu a podobne. Jen mam pocit, ze pridali nejake stinovani navic, co tam pred lety nebylo, ale mozna se pletu. Hlavne s tou natesenosti musime setrit, protoze jak je u Valve znamo bude to jeste na dlouho
    • Cajk
      Jo HL2 před pár lety prošel menším faceliftem:) Stejně tak postupně upravovali epizody prostřednictvím těch patchů:)
      • Ja mam ale strach kliknout na ikony HL2 co mam na plose, pac to zavani nekolikadeni nonstop parbou :-O Zrejme neodolam...
        • Cajk
          No já si musim dávat pauzy protože mám asi trochu fobii z těch zasranejch černejch toxickejch sviní co tě daj na jeden kous a samozřejmě jejich nositelů.. Brr:).. I tak sem svoji oblíbenou sérii již párkrát prošel a nakonec je docela sranda bojovat s vlastním strachem:)
          • Tito cerni headcraps me taky lezou na nervy a jeste ty letajici mrchy co te rezou, si to mohli odpustit. To je neco jako ty ctyrnohe potvory v HL1 (nazval sem si je prasopes) co vydavali nechutnej zvuk. Ale takove prvni setkani se sdriderem je mooc pekne
            • Cajk
              létající mrchy? Myslíš manhacks:)? S těma je naopak hrozná sranda:)
              No my sme těm čtyřnohejm říkali v tom 98. "písklata":)
  • Amylee.Anderson
    Kurňa, kurňa, kurňaaa, prosím, ať je to pravda! Dneska budu zrovna hrát druhou epizodu :D
    • klid, klid, klid, dychej *1*
      • Amylee.Anderson
        Už jsem to rozdejchala, teď jdu rozdejchávat užasnost zničené Citadely z druhé epizody :D
        • Nebyla náhodou zničená Citadela (ano, úžasná) v Episode One?
          • Amylee.Anderson
            Mám na mysli tohle http://www.rockpapershotgun.com/images/oct07/valve/ep2-19.jpg ;)
            • Aha, tak to jo :-)
  • Ja az vcera konecne dohral jednicku (ani nevim proc jsem ji asi trikrat odlozil) a to ji mam doma tri temer tri roky. Dvojku bych hned predobjednal, ale nemam prachy a stejne jsem chtel jeste prubnout celou radu modu do jednicky, tak snad prisli mesic.

    K tomu HL. No nevim. Lide si uz casto mysli, ze treti epizoda nevyjde. Ale co by to bylo za nesmysl vydavat pouze dve. Epizody jsou prece vzdycky tri.:D Ne, ja si myslim, ze nas v dalsich dovu letech ceka treti epizoda a treti dil HL si pocka dalsich pet let a prijde s brutalnim upgradem Source Enginu.:) Ano, myslim si, ze Source engine nebude vymenen za novejsi engine, ale bude se stale pouze upgradovat. Ostatne takhle to funguje i u Unreal Enginu. Jen tam to Epic maskuje cislovanim. Vzdyt UE 3.5 je stejne upgradovana verze dvojky.:D
  • Vždycky se hrozně směju, že ve všem od Valve hledají lidi náznaky EP3, pak se ukáže, že to je něco úplně jinýho a samozřejmě, nadávají jak je Valve hrozný....
    Dobrá zpráva je, že se určitě jednou trefí a opravdu oznámí další Half-Life :D. Otázka je, kolikrát se ještě lidi zklamou...
  • Ze bysme se skutecne konecne po letech dockali treti epizody?!
  • mooooooooooc doufam že to je pravda, Diablo 3 & komplet HL 2 a budu happy gammer :-D
  • ty vole vy jste zloději posraný ,hlavně se nezapomente chlubit stím že s te socky a nedokážete si na to vydělat *11*
    • tak se vyblej a jdi pujcit svemu firerovi propisku at pak nedela ostudu v zahranici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit