Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si koupím Playstation VR a připojím si to na PC :)
  • LV426: Já to teda za snobské považuju, ale u apple *1* pokud to člověk nemá na obživu a nepotřebuje garageband, protože "kluci z kapely ho používají taky" ale ano tvoří v něm i hodně známý a úspěšný umělci, ale pokud ho někdo má jako domácí počítač na maily, youtube a sociální sítě, tak je to u mě snob protože na to existují stejně elegantní a mnohem levnější zařízení, na druhou stranu s průběžnýmy upgradama jsem do necelý rok starýho kompu nasypal během tý doby nechutný množství peněz - kvůli renderování v blenderu víc ram, SSD po měsící používání kvůli hraní GTA 5, teď budu řešit lepší chlazení na procesor, protože u blenderu můžeš používat až 8 jader, ty 4 dostávají zabrat, no a grafika "0db 970" *7* Asus se při náročných hrách dokáže ozvat, utáhne je na ultra ale zahučí si, tak uvažuju že na to taky hodím vodní chlazení
  • Jasně máš 20 profilů na Steamu, víme. *1* Pochop konečně, že tvoje oblbování ostatních je absolutně bezvýznamné. Máš jen GTX960 a hry na PC kradeš a ostatní budeš poučovat o hodnotě peněz. Tvůj názor nemá v tomto kontextu absolutně žádnou hodnotu. Kterýkoliv konzolista je víc než ty, a to říkám jako PC hráč.
  • Umaroth
    Já uplně ztrácím sílu k tomu dodávat, že všechny PS VR hry nativně poběží 60 fps.....mluvím akorát do dubu
  • Divil by ses, nemá, na filmy se dívám na 27" monitoru a kupoval jsem kvůli tomu blu ray mechaniku. Strašně mě štvalo, že si nemůžu udělat pauzu kdy chci a navíc ty ******* reklamní bloky mi pily krev, TV jsem neviděl cca deset let, přišel jsem o něco, dávají něco zajímavého? (to je fakt myšleno vážně jako dotaz, protože to fakt nevím) Řekl bych, že si jí budu muset koupit kvůli NX, ale vzhledem k tomu, že se o ní nic neví, jen samé spekulace, co to vůbec bude za koncept tak radši s nákupem tv počkám, co když k tomu bude taky rovnou helma
  • na tom trochu neco je. :)
  • Nejvtipnější je, jak se tu všichni rvete za tu svoji verzi VR a přitom 99,9% z vás nemělo na hlavě ani jednu.
  • Mart9
    Zatímco já se můžu opřít o už známé problémy, vy můžete jenom doufat.
  • Hele sorry ale to kecáš PS4 má docela slušný výkon na to kolik stojí, ale v 60fps nejede ani polovina her viz
    http://m.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

    a v tomhle seznamu jsem napočítal 6 her, které jedou v 900p a o AC Syndicate o tom informovali i tady na games. Já jsem rád za každého konkurenta oculusu, protože za současnou cenu o něm ani neuvažuju, i když mám stroj, co to utáhne, ale nevymýšlej si data, nepůsobí to dobře. Sám si hodlám koupit konzoli, ale v mém případě to bude Nintendo NX, protože od nich mám od nich handheld a baví mě na tom hrát minimálně stejně jako na PC a hlavně nabídka exkluzivit na konkurenci je fakt směšná, bloodborne je fajn, ale xenoblade chronicles x mi příjde jako daleko zajímavější titul a u NX počítám se zpětnou kompatibilitou, protože nemít jí tam by byla pro nintendo sebevražda
  • Vypada to trochu legracne kdyz tohle napises nekomu kdo ti rika pravu...
  • Mart9
    sni dál
  • GlaDOS
    Jak? Většina her využívá HW PS4 na maximum.
  • GlaDOS
    Ta externí jednotka ale bude v podstatě jen splitter. Konzole bude stejně muset vykreslit obraz dvakrát a v tom ji krabička nepomůže.
  • PreidaQ
    A když už je o tom řeč - je dlouhodobý pobyt očí v takovémhle uzavřeném prostoru vůbec dobrý? Mají VR vyřešený systém nějakého větrání?
  • V drtivé většině jde o hry až s přidanou podporou VR. Proč by něco takového nemohlo udělat časem Sony?
  • Umaroth
    Vím, že mě za to co napíšu PC master race asi ukamenuje.
    ALE:
    PS4 + kamera + VR = 20 000,-
    PC+Oculus= 48 000,- až 50 000,-
    PC+ Vive = cca 55 000,-

    Nikomu neberu, že jak Oculus tak Vive budou asi mírně lepší VR zážitky, mají o trochu lepší hardware a parametry až na obnovovací frekvenci, kde PS VR vítězí. Však samotné Sony připustilo, že konkurence je mírně výkonnější. ALE nemám pochybnosti o tom, že Sony bude VR softwarově zásobit, a je to jednoduché, zapojíte a hrajete. Sám hraji jak na PC tak na konzolích, a ať se na to dívám horem dolem, tak prostě PC co se týče optimalizace na konzole nemá (a je to plně pochopitelné díky diverzifikaci PC hardware), chci tím říci, že když už na ne zcela optimalizovanou platformu naroubujeme ještě VR, myslím si, že se výkonnostní rozdíly rozmělní (nezmizí, ale zmenší se).

    Můj hlavní bod argumentu, který se zde snažím přednést je ten že na Sony platformě VR zážitek stojí méně jak polovinu co na PC v případě Vive skoro třetinu. A nemusíte nic rešit, zapojíte a hrajete. Rozhodně ten rozdíl nestojí za dvojnásobek/trojnásobek ceny...
  • Jo to bude zase zaplava casual sra*ek, stejne jako pro Kinect *11*

    Sony se chce za kazdou cenu svest na prvni vlne zaujmu o VR, bez ohledu na fakt, ze soucasne konzole jsou pro to vykonove absolutne nedostatecne. Tohle muze VR odvetvi docela dost uskodit...
  • naivko..
  • A už ukázali nejakú VR hru? Tým myslím plnohodnotný áčkový first person titul s plnohodnotnou VR a pohybom v 3D prostredí? Nie nejak nafejkovaný pohľadom tretej osoby, virtuálnou obývačkou, atd...? A samozrejme záznam zo skutočného hrania, nie nejaké marketingové video?

    Lebo ak nie a chystajú sa to tento rok vydať, tak tu niečo sakra smrdí.
  • Zagro
    Srr, ale tohle (https://www.youtube.com/watch?v=pN6YCFlS8nU) prostě Sony VR koncept nemůže trumfnout ani náhodou. Nepíšu to proto, že bych snad chtěl konzolím nějak uškodit, ale vzhledem k tomu, co zde značný počet rádoby znalců předvádí v diskusi, tak ať si alespoň trochu uvědomí, jaký drastický rozdíl v herním obsahu mezi PC a konzolovou VR bude. Samozřejmě HW rozdíl (zvuk, display, snímání pohybu) je také značný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit