Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    no jo, ale tlou 2 je odpad, to si člověk nemusí připadat zle, když se nebojí si to přiznat.

    Vzhledem k tomu, že japonské hry jsou o řád lepší než většina západní produkce a když nějaká západní hra je tak dobrá, že ji vychvalují do nebes i v japonsku, pak lze věřit tomu, že je ta hra fakt dost dobrá. Být to standardní mamerická blbina se samuraji, asi by to tak nechválili. Jsem si 100 % jistý, že kdyby ubisoft udělal AC z japonska, podobné ovace to mít nebude....

  • twicer

    Však to se nevylučuje ne, je to kvalitní hra která se zároveň i podbízí lidem kteří v zobrazené kultuře žijí. Je pak trochu nasnadě že to zdejší osobnosti budou opěvovat, když je to tématicky blíže než valná většina západní produkce, která je zaměřená na svou populaci.

    TLOU2 bych do toho vůbec nemotal, to je jak kdybych já nesportovec v každé zdejší diskuzi o fotbale psal že FIFA i PES jsou odpad. Bych si připadal jak mimoň. :)

  • TheGGG

    a nebo je to prostě jen výborná hra, narozdíl od odpadu typu tlou 2...

    výborná hra která potěší jak japonce tak fanoušky jejich kultůry...

    jinak by z toho nebyly paf i slavné osobnosti japonského herního průmyslu. To už svědčí o něčem. Že hru nesnáší číňani a woke twitter lidičkové už je jen takový bonus.

    HRA ROKU

  • twicer

    Jn je fakt že když někomu uděláš hru na míru z jeho domoviny, tak to vůbec nebude mít žádný vliv na lokální zájem v dané zemi. Podobných her vzniká na západě tolik, že to japonci musí přehazovat vidlema.

  • twicer

    Mindustry taky stojí za zmínku.

  • TheGGG

    no? To nic moc neznamená, spíš naopak, o to větší respekt americkým tvůrcům, že takto dokázali zaujmout i samotné japonce, kteří mají obvykle ze západní produkce o samurajích a ninjích velkou srandu.

  • mousekrup

    Ne. Možná to pro tebe bude šokující, ale lidi hodnotí často podle emocí. Od W3 se prostě tolik neočekávalo. C2077 vyvolal velká očekávání, o to víc pak byl vidět rozdíl s realitou ;).

  • twicer

    Je mi jasné že to je naprosto šokujici zjištění, ale je ti jasné že do kladného hodnocení GoT od japonců se značně promítlo právě zasazení hry do japonské historie,hm ? :)

  • twicer

    Je to tak jak píšeš. Než k pochmurnému Blade Runner LA, se to blíží k nějaké moderní vizi Hongkongu. Ale ono tam hraje i roli že Blade Runner se ti odehrává za jednoho počasí.

  • twicer

    Já si vždycky při podobném hýkání představím trailer na první Watch Dogs, stím co pak bylo servírováno v plné verzi.

    Skutečnost se překrucuje už pěkných pár let. CP77 to neomlouvá, ale stejně tak nijak nevybočuje ve standartu houpání zákazníků.

  • A díky tomu tomu byla zabugovanost a padání v pořádku?

  • TheGGG

    velmi nudné, ale ne překvapivé....

  • LessPh

    :D :D

  • mousekrup

    Tak ono jestli to taky nebude tím, že W3 nedostával před vydáním 9/10 ;).

  • TheGGG

    už ani nebudu počítat, kolikrát jsi se ztrapnil... ale dobré vědět, že jsi troll a netřeba se nad tvými komenty nějak rozrušovat. ajajajaj

  • LessPh

    :D :D

  • TheGGG

    lol ty jsi edgy jako dítě ze ZŠ... radši už moc kolem toho stolu neblbni, nebo tě otec přetáhne knihou po hlavě, že mu zase lezeš do pracovny... zatím jsi udělal hodně špatný dojem... ajajajaj

  • LessPh

    Rekl jsem drobny si nech:D :D

  • TheGGG

    no a? Víš kolik pozéru si vycpe knihovničku "těžkou" literatůrou, aby se cítili dobře... ono bůh ví, co jsi vlastně zač, nějaký satanista? 666? Nebo tě nanaučili psát písmeno G na škole?

    Jinak gratuluji, tři knihy na stole a máš z toho životní úspěch.... holt lidi mají různé cíle. Prostě "literární" odbortroll na druhou...

    dál na ně každý den koukej, ať si trochu dofoukneš ego

    BTW: tvůj táta má pěkný stůl... to zas jo.

  • TheGGG

    AJ alespoň nepotí aktivistické články jako ty zmiňované weby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit