Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lifetime ban bych jim přál a všem co podvádějí také.
  • Hra ktera neco takoveho umoznuje si nic jineho nezaslouzi. Moc by me pak zajimalo, kolik nevinnych postizenych dostalo ban, aniz tusi za co.
    • hochu, že ty jsi podváděl... a dostal ban... *1*
      • Nikolivek, ja takovyhle hovadiny nehraju. A pokud budu chtit, tak si bota klidne sam napisu, nadetekujes leda prd. Statisticky se bude chovat zcela koser.
        • hoď sem teda jen prvních pár řádků toho skriptu plz *4*
  • Zayl
    No jako botteři to naprosto vyhráli. Blizzard jim dal 3 měsíce ban a to je vše. Veškeré karty, goldy, portréty si můžou nechat.

    Skvělé, že? Kašlu jim na to. Možná až bude venku android klient tak to ještě pustím.
  • toto by ve me probudilo viru ve spravedlnost kdybych patril do strany bohatych soukromniku. pro svobodomyslneho hrace je to tyranie
    • můsím říct, že tvůj nick tě opravdu vystihuje...
  • Ze pry zavrit kram pravdepodobne uz to bezi pod jinym jmenem nebo minimalne existuje dalsich 5 botu ktere nejdou detekovat.
    Na wow jsou boty odjakziva, pred par lety absolutne nebyl problem uzivit se prodejem goldu ktere nafarmil bot.
    Blizzard to nemuze nijak detekovat je to externi program ktery bezi na mem pc a nikdo mi nema co skenovat spustene procesy.
    • Bot ti vubec nemusi bezet na stroji, kde mas hru, detekuje se to statistickou analyzou chovani === vzdy to postihne realny nepodvadejici hrace. Ve 100% pripadu je to chyba hry, nic jinyho.

      Hele, ac trebas wg jsou poradny dmnti, kdyz pridali do wotka arty tracery, a lidi si obratem nahodili jejich zvyraznovani podle cehoz snadno zjistili, kde arty stoji, tak to vzali tak, ze OK, a zaridili, aby klient tuhle informaci nemel. Zadny bany. Proste hra dava hraci nejaky data a nejaky moznosti, a je ciste na nem, jak je vyuzije.
    • Boty by nemuselo být zas tak těžké detekovat. V podstatě je to antivir. Horší by bylo, kdyby mě antibot označil za bota, protože pak bych nevěděl, jestli to brát jako urážku. :-P
  • Blizzard měl vždy největší spekulanty v herním světě :)))
  • Ten kdo ty boty prodával, by měl být souzen za podvod. Vadí mi, že se na podvádění ve hrách kouká asi s takovou vážností jako když 10 letí kluci podvádí při cvrnkání kuliček. Přitom se v herních podvodech točí nemalé peníze a hlavně ničí hratelnost her, tedy produktů, za které někdo musel zaplatit. Bany pro hráče, soud pro podnikatele v podvodech.
    • Ses magor ... kdyz si objednam vyrobu paklice, tak maji vyrobce zavrit? Ses normalni? Vyrobce mi proste doda to, o co sem si rek, a je na me, co stim udelam.
      • Když ti někdo vyrobí paklíč určený pro nelegální páčení cizích dveří, tak pak je ten výrobce paklíče spoluviník. Přesně tak je to i u těch botů. Vyrábí se z jasného důvodu - podvádět. Nemají jiný účel.
        • Jo tovizejo ... http://www.lockpicktools.cz/ ... jak rikam, magori.
          • Jack1947
            *15* *13*
        • Jack1947
          A na tom ještě vydělat! To jsou dvě kriminální činnosti. *12*
      • ses magor? objednam si atomovku u vyrobce a ten mi ji doda, vyrobca je cisty ako lalia a zalezi len na mne kde tu bombu pouzijem ze jo?
        Alebo si objednam hack nejakej stranky, chudak hacker bude neviny lebo on je len nastroj a to ako som ho ja vyuzil, je len na mne....
        skor ako zacnes inych volat magormi aspon sa zamysli nad svojou argumentaciou
        • Presne tak, odpovednost nese ten, kdo tu atomovku pouzil. Nebo kdyz vrah pouzije nuz, zavreme vyrobce nozu?

          U toho hacku zavreme hackera, protoze je to on, kdo pacha nelegalni cinnost, ale nezavremem prodejce notebooku, ktery mu prodal nastroj.

          Myslim, ze by ses mel zamyslet ty sam.
        • trochu ti uniká základ trhu - nabídka a poptávka. Kde je poptávka se vytvoří nabídka. A bohužel je to tak, pokud budeš takový magor, že budeš poptávat atomovku, vždy někoho kdo ti ji dodá najdeš. Ale to stále nic nemění na tom, že ty jsi ten magor, kdo ji někde použije.
          Nebo jinak.. sedneš opilej za volant a někoho sejmeš. Ani ten výrobce auta, ani ten výrobce alkoholu nemůžou za to, že si takový magor.. a auto i ten alkohol jsou pouze nástroje, nicméně tebe to zodpovědnosti nezbaví..
        • A dalsi magor ...
    • Jack1947
      Tady se to aspon řeší jinde, s hackery konkrétně se nic moc nedělá... ale vydělávat na nečím neštěstí je prostě největší svinárna... beztak si tím jen egoc-centrici dokazují že nejsou nuly v reálu. To máš jako tady na diskuzích ... a ve finále hrdinové jen před pc.
  • Ještě že existují singleplayer hry, kde jsou cheaty přímo implementovány tvůrci. Ale někdy i bohužel, protože dokážete si představit, jaký to je nápor na ruce použít cheat v desítkách tisíc(bez přehánění) jenom pro to, abych si mohl v mount and blade založit vlastní stát? To je horší než Diablo. Ale něco zlé je k něčemu dobré, aspoň mě to ukázalo další aspekt této hry a že to není jenom ježdění po mapě a zabíjení banditů. Takže mě to mohlo na motivovat, abych si tam někdy vytvořil stát bez cheatů.
  • Jack1947
    Přesně tak žádné vyjímky, je to F2P a ještě by to někdo chtěl aby to hrálo za něj lol. Zoufalci.
    • Tvoje bába je zoufalec.
      • Jack1947
        Copak farmils zadarmo a dostals banán? bad day... *2*
        • V životě jsem neměl tuhle hru na hdd, jen konstatuji o tvojí bábě.
          • Jack1947
            Takže další anonymní ovádko... Zz.z

            Sám si zoufalý. Youve had common with pig and you love it.
            • Jack1947
              Tak jo, v pořádku ... at anonymové nadávají a ještě se jich zastávej.

              Jednu věc tam mám ale reálnou a to bydliště. S Aj si hlavu nelam on si to stejnak přebere... ten na kterého to je mířeno.
            • Vrook
              Jacku, to že jsi tu registrovanej, ti nedává žádnou legitimní identitu a jsi úplně stejnej anonym jako každej jinej. A radši u tý anonymity zůstaň, protože za tu angličtinu, nebo co to je za vejblitek, by ses musel stydět.
  • Hnisavec
    Kedysi ľudia farmili na poli a robili dačo užitočné pre spoločnosť...teraz len čumia do monitora, predrbkávajú svoje životy a farmia virtuálne chobotiny....
    • Jack1947
      AA hnisdavec a jeho pravidelný "daily" choravec, možná bys to měl tak zkusit ne?
    • Tak co tu děláš? Běž makat na pole. Beztak tu jen spamuješ nesmysly. Nečetl jsem od tebe jediný rozumný příspěvek. Naprosto zjevně tu ztrácíš čas a foru beztak nepřinášíš vůbec nic.
    • a proto bychom se měli všichni vrátit do středověku, závest znovu robotu a feudalismus a pracovat pěkně na poli od kuropění do soumraku, znáte snad lepší způsob jak trávit den? *1*
      • A? Moja prababka prezila 2 sv.vojny, zila v dome bez elektriny a vody, zveladovala ich podu a vychovala 10 deti a dozila sa 97 rokov. Co si dokazal ty okrem virtualnych debilim a pracovania za smiesny peniaz pre nadnarodnu spolocnost aby si vlastnil kralikaren s roznermi 50metrov stvorcovych a stazka uzivil jedno decko?
        • davidBray
          A? nějak mi unikl smysl ..
        • deridon
          už tu chybí jen pravdoláskaři a bude to dokonalé
        • já se dožil 119 rokov (loni) přežil dvě světové vojny, Vietnam, Korejskou válku a invazi na Falklandy, k tomu vychoval 28 dětí (o kterých vím) postavil 3 domy a založil firmu Coca Cola.. jo a taky jsem v roce 1929 měl sex s tvojí prababičkou.. synu
          • lol 19x like 2x minus , uroven diskutujucich je tu fakt biedna...tu sa neda dat ani like za trolling, trapko
      • Třeba skládání ručníků. Ubíjet čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky.
        • ale ta představa, že by nám odteď na příštích 300 let vládl rod Zemanovců.. brr *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit