Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja byt vezen, tak radsi k pocitaci nez do toho kamenolomu. :-)

    Pro nekoho 1000 dolaru nic neznamena. Stejne jako pro tebe nic neznamena 50 dolaru a klidne je utratis za nejakou stupudni virtualni zabavu. A jinde na svete buji trh s otroky, kde te otrokyne nad 50 let vyjde prave na tech 50 dolaru a predstavuje to hodnotu jejiho zivota.
  • Presne tak, odpovednost nese ten, kdo tu atomovku pouzil. Nebo kdyz vrah pouzije nuz, zavreme vyrobce nozu?

    U toho hacku zavreme hackera, protoze je to on, kdo pacha nelegalni cinnost, ale nezavremem prodejce notebooku, ktery mu prodal nastroj.

    Myslim, ze by ses mel zamyslet ty sam.
  • Jack1947
    *15* *13*
  • trochu ti uniká základ trhu - nabídka a poptávka. Kde je poptávka se vytvoří nabídka. A bohužel je to tak, pokud budeš takový magor, že budeš poptávat atomovku, vždy někoho kdo ti ji dodá najdeš. Ale to stále nic nemění na tom, že ty jsi ten magor, kdo ji někde použije.
    Nebo jinak.. sedneš opilej za volant a někoho sejmeš. Ani ten výrobce auta, ani ten výrobce alkoholu nemůžou za to, že si takový magor.. a auto i ten alkohol jsou pouze nástroje, nicméně tebe to zodpovědnosti nezbaví..
  • Lifetime ban bych jim přál a všem co podvádějí také.
  • Jo tovizejo ... http://www.lockpicktools.cz/ ... jak rikam, magori.
  • hoď sem teda jen prvních pár řádků toho skriptu plz *4*
  • Jack1947
    A na tom ještě vydělat! To jsou dvě kriminální činnosti. *12*
  • Když ti někdo vyrobí paklíč určený pro nelegální páčení cizích dveří, tak pak je ten výrobce paklíče spoluviník. Přesně tak je to i u těch botů. Vyrábí se z jasného důvodu - podvádět. Nemají jiný účel.
  • A dalsi magor ...
  • Nikolivek, ja takovyhle hovadiny nehraju. A pokud budu chtit, tak si bota klidne sam napisu, nadetekujes leda prd. Statisticky se bude chovat zcela koser.
  • můsím říct, že tvůj nick tě opravdu vystihuje...
  • hochu, že ty jsi podváděl... a dostal ban... *1*
  • lol 19x like 2x minus , uroven diskutujucich je tu fakt biedna...tu sa neda dat ani like za trolling, trapko
  • ses magor? objednam si atomovku u vyrobce a ten mi ji doda, vyrobca je cisty ako lalia a zalezi len na mne kde tu bombu pouzijem ze jo?
    Alebo si objednam hack nejakej stranky, chudak hacker bude neviny lebo on je len nastroj a to ako som ho ja vyuzil, je len na mne....
    skor ako zacnes inych volat magormi aspon sa zamysli nad svojou argumentaciou
  • Naopak, soudu nekolik problehlo, a vsechny konstatovaly, ze herni majetek je taktez majetek, a ze patri ... HRACI. Tudiz jej muze zcela legalne prodat. Co si pamatuju, tak v EU na to tema probihaly soudy ve spanelsku a francii.

    => pokud nekdo ingame vydelava herni menu a pak ji prodava, je to jeho vec. Proste otazka nabidky a poptavky.
  • Ses magor ... kdyz si objednam vyrobu paklice, tak maji vyrobce zavrit? Ses normalni? Vyrobce mi proste doda to, o co sem si rek, a je na me, co stim udelam.
  • Bot ti vubec nemusi bezet na stroji, kde mas hru, detekuje se to statistickou analyzou chovani === vzdy to postihne realny nepodvadejici hrace. Ve 100% pripadu je to chyba hry, nic jinyho.

    Hele, ac trebas wg jsou poradny dmnti, kdyz pridali do wotka arty tracery, a lidi si obratem nahodili jejich zvyraznovani podle cehoz snadno zjistili, kde arty stoji, tak to vzali tak, ze OK, a zaridili, aby klient tuhle informaci nemel. Zadny bany. Proste hra dava hraci nejaky data a nejaky moznosti, a je ciste na nem, jak je vyuzije.
  • Při položení kartičky na stůl musíš nejdříve vypočítat sílu, kterou je kartička tlačena ke stolu :)
  • Já ho také nesnášim ač se přiznám, že sám ho mám. Hraju ho ale jen když je daily Q na summon minionů za 2 a méně krystalů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit