Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lotr
    ehmm ok zahraj si to. Víc ti neporadím.
    Mikek totiž říká pravdu
  • *1* *1* *1*
  • Blizzard měl vždy největší spekulanty v herním světě :)))
  • Ten kdo ty boty prodával, by měl být souzen za podvod. Vadí mi, že se na podvádění ve hrách kouká asi s takovou vážností jako když 10 letí kluci podvádí při cvrnkání kuliček. Přitom se v herních podvodech točí nemalé peníze a hlavně ničí hratelnost her, tedy produktů, za které někdo musel zaplatit. Bany pro hráče, soud pro podnikatele v podvodech.
  • Tak co tu děláš? Běž makat na pole. Beztak tu jen spamuješ nesmysly. Nečetl jsem od tebe jediný rozumný příspěvek. Naprosto zjevně tu ztrácíš čas a foru beztak nepřinášíš vůbec nic.
  • Warlock Zoo a obecně všechny aggro decky jsou jediný hratelný decky pro lidi,kteří hearthstonem netraví miliardu času,nebo do toho necpou prachy,za 1000-2000 dustu se dá postavit deck,s kterým se dá dostat až na legend rank a navíc jsou vynikající na rankování,protože ty hry jsou velmi rychlé.
    Osobně preferuju souboj aggro a control decku,než například dvou control priestů , kdy ta hra trvá tak dlouho až oběma dojdou karty a hra trvá půlhodiny ...
  • Neznam opravdu super deck, ktery by stal na velkem poctu legendarek. Vetsina dobrych decku nema naopak ani jednu.
  • deridon
    už tu chybí jen pravdoláskaři a bude to dokonalé
  • a čo tak za goldy nakúpiť balíčky kariet a prebytočné karty disenchantovať na dust a vyrobiť si nové? za 10000 goldov máš 100 balíčkov po 5 kariet s tým už si vyupgraduješ akéhokoľvek hrdinu tak ako chceš.
  • já se dožil 119 rokov (loni) přežil dvě světové vojny, Vietnam, Korejskou válku a invazi na Falklandy, k tomu vychoval 28 dětí (o kterých vím) postavil 3 domy a založil firmu Coca Cola.. jo a taky jsem v roce 1929 měl sex s tvojí prababičkou.. synu
  • a to že si tou hernou menou ten protihráč našetrí na lepšie karty to ťa tiež neovplyvní až budešproti nemu hrať a on bude mať plný balík legendáriek?
  • Ještě že existují singleplayer hry, kde jsou cheaty přímo implementovány tvůrci. Ale někdy i bohužel, protože dokážete si představit, jaký to je nápor na ruce použít cheat v desítkách tisíc(bez přehánění) jenom pro to, abych si mohl v mount and blade založit vlastní stát? To je horší než Diablo. Ale něco zlé je k něčemu dobré, aspoň mě to ukázalo další aspekt této hry a že to není jenom ježdění po mapě a zabíjení banditů. Takže mě to mohlo na motivovat, abych si tam někdy vytvořil stát bez cheatů.
  • A? Moja prababka prezila 2 sv.vojny, zila v dome bez elektriny a vody, zveladovala ich podu a vychovala 10 deti a dozila sa 97 rokov. Co si dokazal ty okrem virtualnych debilim a pracovania za smiesny peniaz pre nadnarodnu spolocnost aby si vlastnil kralikaren s roznermi 50metrov stvorcovych a stazka uzivil jedno decko?
  • Jack1947
    Přesně tak žádné vyjímky, je to F2P a ještě by to někdo chtěl aby to hrálo za něj lol. Zoufalci.
  • ale ta představa, že by nám odteď na příštích 300 let vládl rod Zemanovců.. brr *1*
  • Třeba skládání ručníků. Ubíjet čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky.
  • a proto bychom se měli všichni vrátit do středověku, závest znovu robotu a feudalismus a pracovat pěkně na poli od kuropění do soumraku, znáte snad lepší způsob jak trávit den? *1*
  • Hnisavec
    Kedysi ľudia farmili na poli a robili dačo užitočné pre spoločnosť...teraz len čumia do monitora, predrbkávajú svoje životy a farmia virtuálne chobotiny....
  • Odulin
    Tak si zahraju až v únoru...ale stálo to za to..bohatě. :)
  • Tak tak ja rad hraju shamana mam svuj DT balicek a je to jak pises. Sice mam trosku vice stesti na handlocky ale vetsinou je to zoo jak pises. Kdyz uz mi to hodi nejakou jinou clasu tak vetsinou palalina nebo druida abych to nemel easy:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit