Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Přesně tak žádné vyjímky, je to F2P a ještě by to někdo chtěl aby to hrálo za něj lol. Zoufalci.
    • Tvoje bába je zoufalec.
      • Jack1947
        Copak farmils zadarmo a dostals banán? bad day... *2*
        • V životě jsem neměl tuhle hru na hdd, jen konstatuji o tvojí bábě.
          • Jack1947
            Takže další anonymní ovádko... Zz.z

            Sám si zoufalý. Youve had common with pig and you love it.
            • Jack1947
              Tak jo, v pořádku ... at anonymové nadávají a ještě se jich zastávej.

              Jednu věc tam mám ale reálnou a to bydliště. S Aj si hlavu nelam on si to stejnak přebere... ten na kterého to je mířeno.
            • Vrook
              Jacku, to že jsi tu registrovanej, ti nedává žádnou legitimní identitu a jsi úplně stejnej anonym jako každej jinej. A radši u tý anonymity zůstaň, protože za tu angličtinu, nebo co to je za vejblitek, by ses musel stydět.
  • Ten kdo ty boty prodával, by měl být souzen za podvod. Vadí mi, že se na podvádění ve hrách kouká asi s takovou vážností jako když 10 letí kluci podvádí při cvrnkání kuliček. Přitom se v herních podvodech točí nemalé peníze a hlavně ničí hratelnost her, tedy produktů, za které někdo musel zaplatit. Bany pro hráče, soud pro podnikatele v podvodech.
    • Ses magor ... kdyz si objednam vyrobu paklice, tak maji vyrobce zavrit? Ses normalni? Vyrobce mi proste doda to, o co sem si rek, a je na me, co stim udelam.
      • Když ti někdo vyrobí paklíč určený pro nelegální páčení cizích dveří, tak pak je ten výrobce paklíče spoluviník. Přesně tak je to i u těch botů. Vyrábí se z jasného důvodu - podvádět. Nemají jiný účel.
        • Jo tovizejo ... http://www.lockpicktools.cz/ ... jak rikam, magori.
          • Jack1947
            *15* *13*
        • Jack1947
          A na tom ještě vydělat! To jsou dvě kriminální činnosti. *12*
      • ses magor? objednam si atomovku u vyrobce a ten mi ji doda, vyrobca je cisty ako lalia a zalezi len na mne kde tu bombu pouzijem ze jo?
        Alebo si objednam hack nejakej stranky, chudak hacker bude neviny lebo on je len nastroj a to ako som ho ja vyuzil, je len na mne....
        skor ako zacnes inych volat magormi aspon sa zamysli nad svojou argumentaciou
        • Presne tak, odpovednost nese ten, kdo tu atomovku pouzil. Nebo kdyz vrah pouzije nuz, zavreme vyrobce nozu?

          U toho hacku zavreme hackera, protoze je to on, kdo pacha nelegalni cinnost, ale nezavremem prodejce notebooku, ktery mu prodal nastroj.

          Myslim, ze by ses mel zamyslet ty sam.
        • trochu ti uniká základ trhu - nabídka a poptávka. Kde je poptávka se vytvoří nabídka. A bohužel je to tak, pokud budeš takový magor, že budeš poptávat atomovku, vždy někoho kdo ti ji dodá najdeš. Ale to stále nic nemění na tom, že ty jsi ten magor, kdo ji někde použije.
          Nebo jinak.. sedneš opilej za volant a někoho sejmeš. Ani ten výrobce auta, ani ten výrobce alkoholu nemůžou za to, že si takový magor.. a auto i ten alkohol jsou pouze nástroje, nicméně tebe to zodpovědnosti nezbaví..
        • A dalsi magor ...
    • Jack1947
      Tady se to aspon řeší jinde, s hackery konkrétně se nic moc nedělá... ale vydělávat na nečím neštěstí je prostě největší svinárna... beztak si tím jen egoc-centrici dokazují že nejsou nuly v reálu. To máš jako tady na diskuzích ... a ve finále hrdinové jen před pc.
  • Blizzard měl vždy největší spekulanty v herním světě :)))
  • Lifetime ban bych jim přál a všem co podvádějí také.
  • Boti v HS nebol až tak moc zavažny problem ako v inych hrach, lebo karty sa nedaju vymienat a z goldov sa nijakym sposobom nedaju dostat realne peniaze. Takže aj ked si človek nafarmi 10000goldov ilegalnym sposobom moc možností nemá. Ale určite som rad že im to blizzard zatrhol, na laddery bolo tych botov už celkom dosť.
    • a čo tak za goldy nakúpiť balíčky kariet a prebytočné karty disenchantovať na dust a vyrobiť si nové? za 10000 goldov máš 100 balíčkov po 5 kariet s tým už si vyupgraduješ akéhokoľvek hrdinu tak ako chceš.
  • toto by ve me probudilo viru ve spravedlnost kdybych patril do strany bohatych soukromniku. pro svobodomyslneho hrace je to tyranie
    • můsím říct, že tvůj nick tě opravdu vystihuje...
  • Hnisavec
    Kedysi ľudia farmili na poli a robili dačo užitočné pre spoločnosť...teraz len čumia do monitora, predrbkávajú svoje životy a farmia virtuálne chobotiny....
    • Jack1947
      AA hnisdavec a jeho pravidelný "daily" choravec, možná bys to měl tak zkusit ne?
    • Tak co tu děláš? Běž makat na pole. Beztak tu jen spamuješ nesmysly. Nečetl jsem od tebe jediný rozumný příspěvek. Naprosto zjevně tu ztrácíš čas a foru beztak nepřinášíš vůbec nic.
    • a proto bychom se měli všichni vrátit do středověku, závest znovu robotu a feudalismus a pracovat pěkně na poli od kuropění do soumraku, znáte snad lepší způsob jak trávit den? *1*
      • A? Moja prababka prezila 2 sv.vojny, zila v dome bez elektriny a vody, zveladovala ich podu a vychovala 10 deti a dozila sa 97 rokov. Co si dokazal ty okrem virtualnych debilim a pracovania za smiesny peniaz pre nadnarodnu spolocnost aby si vlastnil kralikaren s roznermi 50metrov stvorcovych a stazka uzivil jedno decko?
        • davidBray
          A? nějak mi unikl smysl ..
        • deridon
          už tu chybí jen pravdoláskaři a bude to dokonalé
        • já se dožil 119 rokov (loni) přežil dvě světové vojny, Vietnam, Korejskou válku a invazi na Falklandy, k tomu vychoval 28 dětí (o kterých vím) postavil 3 domy a založil firmu Coca Cola.. jo a taky jsem v roce 1929 měl sex s tvojí prababičkou.. synu
          • lol 19x like 2x minus , uroven diskutujucich je tu fakt biedna...tu sa neda dat ani like za trolling, trapko
      • Třeba skládání ručníků. Ubíjet čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky.
        • ale ta představa, že by nám odteď na příštích 300 let vládl rod Zemanovců.. brr *1*
  • Ještě že existují singleplayer hry, kde jsou cheaty přímo implementovány tvůrci. Ale někdy i bohužel, protože dokážete si představit, jaký to je nápor na ruce použít cheat v desítkách tisíc(bez přehánění) jenom pro to, abych si mohl v mount and blade založit vlastní stát? To je horší než Diablo. Ale něco zlé je k něčemu dobré, aspoň mě to ukázalo další aspekt této hry a že to není jenom ježdění po mapě a zabíjení banditů. Takže mě to mohlo na motivovat, abych si tam někdy vytvořil stát bez cheatů.
  • tuto hru neznám a nevím k čemu ti boti slouží, ale někde jsem četl, že v Číně používají lidské boty k farmení předmětů ve WoW - vezně z věznic. Místo do kamenolomu je naženou do místnosti plné počítačů a oni tam musí 12 hodin povinně hrát a něco farmit, nahromadit nějaké virtuální peníze a ty se pak dají vyměnit za reálné. Dozorci v těch věznicích si prý tak přijdou na několik tisíc dolarů měsíčně. Za všechno může tato perverzní snaha míchat reálné peníze se světem virtuálním. Nechápu jak někdo může utratit tisíc dolarů, aby si koupil nějaký virtuální meč do online hry či co.
    PS: nevím jak to přesně chodí, WoW ani jinou onlinovku jsem v životě nehrál
    • Ja byt vezen, tak radsi k pocitaci nez do toho kamenolomu. :-)

      Pro nekoho 1000 dolaru nic neznamena. Stejne jako pro tebe nic neznamena 50 dolaru a klidne je utratis za nejakou stupudni virtualni zabavu. A jinde na svete buji trh s otroky, kde te otrokyne nad 50 let vyjde prave na tech 50 dolaru a predstavuje to hodnotu jejiho zivota.
    • Naopak, soudu nekolik problehlo, a vsechny konstatovaly, ze herni majetek je taktez majetek, a ze patri ... HRACI. Tudiz jej muze zcela legalne prodat. Co si pamatuju, tak v EU na to tema probihaly soudy ve spanelsku a francii.

      => pokud nekdo ingame vydelava herni menu a pak ji prodava, je to jeho vec. Proste otazka nabidky a poptavky.
    • Je to problem takmer vsetkych mmo hier ktore su uz na trhu dlhu dobu. Ked samotna firma neponuka peniaze na predaj (napr EVE online takuto vec ponuka) tak sa vzdy najdu hraci ktory si cestu najdu a zacnu na tom profitovat. Gold Farmari pochadzaju vacsinov z Azie a este som nepocul ze by niekoho za to odsudili.. hold, tam EU a USA nezmoze nic, maximalne zabanovat IP.
      Hlavny problem je v hracoch ktory to nakupuju. Tito hraci to vacsinov chcu len na zabavu, ani im nejde tak o hru. Teda mozno len na to aby rychlejsie ziskali lvl/vec. Ti sikovnejsi dokaze tie peniaze este lepsie otocit a zarobia na tom.

      Riesenie? Mozno neexistuje. Bud si firma pohneva veteranov "nostalgikov" ked pridaju Pay 2 win alebo bude hra upadat lebo tam bude stale viac botov a neprijemnich ludi, ktory hraju hru z kreditkou na stole a kupuju vsetko nelegalne. A banovat ich? To by bola firma opat v minuse ked tam nebude mat prisun hracov... podla man to je moc zlozite.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit