Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra ktera neco takoveho umoznuje si nic jineho nezaslouzi. Moc by me pak zajimalo, kolik nevinnych postizenych dostalo ban, aniz tusi za co.
  • Žádný deck neporazí cokoliv a základní už vůbec ne. Profíci jsou profíci, protože mají dobré logické myšlení, dokáží předvídat a rychle najít nejlepší řešení. Štěstí ke hře patří, někdy se přikloní k tobě, někdy k soupeři, tak to chodí.
  • Boty by nemuselo být zas tak těžké detekovat. V podstatě je to antivir. Horší by bylo, kdyby mě antibot označil za bota, protože pak bych nevěděl, jestli to brát jako urážku. :-P
  • Jack1947
    Tak jo, v pořádku ... at anonymové nadávají a ještě se jich zastávej.

    Jednu věc tam mám ale reálnou a to bydliště. S Aj si hlavu nelam on si to stejnak přebere... ten na kterého to je mířeno.
  • Vrook
    Jacku, to že jsi tu registrovanej, ti nedává žádnou legitimní identitu a jsi úplně stejnej anonym jako každej jinej. A radši u tý anonymity zůstaň, protože za tu angličtinu, nebo co to je za vejblitek, by ses musel stydět.
  • Jestli to nebude tim ze ta hra je random, jenom ostesti o nicem jinem zakladni deck porazi cokoliv pokud ma stesti.
    Pak tu mame "Profiky' jediny co je na nich profesionalni je jejich luck a oni jeste maji tu drzost rikat ostatnim jak hrat a nechat si za to platit ... no LOL
  • Sleduji youtube kanály Amaze a Trumpa, což jsou top světoví hráči, a oba už byli poraženi boty (http://youtu.be/lywvuLJkh1E, http://youtu.be/tav_ttqyv9Q). Mě samotného shaman bot taky několikrát porazil a vsadím se, že tebe taky, jen o tom nevíš, protože ho nepoznáš.
  • Zayl
    No jako botteři to naprosto vyhráli. Blizzard jim dal 3 měsíce ban a to je vše. Veškeré karty, goldy, portréty si můžou nechat.

    Skvělé, že? Kašlu jim na to. Možná až bude venku android klient tak to ještě pustím.
  • Jack1947
    Takže další anonymní ovádko... Zz.z

    Sám si zoufalý. Youve had common with pig and you love it.
  • Jack1947
    AA hnisdavec a jeho pravidelný "daily" choravec, možná bys to měl tak zkusit ne?
  • V životě jsem neměl tuhle hru na hdd, jen konstatuji o tvojí bábě.
  • Jack1947
    Copak farmils zadarmo a dostals banán? bad day... *2*
  • toto by ve me probudilo viru ve spravedlnost kdybych patril do strany bohatych soukromniku. pro svobodomyslneho hrace je to tyranie
  • Tvoje bába je zoufalec.
  • fuck the system!
  • Ze pry zavrit kram pravdepodobne uz to bezi pod jinym jmenem nebo minimalne existuje dalsich 5 botu ktere nejdou detekovat.
    Na wow jsou boty odjakziva, pred par lety absolutne nebyl problem uzivit se prodejem goldu ktere nafarmil bot.
    Blizzard to nemuze nijak detekovat je to externi program ktery bezi na mem pc a nikdo mi nema co skenovat spustene procesy.
  • davidBray
    A? nějak mi unikl smysl ..
  • Jack1947
    Tady se to aspon řeší jinde, s hackery konkrétně se nic moc nedělá... ale vydělávat na nečím neštěstí je prostě největší svinárna... beztak si tím jen egoc-centrici dokazují že nejsou nuly v reálu. To máš jako tady na diskuzích ... a ve finále hrdinové jen před pc.
  • to je úplne jedno či najlepšie balíčky obsahujú legendárky alebo nie, určite neobsahujú len základné karty a teda na ich vyskladanie potrebujete práve goldy. Tak ja neviem ako chceš tvrdiť, že teba to že si ich niekto podvodom nafarmí viac teba neovplyvní? ale kľudne sa hádajte ako malé deti len zato, že najlepší balíček na svete neobsahuje žiadnu legendárku pričom podstata príspevku je o úplne niečom inom.
  • fyzikální verze? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit