Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Tak si zahraju až v únoru...ale stálo to za to..bohatě. :)
    • fuck the system!
  • Lotr
    A víte co? Jako "aktivní" hráč Hearthstone nemám naprosto nic proti používání botů. Sám bych to i používal kdybych nebyl líný ten program shánět.
    Proč ptáte se? Bot naprostou většinu zkušenějších hráčů nedokáže porazit. A skutečně je mi lhostejný že si někdo tímto způsobem vydělává herní měnu. Mě jako hráče to nijak neovlivní.
    • Sleduji youtube kanály Amaze a Trumpa, což jsou top světoví hráči, a oba už byli poraženi boty (http://youtu.be/lywvuLJkh1E, http://youtu.be/tav_ttqyv9Q). Mě samotného shaman bot taky několikrát porazil a vsadím se, že tebe taky, jen o tom nevíš, protože ho nepoznáš.
      • Jestli to nebude tim ze ta hra je random, jenom ostesti o nicem jinem zakladni deck porazi cokoliv pokud ma stesti.
        Pak tu mame "Profiky' jediny co je na nich profesionalni je jejich luck a oni jeste maji tu drzost rikat ostatnim jak hrat a nechat si za to platit ... no LOL
        • Žádný deck neporazí cokoliv a základní už vůbec ne. Profíci jsou profíci, protože mají dobré logické myšlení, dokáží předvídat a rychle najít nejlepší řešení. Štěstí ke hře patří, někdy se přikloní k tobě, někdy k soupeři, tak to chodí.
    • a to že si tou hernou menou ten protihráč našetrí na lepšie karty to ťa tiež neovplyvní až budešproti nemu hrať a on bude mať plný balík legendáriek?
      • Lotr
        ehmm ok zahraj si to. Víc ti neporadím.
        Mikek totiž říká pravdu
        • to je úplne jedno či najlepšie balíčky obsahujú legendárky alebo nie, určite neobsahujú len základné karty a teda na ich vyskladanie potrebujete práve goldy. Tak ja neviem ako chceš tvrdiť, že teba to že si ich niekto podvodom nafarmí viac teba neovplyvní? ale kľudne sa hádajte ako malé deti len zato, že najlepší balíček na svete neobsahuje žiadnu legendárku pričom podstata príspevku je o úplne niečom inom.
      • Neznam opravdu super deck, ktery by stal na velkem poctu legendarek. Vetsina dobrych decku nema naopak ani jednu.
  • Boti v HS nebol až tak moc zavažny problem ako v inych hrach, lebo karty sa nedaju vymienat a z goldov sa nijakym sposobom nedaju dostat realne peniaze. Takže aj ked si človek nafarmi 10000goldov ilegalnym sposobom moc možností nemá. Ale určite som rad že im to blizzard zatrhol, na laddery bolo tych botov už celkom dosť.
    • a čo tak za goldy nakúpiť balíčky kariet a prebytočné karty disenchantovať na dust a vyrobiť si nové? za 10000 goldov máš 100 balíčkov po 5 kariet s tým už si vyupgraduješ akéhokoľvek hrdinu tak ako chceš.
  • mě ten Hearthstone nějak ne a ne chytnout, přitom kartičkovy hry mam moc rád.
    • asi to bude tím že je to sice kartičková hra ale socializovat se tam vubec nedá. Žádný chat, trade, nebo souboje 2v2 nebo proti bossum společně. Nic jen kartičková hra ohlodaná na kost *13* . přitom takovej kings and legends je f2p a jsou tam boss raidy pro 4 hrače, jde obchodovat, vylepšovat karty i svého hrdinu. oproti tomu nema Hearthstone vubec nic
  • Miserius
    Warlock Zoo... Nejhorsi vec na cely tyhle celkem povedeny karetni hre... Jsou všude, hraje ho každá lama, jsem okolo ranku 12 a jakmile je proti mě Warlock je to 9 z 10 her Zoo.. Ubohost... Takle otravnej nebyl nikdy ani ten Miracle Rogue
    • Já ho také nesnášim ač se přiznám, že sám ho mám. Hraju ho ale jen když je daily Q na summon minionů za 2 a méně krystalů.
    • Warlock Zoo a obecně všechny aggro decky jsou jediný hratelný decky pro lidi,kteří hearthstonem netraví miliardu času,nebo do toho necpou prachy,za 1000-2000 dustu se dá postavit deck,s kterým se dá dostat až na legend rank a navíc jsou vynikající na rankování,protože ty hry jsou velmi rychlé.
      Osobně preferuju souboj aggro a control decku,než například dvou control priestů , kdy ta hra trvá tak dlouho až oběma dojdou karty a hra trvá půlhodiny ...
    • Tak tak ja rad hraju shamana mam svuj DT balicek a je to jak pises. Sice mam trosku vice stesti na handlocky ale vetsinou je to zoo jak pises. Kdyz uz mi to hodi nejakou jinou clasu tak vetsinou palalina nebo druida abych to nemel easy:))
  • jestli chcete pay to win, jděte hrát magicy, to má aspoň promakaný systém a kartičky jdou prodat až vás to přestane bavit *4*
    • Zase tady nějakej fagkid brečí o věcech kterým nerozumí, ale hlavně aby vypadal hustě. Jestli myslíš fyzikální verzi Magicků tak tvuj argument je invalid. Jestli myslíš Magic Online, tak to je 1:1 kopie papírové verze, takže argument znovu invalid. Pokud myšlíš MtG:DoP, tak systém je stejný jako u HS, dají se získat všechny karty hraním, kdo chce rychleji tak zaplatí + placené expanze. Takže 3x invalid argument.
      • fyzikální verze? *14*
        • Při položení kartičky na stůl musíš nejdříve vypočítat sílu, kterou je kartička tlačena ke stolu :)
      • hele jak tě tak čtu, je mi naprosto jasné že jsi invalid, tvoje máma je invalid, tvůj fotr je invalid a tvoje bába a dědek jsou taky invalid, takže 5x invalid, zbytečná diskuse, sorry
        • Miserius
          http://img.pandawhale.com/94405-damn-girl-gif-DAAMMNN-Friday-m-j5FZ.jpeg
          • *1* *1* *1*
  • tuto hru neznám a nevím k čemu ti boti slouží, ale někde jsem četl, že v Číně používají lidské boty k farmení předmětů ve WoW - vezně z věznic. Místo do kamenolomu je naženou do místnosti plné počítačů a oni tam musí 12 hodin povinně hrát a něco farmit, nahromadit nějaké virtuální peníze a ty se pak dají vyměnit za reálné. Dozorci v těch věznicích si prý tak přijdou na několik tisíc dolarů měsíčně. Za všechno může tato perverzní snaha míchat reálné peníze se světem virtuálním. Nechápu jak někdo může utratit tisíc dolarů, aby si koupil nějaký virtuální meč do online hry či co.
    PS: nevím jak to přesně chodí, WoW ani jinou onlinovku jsem v životě nehrál
    • Ja byt vezen, tak radsi k pocitaci nez do toho kamenolomu. :-)

      Pro nekoho 1000 dolaru nic neznamena. Stejne jako pro tebe nic neznamena 50 dolaru a klidne je utratis za nejakou stupudni virtualni zabavu. A jinde na svete buji trh s otroky, kde te otrokyne nad 50 let vyjde prave na tech 50 dolaru a predstavuje to hodnotu jejiho zivota.
    • Naopak, soudu nekolik problehlo, a vsechny konstatovaly, ze herni majetek je taktez majetek, a ze patri ... HRACI. Tudiz jej muze zcela legalne prodat. Co si pamatuju, tak v EU na to tema probihaly soudy ve spanelsku a francii.

      => pokud nekdo ingame vydelava herni menu a pak ji prodava, je to jeho vec. Proste otazka nabidky a poptavky.
    • Je to problem takmer vsetkych mmo hier ktore su uz na trhu dlhu dobu. Ked samotna firma neponuka peniaze na predaj (napr EVE online takuto vec ponuka) tak sa vzdy najdu hraci ktory si cestu najdu a zacnu na tom profitovat. Gold Farmari pochadzaju vacsinov z Azie a este som nepocul ze by niekoho za to odsudili.. hold, tam EU a USA nezmoze nic, maximalne zabanovat IP.
      Hlavny problem je v hracoch ktory to nakupuju. Tito hraci to vacsinov chcu len na zabavu, ani im nejde tak o hru. Teda mozno len na to aby rychlejsie ziskali lvl/vec. Ti sikovnejsi dokaze tie peniaze este lepsie otocit a zarobia na tom.

      Riesenie? Mozno neexistuje. Bud si firma pohneva veteranov "nostalgikov" ked pridaju Pay 2 win alebo bude hra upadat lebo tam bude stale viac botov a neprijemnich ludi, ktory hraju hru z kreditkou na stole a kupuju vsetko nelegalne. A banovat ich? To by bola firma opat v minuse ked tam nebude mat prisun hracov... podla man to je moc zlozite.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit