Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro
    Hlavně by to chtělo umírnit efekty, často ani nevidím co se děje.
    • Sr_Lobo
      Mno tak to doufam, ze uz se podival i do Whimsydale, to teprv budes blejt duhu:-D
    • To že se ti nelíbí efekty, není problém hry. Na tohle se dá pouze říct, běž si zahrát něco jinýho. D3 prostě takovou stylizaci má. Spousta her má taky podobný efekty a nikdo neřekne ani pi*u. Podívej se třeba na POE https://www.youtube.com/watch?v=lRwlPNvudNs (2:10) , taky tu ho*no vidim.. Ale POE je přece temný a dobrý, tak nikdo nic říkat nebude. Přitom právě ty efekty jsou jednou z předností týhle hry..
      • Kedaro
        Vůbec tady nemluvím o stylizaci, jak si myslí ty čtyři příspěvky, mluvím o tom, že ve čtyřech lidech je těch efektů skillů tolik, že není na obrazovce vůbec vidět co se děje. Stylizace hry mi vůbec nevadí.
        • a k tomu navíc FPS vcelku trpí např. na mostě ve 3. aktu/nová lokace(kanály) .. a né, nemám pc z krabičky od Nesquika ... 140fps max skoro všude, ale dostanu se do mass fightu v jedné z těchto lokací a mám pocit, jako kdyby mi hra sama začla dělat foto galerii ..
    • taky nechápu proč z toho udělali takové bravičko... škoda, že ten vizual je tak sprasený, herně to není špatné v současnosti, ale moje oči trpí, chtělo byt přidat textury, ubrat barev a spokojenost...
      • tomocz
        To je snad jediná věc, která mi na Blizzardu teď vadí - že všechny hry graficky sloučili do lehce plastelínového visuálu. Že to měl W3 a má to WoW, to chápu, takový Warcraft prostě je. Ale první SC plastelínový nebyl a přesto SC2 už plastelínový nádech má. Diablo 1 a 2 taky plastelínové nebylo, ale D3 už ten nádech má :(
        • Zagro
          První Warcraft taky "plastelýnovej" nebyl. Jinak souhlas, ten vizuál je u Blizzardu v nynější podobě otřesnej.
        • Nemluvě o té nové multiplayer akci :)
  • Proč sakra nepřidají pořádné hd textury, ta hra to potřebuje jako sůl...
    • copak tohle je ješte ok, ale takovy starcraft 2 je hruza, navíc tam ani nejde o textury ale že maji jednotky každa jen par polygonu
      • Asi zřejmě nechápeš, že když má být hra, kde se rubou stovky jednotek najednou hratelná i na kompetetivní úrovni plynule, bez záseků atd. i na horších strojích, musí se zkrátka někde udělat ústupky. A myslím si, že grafika je na Blizz hrách to nejmíň podstatné.
      • Asharak
        Co máš s těmi polygony? :D Low poly modeling ti asi nic neříká, SC2 má jako většina Bliz her nejlepší low poly grafiku co existuje *5* A vypadá tak nádherně *14* *3*
    • hmm, zrovna tohle ta hra vubec nepotrebuje...
      • ale potřebuje, ty WoW textury mi tu hru totálně zhnusily, kdyby přidali aspoň nové hd textury, hra by mohla chytnout druhý dech, ignorace grafiky u Blizzardu je prostě do nebe volající...
        • Asharak
          No popravdě Diablo WoW textury ani nemá, je uplně jinde, ale je pravda, že je má špatně. Je to mezi starým WoW a snahou o realističtější pocit , a ten mix pak vypadá trochu špatně. Taky nechápu proč nemá hlavní postava a všechen gear kvalitnější modely s o něco lepšíma texturama a vyhlazením než teď. Ten gear na 70 už je trochu lepší ale furt děs. Všechno je moc ploché to je na té grafice podle mě ta odpudivější stránka. Celkově ale nemá tak špatnou saturaci, ikdyž nechápu proč tam prostě blizzard nepřidá nastavení saturace, rozostření a tak. V SC2 mají milion nastavení hry a tady ne *10*
          • Jde o to, že na to stejně koukáš ze zhora, tzn. stejně to nepoznáš. Takže jestli si chceš honit nad svojí postavou v menu, běž hrát Sacred 2, kde maj textury x giga.
            • Asharak
              No právě, problém nastane jak lidi uvidí svojí postavu v menu a pak začnou brblat. Když to tam chtěli dát mohli tam dát lepší minimálně lepší textury. Pak další nepřesnosti, jakože mám 1H meč a vypadá rozmazaně jako by ta textura byla 3x zvětšená, a pak plášť který vypadá uplně úžasně.
              Jasně že je to se shora, já si na problémy nestěžuji, jen říkám že je určitě mohli udělat lepší. K vůli ostatním, a taky mojí super cool postavě která nevypadá zas tak dobře *1*
        • Tohle vždycky říkával Stan, jo to byli ještě old games.tiscali časy..
        • HD textury ještě nikoho nezabily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit