Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo aha. To, že vyvracim něco s čim nesouhlasim ze mě automaticky dělá fanboye? Hail the Stan logic..
  • Hardcore bych hrál rád, protože je to opravdu výzva. Bohužel musím dát za pravdu všem, kteří správně podotýkají, že hra často lagne a pak přijde instant kill. Paragon se sice sdílí, ale gear ne a tlačit znova borce po každém takovém killu by byl asi opruz. Hraji v naší partě ve 4 hráčích t6 a snažíme se lítat rifty co to jde a hra je hlavně ve vysokých riftech náročná dost. U nás je domluva, že kdo lehne je velká ostuda a tak když se snaží opravdu každý, tak si to fakt užijeme. :)
  • Takovy drsnaci by si HC i zahrali, pokud by jim neustale nepadaly servery. Fakt nevim koho by bavilo neustale zakladat novy postavy jen proto, ze tem idiotum to opet po 150ty zbuchlo. Navic to ze ti postava chcipne navzdy nijak neresi smesnou obtiznost hry.

    A to nemluvim o MP, kde kdys sme to sli ve 4ech, tak sme spis resili, ze tech mobu je malo, ze si polovina z nas nestihne ani bouchnout.
  • nehrál no... fakt se mi nechce kvůli tomu procházet ten nudnej třetí akt a maximálně nezábavnej čtvrtej v nebi... jo, mohl bych to prostě proletět nějak, ale to zase dostanu totální klepec, protože na ty bose budu potřebovat kvalitní výbavu, kterou jinak než šíleným štěstím nebo poctivým farmařením neseženu... ale třeba to fakt jednou zapnu a něco mě tam zase zaujme, zkusím kompletně jinej build a bude to zas zábava ;)
  • Tak takovi drsnaci jako ty jiste hraji hardcore!
  • Ehm ... a ty se divis? Wowko funguje PRESNE stejne. Stejnej tvurce, stejny postupy.
  • Jasne, a datac sis taky koupi zadara? Nebo spis za cenu dalsi plny hry? Dve mapky?
  • Mno .. mockrat sem si precet vsude mozne na netu, jak moc je to HC hra. Tak sem si to sel zkusit, a zjistil sem, ze je to pomerne nuda i na max obtiznost, kterou to pri prvnim hrani dovoli (nechapu, jak to nekdo muze hrat na min). Jop, semo tamo sem chcipnul, ale defakto spis proto, ze sem tomu pri tom hrani moc nevenoval pozornost. Kdyz sem to srovnal se starsima Dckama, tak ta obtiznost sla velmi vyrazne dolu. Protoze co pamatuju, tak trebas v D1 dat reznika v okamziku, kdy postava dokvaci na jeho patro, bylo celkem temer nemozny (bez nejakyho zaseknuti). Vetsinou se to delalo tak, ze se reznik proste vynechal, udelalo se dalsich par lv, a pak si pro nej clovek dosel.
  • Ty bys byl dobrej HC hráč. Pokud teda uz nejsi...
  • Mám nahráno asi 600 hodin, absolutní většinu s barbarem. Hra je opravdu zábavná na tu nejvyšší obtížnost s tím, že si dáváte velký pozor. Snažím se si brát každé zbytečné zranění osobně a zakládám si na tom, že nikam nevlítnu bez rozmyslu a celkově prostě nezhebávám. Pak je to skillová hra a baví to. Pokud si hodíte nižší torment a lítáte tam jako Bůh, pak je to nuda.
  • ještě jeden na 100% bude ;)
  • Draken69CZ
    Moje řeč, doufám že vydají ještě jeden datadisk.
  • Zagro
    První Warcraft taky "plastelýnovej" nebyl. Jinak souhlas, ten vizuál je u Blizzardu v nynější podobě otřesnej.
  • Asharak
    Takže si nehrál rift a nepodíval ses do V. aktu jo? *15*
    Za mě největší síla diabla je ta že když mě to nebaví a po měsíci to zapnu, zase u toho 10-20hodin prosedím *4* U ostatních to nefunguje jako např. TL2 :/
  • To tady byl kdysi taky takovej fanboy jako "gg" jménem delosombres, jenže toho to s vydáním Diabla 3 přešlo.
  • a k tomu navíc FPS vcelku trpí např. na mostě ve 3. aktu/nová lokace(kanály) .. a né, nemám pc z krabičky od Nesquika ... 140fps max skoro všude, ale dostanu se do mass fightu v jedné z těchto lokací a mám pocit, jako kdyby mi hra sama začla dělat foto galerii ..
  • nostek
    Za tie prachy co som za to dal som sa bavil kralovsky stovky hodin a este neni koniec, stale davaju nove a nove veci zadara. Pomer cena/zabava je tu fantasticky.
  • jj to je proste problem D3 zachvili to hrozne omrzi a pokud nejsi sebemrskac tak te nejak PL nezabavi, protoze je to porad to same bez moznosti uhnout, me nastesti hra i z datacem dohromady vysla na 1300 a to jsem vse hral hned pri startu a mam nejakych 300h takze to docela jde...ja to vidim na kamosich, objevi se neco noveho 14 dni mam plnej FL, ale pak uz je jen tenci a tenci a az tam zbydem 2-3 a to uz to balim i ja *12*
  • Sr_Lobo
    Mno tak to doufam, ze uz se podival i do Whimsydale, to teprv budes blejt duhu:-D
  • já vám nevím...

    koupil jsem si s velkou slávou datadisk, spustil hru od začátku, že se do toho novýho aktu jako dostanu, ale přestal jsem hrát v tý zasněžený části, prostě mě to ale už vůbec nebaví... měl bych zatnout zuby a aspoň se dostat do tý nový části, ale když ona je to fakt strašná nuda už. prostě už v tom mám nahráno přes 100 hodin a už mě tam vážně nic moc nepřekvapí asi :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit