Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nostek
    Za tie prachy co som za to dal som sa bavil kralovsky stovky hodin a este neni koniec, stale davaju nove a nove veci zadara. Pomer cena/zabava je tu fantasticky.
    • Jasne, a datac sis taky koupi zadara? Nebo spis za cenu dalsi plny hry? Dve mapky?
    • Draken69CZ
      Moje řeč, doufám že vydají ještě jeden datadisk.
      • ještě jeden na 100% bude ;)
  • Kedaro
    Hlavně by to chtělo umírnit efekty, často ani nevidím co se děje.
    • Sr_Lobo
      Mno tak to doufam, ze uz se podival i do Whimsydale, to teprv budes blejt duhu:-D
    • To že se ti nelíbí efekty, není problém hry. Na tohle se dá pouze říct, běž si zahrát něco jinýho. D3 prostě takovou stylizaci má. Spousta her má taky podobný efekty a nikdo neřekne ani pi*u. Podívej se třeba na POE https://www.youtube.com/watch?v=lRwlPNvudNs (2:10) , taky tu ho*no vidim.. Ale POE je přece temný a dobrý, tak nikdo nic říkat nebude. Přitom právě ty efekty jsou jednou z předností týhle hry..
      • Kedaro
        Vůbec tady nemluvím o stylizaci, jak si myslí ty čtyři příspěvky, mluvím o tom, že ve čtyřech lidech je těch efektů skillů tolik, že není na obrazovce vůbec vidět co se děje. Stylizace hry mi vůbec nevadí.
        • a k tomu navíc FPS vcelku trpí např. na mostě ve 3. aktu/nová lokace(kanály) .. a né, nemám pc z krabičky od Nesquika ... 140fps max skoro všude, ale dostanu se do mass fightu v jedné z těchto lokací a mám pocit, jako kdyby mi hra sama začla dělat foto galerii ..
    • taky nechápu proč z toho udělali takové bravičko... škoda, že ten vizual je tak sprasený, herně to není špatné v současnosti, ale moje oči trpí, chtělo byt přidat textury, ubrat barev a spokojenost...
      • tomocz
        To je snad jediná věc, která mi na Blizzardu teď vadí - že všechny hry graficky sloučili do lehce plastelínového visuálu. Že to měl W3 a má to WoW, to chápu, takový Warcraft prostě je. Ale první SC plastelínový nebyl a přesto SC2 už plastelínový nádech má. Diablo 1 a 2 taky plastelínové nebylo, ale D3 už ten nádech má :(
        • Zagro
          První Warcraft taky "plastelýnovej" nebyl. Jinak souhlas, ten vizuál je u Blizzardu v nynější podobě otřesnej.
        • Nemluvě o té nové multiplayer akci :)
  • Mám nahráno asi 600 hodin, absolutní většinu s barbarem. Hra je opravdu zábavná na tu nejvyšší obtížnost s tím, že si dáváte velký pozor. Snažím se si brát každé zbytečné zranění osobně a zakládám si na tom, že nikam nevlítnu bez rozmyslu a celkově prostě nezhebávám. Pak je to skillová hra a baví to. Pokud si hodíte nižší torment a lítáte tam jako Bůh, pak je to nuda.
    • Mno .. mockrat sem si precet vsude mozne na netu, jak moc je to HC hra. Tak sem si to sel zkusit, a zjistil sem, ze je to pomerne nuda i na max obtiznost, kterou to pri prvnim hrani dovoli (nechapu, jak to nekdo muze hrat na min). Jop, semo tamo sem chcipnul, ale defakto spis proto, ze sem tomu pri tom hrani moc nevenoval pozornost. Kdyz sem to srovnal se starsima Dckama, tak ta obtiznost sla velmi vyrazne dolu. Protoze co pamatuju, tak trebas v D1 dat reznika v okamziku, kdy postava dokvaci na jeho patro, bylo celkem temer nemozny (bez nejakyho zaseknuti). Vetsinou se to delalo tak, ze se reznik proste vynechal, udelalo se dalsich par lv, a pak si pro nej clovek dosel.
      • Tak takovi drsnaci jako ty jiste hraji hardcore!
        • Takovy drsnaci by si HC i zahrali, pokud by jim neustale nepadaly servery. Fakt nevim koho by bavilo neustale zakladat novy postavy jen proto, ze tem idiotum to opet po 150ty zbuchlo. Navic to ze ti postava chcipne navzdy nijak neresi smesnou obtiznost hry.

          A to nemluvim o MP, kde kdys sme to sli ve 4ech, tak sme spis resili, ze tech mobu je malo, ze si polovina z nas nestihne ani bouchnout.
          • Hardcore bych hrál rád, protože je to opravdu výzva. Bohužel musím dát za pravdu všem, kteří správně podotýkají, že hra často lagne a pak přijde instant kill. Paragon se sice sdílí, ale gear ne a tlačit znova borce po každém takovém killu by byl asi opruz. Hraji v naší partě ve 4 hráčích t6 a snažíme se lítat rifty co to jde a hra je hlavně ve vysokých riftech náročná dost. U nás je domluva, že kdo lehne je velká ostuda a tak když se snaží opravdu každý, tak si to fakt užijeme. :)
    • Ty bys byl dobrej HC hráč. Pokud teda uz nejsi...
  • já vám nevím...

    koupil jsem si s velkou slávou datadisk, spustil hru od začátku, že se do toho novýho aktu jako dostanu, ale přestal jsem hrát v tý zasněžený části, prostě mě to ale už vůbec nebaví... měl bych zatnout zuby a aspoň se dostat do tý nový části, ale když ona je to fakt strašná nuda už. prostě už v tom mám nahráno přes 100 hodin a už mě tam vážně nic moc nepřekvapí asi :(
    • Asharak
      Takže si nehrál rift a nepodíval ses do V. aktu jo? *15*
      Za mě největší síla diabla je ta že když mě to nebaví a po měsíci to zapnu, zase u toho 10-20hodin prosedím *4* U ostatních to nefunguje jako např. TL2 :/
      • nehrál no... fakt se mi nechce kvůli tomu procházet ten nudnej třetí akt a maximálně nezábavnej čtvrtej v nebi... jo, mohl bych to prostě proletět nějak, ale to zase dostanu totální klepec, protože na ty bose budu potřebovat kvalitní výbavu, kterou jinak než šíleným štěstím nebo poctivým farmařením neseženu... ale třeba to fakt jednou zapnu a něco mě tam zase zaujme, zkusím kompletně jinej build a bude to zas zábava ;)
    • jj to je proste problem D3 zachvili to hrozne omrzi a pokud nejsi sebemrskac tak te nejak PL nezabavi, protoze je to porad to same bez moznosti uhnout, me nastesti hra i z datacem dohromady vysla na 1300 a to jsem vse hral hned pri startu a mam nejakych 300h takze to docela jde...ja to vidim na kamosich, objevi se neco noveho 14 dni mam plnej FL, ale pak uz je jen tenci a tenci a az tam zbydem 2-3 a to uz to balim i ja *12*
  • Jo, pekny. jen jim to trva vecnost všechno.
    problém D3 je ze poradne funguje vždy jen jeden build u daného povolani, s mensimi obměnami.Kuprikladu když se clovek podiva na barbary kteří vedou tabulku riftu, jsou si všichni podobni jak vejce vejci, a když by clovek chtěl hrat odlisne, tak to proste nejde. Tedy, ono to jde, ale s polovicnimi výsledky.
    • Ehm ... a ty se divis? Wowko funguje PRESNE stejne. Stejnej tvurce, stejny postupy.
    • To není tak úplně pravda.
    • u postav funguje jakejkoliv build chceš a baví tě....jen stačí nechtít chodit 40 grifty...ja se u mého ranged barbara a melee wizarda v sezoně bavil
      • Jo, to ja vim moc dobre. pac hraju taky build který me bavi. Spis to myslim obecne, ze by jako bylo fajn kdyby ta diverzita buildu které jsou jako ,,best,, byla vetsi.
        • Asharak
          To že někdo potřebuje od buildu 102% tak to prostě udělá. Ale nevím který člověk touží po tom být v season ladderu nejlepší *7* Zas tolik se ten dmg neliší. Já teď přešel třeba z dmg na sustain a jde mi čištění daleko líp. Vždycky ale bude jeden co bude nejlepší, na tom nic nezměníš :D
          • ale na to ja kaslu kdo je nejlepší, jde mi o moje hrani.Pro priklad..když budu chtit nejakej gem vylevelovat na maximum, tak bud proste budu muset ten build co mam zmenit na ten s kterym hraje 85% lidi nebo ten gem proste nevyleveluju. nebo jestli jde udelat max lvl na gemu s jakymkoliv buildem, tak se omlouvam, ale něco mi asi uniklo:)
            • Jo aha. To, že vyvracim něco s čim nesouhlasim ze mě automaticky dělá fanboye? Hail the Stan logic..
            • To tady byl kdysi taky takovej fanboy jako "gg" jménem delosombres, jenže toho to s vydáním Diabla 3 přešlo.
            • Ukončíme to, už mě nebaví se stále opakovat..
            • Jisteze, existuje jen jeden build s malymi rozdily který je ten nej. nevim k cemu mi bude menit build na jiny, který v konecnem dusledku zpusobi to same co mam ted. Samo ze je desitky buildu, ale všechny konci nekde na pul cesty a nakonec stejne zjistis ze by bylo lepsi mit ten co pouziva stado..ne..neni to v poradku:)
            • Asharak
              Já nejdu s davem, hra mě baví, ale že bych měl už 900hodin to ne no, pak tě asi nemám čšanci v tomhle pochopit :)
            • Jaký přizpůsobení davu? Copak máš v D3 jenom 2 buildy? Ten tvůj a ten zkopírovanej z progressu? Chlape fakt se zamysli..
            • když uz, tak tvrdohlavosti :)
              a je to presne tak jak rikas, bud se clovek prizpusobi davu, nebo je v haji..nevim..me to v poradku neprijde.
            • Ty si prostě jedeš to svoje.. Když si myslíš, že tvůj build už se nedá vylepšit, tak co ho třeba změnit? Možná by ses nemusel 900 hodin plácat jak blázen s 1% šancí na vylepšení gemu. Tohle neni problém vyvážení hry, tohle je problém tvojí blbosti..
            • ale houby..ja nic grindovat nepotrebuju, 99% veci co mi ted vypadne je k nicemu. vybaveni na to abych ten build zmenil mam uz davno, jenze proste nechci, nechci se zaradit do toho stadecka klonu kteří kopiruji jeden druhého. proste to doapdne tak jako vždycky, pockam at zase posunou hranice a do te doby na to kaslu:)
            • ved presne to napisal, zvolis si daky underdog build, tak sa priprav na to, ze budes grindovat trikrat dlhsie ako s fotm buildom


              *2*
            • Muj build nemá uz moc prostor kam jit dal, samozrejme nejaka minoritni vylepseni tam ještě byt muzou, ale nic co ho vyrazne posunulo vpred. Po nejakejch 900 hodinách co hraju preci jen ta trpelivost dochazi:) jsem holt moc tvrdohlavej na to abych ten build menil, protože ho vlastne pouzivam od zacatku co diablo vyslo. ta hra v tomhle vyvazena není, kdyby byla, občas by se v prednich radach objevil někdo kdo ma uplne odlisnej build, a to se nestava.
            • Holt prostě musíš hrát, honit staty, a pak dáš větší level riftu. Neni to jenom o tom jestli používáš stejnej build proboha. Ty prostě chceš mít rychle všechno nejlepší, tak kopíruješ ostatní a tímhle se ospravedlňuješ (jestli jsem to odhadl špatně, tak promiň). Za to ale nemůže hra. Navíc taky záleží jestli máš paragon 100 nebo 600 atd atd.. Prostě ta hra za tohle nemůže. To si jen ty cucáš z prstu, protože se ti zdá, že všechno trvá moc dlouho.
            • jo kdyby 30%, mam lvl gemu 30 a při projiti t25 riftu mam 1% sanci na vylepseni:)
            • Asharak
              Budeš doufat že se ti s 30% sanci vylepsi no *1* Možná se pletu já no neříkám že to tak prostě je. Kdžytak se ti omlouvám, nevím jaké to je (ne)hrát diablo kopírováním ostatních, popravdě jsem se ani na žádné buildy ještě nepodíval :D. Myslím ale že tu může být dalších pár buildů, které můžeš obejvit sám a vykašlat se na ostatní, a k tomu svému gemu se dostat tak či tak (rychle).
              Navíc né vždy se povede narazit na toho správného rift guadriana/elitky na kterého/e se hodí tvůj build což znamená dost často šanci dostat se na novou uroveň riftu. To že to nedáš bez common buildu je podle mě stejně kec.
        • To je hezký to takhle říct, ale jde o to, že vždycky bude něco nejlepší a lidi na to příjdou. Kouknou na progress, zkopírujou build toho nejlepšího a jedou.. Jenže tomu se nedá nijak předejít. Vem si, že teď přidají ty ancient legendárky a zase po chvíli bude nějakej nejlepší equip a build. Hlavní je ale to, že ta hra se dá úplně normálně hrát s buildem jakej si vymslíš. Navíc kdyby si mohl být nejlepší s jakýmkoliv buildem, nikdo by pak nebyl nejlepší..
      • jasnacka ze funguje, len potom ti namiesto 300h grindovania itemov, ktore spristupnia dalsi build treba grindovat trikrat tak dlho *15*
  • No ten prepis z Blizzconu vyzera dobre pre ludi co tu hru nehraju. Problem je to, ze tam su ine haluze ktore sa ukazu ked to hrate denne a dlho.
    Napr. tie ancient legendarky, tu na tiscali.games to je jasna sprava - budu uzasne "nove" legendarky. Lenze chodte na chvilu na battle.net forum a zistite, take jednoduche to nie je.
    D3 povazujem za velmi podivnu a kontroverznu hru a to ju hram od prveho dna kedy vysla.
    • Asi to nebude tak zly, kdyz to hrajes " od prveho dna kedy vysla", coz je vic nez dva roky...
  • Proč sakra nepřidají pořádné hd textury, ta hra to potřebuje jako sůl...
    • copak tohle je ješte ok, ale takovy starcraft 2 je hruza, navíc tam ani nejde o textury ale že maji jednotky každa jen par polygonu
      • Asi zřejmě nechápeš, že když má být hra, kde se rubou stovky jednotek najednou hratelná i na kompetetivní úrovni plynule, bez záseků atd. i na horších strojích, musí se zkrátka někde udělat ústupky. A myslím si, že grafika je na Blizz hrách to nejmíň podstatné.
      • Asharak
        Co máš s těmi polygony? :D Low poly modeling ti asi nic neříká, SC2 má jako většina Bliz her nejlepší low poly grafiku co existuje *5* A vypadá tak nádherně *14* *3*
    • hmm, zrovna tohle ta hra vubec nepotrebuje...
      • ale potřebuje, ty WoW textury mi tu hru totálně zhnusily, kdyby přidali aspoň nové hd textury, hra by mohla chytnout druhý dech, ignorace grafiky u Blizzardu je prostě do nebe volající...
        • Asharak
          No popravdě Diablo WoW textury ani nemá, je uplně jinde, ale je pravda, že je má špatně. Je to mezi starým WoW a snahou o realističtější pocit , a ten mix pak vypadá trochu špatně. Taky nechápu proč nemá hlavní postava a všechen gear kvalitnější modely s o něco lepšíma texturama a vyhlazením než teď. Ten gear na 70 už je trochu lepší ale furt děs. Všechno je moc ploché to je na té grafice podle mě ta odpudivější stránka. Celkově ale nemá tak špatnou saturaci, ikdyž nechápu proč tam prostě blizzard nepřidá nastavení saturace, rozostření a tak. V SC2 mají milion nastavení hry a tady ne *10*
          • Jde o to, že na to stejně koukáš ze zhora, tzn. stejně to nepoznáš. Takže jestli si chceš honit nad svojí postavou v menu, běž hrát Sacred 2, kde maj textury x giga.
            • Asharak
              No právě, problém nastane jak lidi uvidí svojí postavu v menu a pak začnou brblat. Když to tam chtěli dát mohli tam dát lepší minimálně lepší textury. Pak další nepřesnosti, jakože mám 1H meč a vypadá rozmazaně jako by ta textura byla 3x zvětšená, a pak plášť který vypadá uplně úžasně.
              Jasně že je to se shora, já si na problémy nestěžuji, jen říkám že je určitě mohli udělat lepší. K vůli ostatním, a taky mojí super cool postavě která nevypadá zas tak dobře *1*
        • Tohle vždycky říkával Stan, jo to byli ještě old games.tiscali časy..
        • HD textury ještě nikoho nezabily
  • Blizzard prostě umí.
    Diablo HC forever! *16*
  • Že tu řadí skřítek minusák Veskoslav, ten má 24 hod. pohotovost, jak se jedná o Blizzard..
    • na rozdání - k těmhle kecům ke grafice nepotřebuješ gayslava...na to stačí lidi s mozkem
  • Jak tady čtu názory na diablo, tak někdo ho miluje a někdo ne, ale jedna věc mi nejde do hlavy, já sem teda ve skupině co diablo miluje, ale když někdo nadává na diablo to mi chcete říct že tady na games a celkově v čr sou lidi co jen tak dají za hru 2k a jenom to skusí a řeknou že je o ničem ? A nebo ste si stáhli testovací verzi, udělali pár questu co tam sou, a ted máte moudré řeči jo ? chytráci ...
    • palver
      Věř tomu, nebo ne... jsou.

      A Diablo III byl také poslední hřebíček do rakve mého nakupování v předobjednávkách, nebo těsně po vydání. Od té doby už vždy čekám na opatchovanou hru v "complete" edici a ve slevě...
    • Ac je to nepochopitelne, tak takovi lide jsou *1* Znal jsem jednoho, co nahral 900hod, aby diablu "dal sanci"...
      • Asharak
        Pravý HC gamer
    • Co píšeš nedává absolutně žádný smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit