Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasnacka ze funguje, len potom ti namiesto 300h grindovania itemov, ktore spristupnia dalsi build treba grindovat trikrat tak dlho *15*
  • Tohle vždycky říkával Stan, jo to byli ještě old games.tiscali časy..
  • To není tak úplně pravda.
  • u postav funguje jakejkoliv build chceš a baví tě....jen stačí nechtít chodit 40 grifty...ja se u mého ranged barbara a melee wizarda v sezoně bavil
  • na rozdání - k těmhle kecům ke grafice nepotřebuješ gayslava...na to stačí lidi s mozkem
  • Jo, pekny. jen jim to trva vecnost všechno.
    problém D3 je ze poradne funguje vždy jen jeden build u daného povolani, s mensimi obměnami.Kuprikladu když se clovek podiva na barbary kteří vedou tabulku riftu, jsou si všichni podobni jak vejce vejci, a když by clovek chtěl hrat odlisne, tak to proste nejde. Tedy, ono to jde, ale s polovicnimi výsledky.
  • tomocz
    To je snad jediná věc, která mi na Blizzardu teď vadí - že všechny hry graficky sloučili do lehce plastelínového visuálu. Že to měl W3 a má to WoW, to chápu, takový Warcraft prostě je. Ale první SC plastelínový nebyl a přesto SC2 už plastelínový nádech má. Diablo 1 a 2 taky plastelínové nebylo, ale D3 už ten nádech má :(
  • Že tu řadí skřítek minusák Veskoslav, ten má 24 hod. pohotovost, jak se jedná o Blizzard..
  • taky nechápu proč z toho udělali takové bravičko... škoda, že ten vizual je tak sprasený, herně to není špatné v současnosti, ale moje oči trpí, chtělo byt přidat textury, ubrat barev a spokojenost...
  • Kedaro
    Hlavně by to chtělo umírnit efekty, často ani nevidím co se děje.
  • HD textury ještě nikoho nezabily
  • ale potřebuje, ty WoW textury mi tu hru totálně zhnusily, kdyby přidali aspoň nové hd textury, hra by mohla chytnout druhý dech, ignorace grafiky u Blizzardu je prostě do nebe volající...
  • copak tohle je ješte ok, ale takovy starcraft 2 je hruza, navíc tam ani nejde o textury ale že maji jednotky každa jen par polygonu
  • hmm, zrovna tohle ta hra vubec nepotrebuje...
  • Proč sakra nepřidají pořádné hd textury, ta hra to potřebuje jako sůl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit