Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt prostě musíš hrát, honit staty, a pak dáš větší level riftu. Neni to jenom o tom jestli používáš stejnej build proboha. Ty prostě chceš mít rychle všechno nejlepší, tak kopíruješ ostatní a tímhle se ospravedlňuješ (jestli jsem to odhadl špatně, tak promiň). Za to ale nemůže hra. Navíc taky záleží jestli máš paragon 100 nebo 600 atd atd.. Prostě ta hra za tohle nemůže. To si jen ty cucáš z prstu, protože se ti zdá, že všechno trvá moc dlouho.
  • S tim klidne souhlasim, pointa je v tom, ze D3 je jeste horsi omalovanka s hernima mechanismama naprosto vycucanyma z prd*le co nemaji s diablem nic spolecnyho. *3*
  • jo kdyby 30%, mam lvl gemu 30 a při projiti t25 riftu mam 1% sanci na vylepseni:)
  • Asharak
    Pak tě lituji, TL2 je hrozná nuda a přebarvená omalovánka *15*
  • Az na to ze ty jsi troll, ja napsal pravdu
  • Asharak
    Budeš doufat že se ti s 30% sanci vylepsi no *1* Možná se pletu já no neříkám že to tak prostě je. Kdžytak se ti omlouvám, nevím jaké to je (ne)hrát diablo kopírováním ostatních, popravdě jsem se ani na žádné buildy ještě nepodíval :D. Myslím ale že tu může být dalších pár buildů, které můžeš obejvit sám a vykašlat se na ostatní, a k tomu svému gemu se dostat tak či tak (rychle).
    Navíc né vždy se povede narazit na toho správného rift guadriana/elitky na kterého/e se hodí tvůj build což znamená dost často šanci dostat se na novou uroveň riftu. To že to nedáš bez common buildu je podle mě stejně kec.
  • ale na to ja kaslu kdo je nejlepší, jde mi o moje hrani.Pro priklad..když budu chtit nejakej gem vylevelovat na maximum, tak bud proste budu muset ten build co mam zmenit na ten s kterym hraje 85% lidi nebo ten gem proste nevyleveluju. nebo jestli jde udelat max lvl na gemu s jakymkoliv buildem, tak se omlouvam, ale něco mi asi uniklo:)
  • Asharak
    Sacred 3 strčí diablo i tl2 s přehledem do kapsy *3*
  • Asharak
    No popravdě Diablo WoW textury ani nemá, je uplně jinde, ale je pravda, že je má špatně. Je to mezi starým WoW a snahou o realističtější pocit , a ten mix pak vypadá trochu špatně. Taky nechápu proč nemá hlavní postava a všechen gear kvalitnější modely s o něco lepšíma texturama a vyhlazením než teď. Ten gear na 70 už je trochu lepší ale furt děs. Všechno je moc ploché to je na té grafice podle mě ta odpudivější stránka. Celkově ale nemá tak špatnou saturaci, ikdyž nechápu proč tam prostě blizzard nepřidá nastavení saturace, rozostření a tak. V SC2 mají milion nastavení hry a tady ne *10*
  • Asharak
    Co máš s těmi polygony? :D Low poly modeling ti asi nic neříká, SC2 má jako většina Bliz her nejlepší low poly grafiku co existuje *5* A vypadá tak nádherně *14* *3*
  • Torchlight 2 je daleko vic diablo nez D3 *3*
  • Asharak
    To že někdo potřebuje od buildu 102% tak to prostě udělá. Ale nevím který člověk touží po tom být v season ladderu nejlepší *7* Zas tolik se ten dmg neliší. Já teď přešel třeba z dmg na sustain a jde mi čištění daleko líp. Vždycky ale bude jeden co bude nejlepší, na tom nic nezměníš :D
  • To je hezký to takhle říct, ale jde o to, že vždycky bude něco nejlepší a lidi na to příjdou. Kouknou na progress, zkopírujou build toho nejlepšího a jedou.. Jenže tomu se nedá nijak předejít. Vem si, že teď přidají ty ancient legendárky a zase po chvíli bude nějakej nejlepší equip a build. Hlavní je ale to, že ta hra se dá úplně normálně hrát s buildem jakej si vymslíš. Navíc kdyby si mohl být nejlepší s jakýmkoliv buildem, nikdo by pak nebyl nejlepší..
  • jdi s tim do prddele :) *1*
  • Asharak
    *6*
  • https://www.facebook.com/pages/Miluju-games-CZSK/1530602417186456

    Nová FB stránka věnovaná hrám. Prosím aspoň 1 like aby se to nějak rozjelo. Děkuji *4* (sorry, že tu otravuju ale byl bych vděčnej)
  • *7*
  • Nemluvě o té nové multiplayer akci :)
  • torchlight 2 nebo borderland je daleko lepší hackncslash než tohle.
  • Jo, to ja vim moc dobre. pac hraju taky build který me bavi. Spis to myslim obecne, ze by jako bylo fajn kdyby ta diverzita buildu které jsou jako ,,best,, byla vetsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit