Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě bych rád dodal , páč to tu nikdo myslim nenapsal, že Bětka už se před kamerou krásně uvolnila a ta uvolněnost a přirozenost jí dělá ještě o moc hezčí :)
    • Pravda *3*
  • Trol sa po dvoch týždňoch absencie na games.cz otriasol, utrel slzičky potom ako ho tu každý vysmial, keď bol posraný prísť na podcast a už zase sa tu hrá na hrdinu. *1*
  • Co takhle usporadat sraz trolu z tiscali, mohla by to bejt dobra akce. To nikde jinde nemaj, myslim ted :). Mohlo by to byt vcetne masek a tak :) Pokud se tedy tihle trolove neboji svetla, aby nezkameneli :ú
    • Výborný nápad. A uspořádá se to na pístu hydraulického lisu.
      • Robotron3
        Smajlík se pěkně snažil dostat všechny Troly na jedno místo a ty to takhle provalíš. *15*
        • :D
  • Svezi pristup a a pritom to neni trapny. Ikdyz si myslim o ty ankete svoje, dostali ste hlas :)
  • Pethulla
    A pokud teda vyhrajete tu bezva cenu, rozhodnete se po vzoru dalšího úžasného vítěze, že se tu bude moct diskutovat jen pod skutečnými jmény?
  • ja davam +1, jen za to.. ze alzbety sestra je pilotka a ty ja rad *5*
  • Beztak tu Alžbeta taky troluje
    • Alžběta tu trollovala pod nikem devkar, ale to už je nějaký pátek
  • Grygar má jen základku? :D Tak tím se vše vysvětluje :DDDDD
    • Tím se vysvětluje proč nemá rád gothica,je to barbar.
    • Pět čelistí neměl ani vetřelec. Ty asi budeš ještě větší zrůda.... *3*
  • hmm, nemůžu si pomoci ale poslední dobou jediná věc která tu za něco stojí jsou trolové a hlupáci co na ně reagujou. Trol na hrad.
    • deridon
      mně naopak troll nepřijde jako troll.. velmi málokdy se mu trollování povedlo, že mi to přišlo i vtipné a upřímně jsem se zasmál, ale většinou jde jen o trapné kecy, něco jako ten pedofil omlouval své "trollování" na téma jailbait.. troll je prostě jen hnidopich a hlupák.. to už i ten jindra, je lepší troll
      • asi tak 50/50, jindra je taky fajn, GGG se teď taky daří. Samozřejmě to bylo psaný s nadsázkou ale přijde mi že sem patřej a bez nich by tu byla nuda, někomu to vadí ale já se naopak bavim.
        • Psál bych tu častěji pro tvé obveselení, leč musím navštěvovat literární kroužek a kurzy Trollování pro pokročilé.
  • Video se povedlo - gratuluji, zaujali jste. Ovšem zdejší diskuze (bohužel stejně jako všude na netu), jsou plné arogantních hlupců, kteří v životě ničeho pořádného nedosáhli a vybíjí si tak svou neschopnost takovouto kritikou všeho, co jim podstrojíte... Games.cz považuji za profesionální špičku mezi českými herními weby. A nejen herními. Máte můj hlas.
    • Já bych řekl, že valná většina těch potížistů jsou děti do 18 let. Tzv. attention whores. *4*
    • jindra.veliky
      Kez bychom vsichni mohli byt jako ty *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit