Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Už jsem hlasoval, ale jeřáb dobrej .)
  • A co za to dostanu ? Beru jen oblečení
    • walltar
      Můžem se ti složit na růžový tanga .... to je asi tam všechno.
    • Virtuální polibek na kameru od celé redakce
  • Odkud proboha ty lidi vytáhli? Sbírka pseudo-celebrit jak z top stár magazínu a bestak za to utratily tisíce. To se hold pozná volnomyšlenkářství a zhýralost voličů jistých stran. A Alžběta? Bože co by se na ní mělo tak probírat. To ji ty nadržený uchyláci nějak zvedli sebevědomí.
    • Kdo je to Golda a Jirka Král ?
      • Tady info o Jiřím Královi
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Kr%C3%A1l

        A tady se dozvíte kdo to byl Golda
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Golda_Meirov%C3%A1
  • Původně jsem Vás chtěl volit, ale pak jsem si vzpoměl že jste mi dali 6ti denní ban a no řekněme že jsem nějak ztratil chuť *5*
    • walltar
      Já už sem tu taky kdysi dávno měl ban a stejně sem jim dal hlas ...
      • Jenže já ho výjmečně dostal neprávem a za nic
        • Ve vězení se taky najdou takový jako ty, za nic.
        • BANy "za nic a neprávem" dostávám každou chvíli... *3*
          • walltar
            Zasmál sem se ... za to máš plus. *1*
          • No jenže já jsem se svezl sváma kktama a když už dával bany vám delikventům střelil taky jeden mě.
        • x_ander
          :-D
    • Jsi zhrzená milenka...je nám to jasný .)
      • Samozřejmě reakce na osvícence. ;)
        • ... špatné vlákno. Jsem blb!
  • Osviceny
    A tohle ukazuje úroveň tupých nerdů, když se může člověk, kterej má pouze základku živit publicistikou a ještě z toho mít velký love!!!! Nerdům je jedno,jak je to napsaný, jestli to splňuje pravidla atd... nerdům záleží jen na jednom!!! a to známka a závěrečný verdikt!!!!Proto může psát i člověk, co má pouze základku!!! A Bětka má moje uznání, pařanka, ve hrách se vyzná, ale není to tupá nerdka bez sociálního života!!!Není to jako 85% čtenářů tohoto serveru !!! Z ní byste si měi brát příklad a né o ní psát pubertální sra.ky!!!
    • walltar
      Co to zase meleš ty vořechu?

      Nechceš ty svoje kecy začít balit a prodávat jako projímadlo? Sou totiž fakt k posrání.
    • 85%? Tak to sem za vodou
    • Veskoslav
      Jo takový velikánský Love, proto je snem každého dělat tady na games.cz.


      P.S: Chci se zeptat redakci, proč ho tu trpíte? Trol sice zmagořil, ale i v té nejhorší chvíli to nebyl takový debill jako je toto.
      • Osviceny
        A proč by mě tu neměli trpět ? Jsme svobodný stát, kde každý může projevit svůj názor (zatatím) nikho individuálně neurážím. Děkuji redakce, že je tolerantní
        • walltar
          Aha takže urážet skupinu lidí je v pořádku? *1*
          • Osviceny
            Já píšu pravdu, jestli někoho uráží pravda,je to smutné...
            • Posel pravdy, jak paranoidní *15*
      • tenhle princ osvícení vykazuje neklamné známky potřeby dostat přes držku
      • princ osvícení vykazuje neklamné známky potřeby dostat přes držku
        • walltar
          Ale s tím máš pravdu ...taky mám nepřekonatelnou chuť si s ním zahrát kopanou už po přečtení jeho jména.
          • Osviceny
            přes hubu? od nerda? no nevím :D
            • walltar
              Nemůžu prohrát ... mám dvě věci, které tobě chybí ... mozek a absolutně žádné morální zábrany. *5*

              ... pravda o těch zábranách by se dalo polemizovat, ale ten mozek to je tutovka.
    • Robotron3
      Ha! Ty velký love bych ti teda přál. ;) Ostatní blitek no comment :)
    • Az na to ze Betka v tom videu tema diskuzema mysli dementy presne jako ty *1*
      • "...!!! !!! !!!..." Ty jsi asi velmi ukřičený, že?
        • Reakce výše je směřována na osvícence. (Konečně jsem trefil vlákno! Yuppikyayhyah!)
      • Kronoss1
        Osvícený - A co tě přesně osvítilo? Lampička na nočním stolku?
      • EuroSamurai
        Osvicený:V těch označeních se moc nevyznám ale pokud vim tak to, že je někdo nerd neznamená, že je tupej nebo bez sociálního života takovejm lidem se říká dork (pokud se mýlím tak mě opravte)
  • Super video! Můj hlas máte jistej. I když tuhle soutěž berou vážně asi "jen" zadavatelé reklamy.
  • ....
  • Co je to? K čemu to je?
  • veskoslave nechod do holandska bojovala by jsi s větrnými mlyny
    • Veskoslav
      Než bych tam došel, jinak v Nizozemí jsem byl už několikrát:) Mlýny jsou fajné. Jinak Holandsko je část Nizozemí:)
      • .....
      • Nekecej, fakt? *4*
        • Veskoslav
          No spousta lidí si myslí, že Holandsko=Nizozemí;) A není jich málo.
          • A jak to souvisí s tím, že v Holandsku jsou větrné mlýny?
            • Menttor
              Já nevím, z těch vašich příspěvků mi trochu přijde, že nevíte o jakejch větrnejch mlýnech se mluví...
            • Veskoslav: No a? Rum ti psal, ať nejezdíš do Holandska, že jsou tam větrné mlýny. A ony tam jsou. Není co řešit, tvůj zeměpisný problém je zcela fiktivní.
            • walltar
              No ale to máš pravdu ... větrné mlýny sou dokonce i u nás.
            • Veskoslav
              Že nejsou jenom v Holandsku?....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit